Stowarzyszenie Półpiętro

W Patronite od 27.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1015

Liczba Patronów: 1267

Zostań Patronem
6 patronów
260 miesięcznie
2 080 łącznie

Program bezpłatnej i niskopłatnej psychoterapii dla młodzieży i młodych dorosłych

2 400 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

2 140 zł

brakuje

Pomóż naszym Podopiecznym radzić sobie z depresją, stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania i innymi problemami dojrzewania i wczesnej dorosłości.

Dzięki Tobie Julka, Kasia, Antek i inni młodzi ludzie otrzymają profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną.

Wesprzyj nas swoim Patronatem!

Na co przeznaczymy Twoją wpłatę?

Twoja wpłata zostanie przeznaczona w całości na sfinansowanie lub współfinansowanie sesji psychoterapii dla młodych osób. Jeśli będzie taka potrzeba z Twojej wpłaty opłacimy również wizytę u psychiatry.

Kto na tym skorzysta?

Julka (16 lat) - od trzech miesięcy bardzo kontroluje swoją wagę. Unika wspólnych posiłków, a gdy rodzice tylko poruszają temat jedzenia, zbiera jej się na mdłości. Jej waga niebezpiecznie zbliża się do dolnej granicy normy. Rodzice Julki zauważają kłopot ale nie stać ich na wizytę u psychoterapeuty,

Kasia (19 Lat) - od pół roku przeżywa głównie smutek. Zaczęło się to jeszcze zanim rodzice powiedzieli jej, że się rozwodzą. Chciałaby powiedzieć im jak źle czuje się sama ze sobą ale boi się, że tylko doda im zmartwień.

Antek (18 lat) - ciągle chodzi spięty i stara się unikać ludzi. W szkole z nikim nie rozmawia, a na przerwach siada w kącie i czyta książkę. Tylko wieczorami gdy nikt nie widzi doświadcza trudnych to zatrzymania napadów płaczu. Nawet próbował powiedzieć o tym rodzicom. Ale oni twierdzą, że powinien wziąć się w garść i uczyć się do matury. Poza tym co ludzie pomyślą.

i inni młodzi ludzie na co dzień zgłaszający się do Stowarzyszenia.

Dlaczego nam na tym zależy?

Na co dzień pracujemy z młodymi ludźmi. Oferujemy im wsparcie, terapię, zajęcia grupowe i wspólne spędzanie czasu. Zdobywamy środki na bezpłatne działania z pieniędzy publicznych. To jednak nadal za mało. Ciągle są młodzi ludzie, którzy zgłaszają się do nas, a my nie mamy środków żeby im pomóc ani miejsca do którego można by ich szybko odesłać. W tym pomoże program bezpłatnej i niskopłatnej psychoterapii dla młodzieży i młodych dorosłych.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Julia Gavryshchuk
Julia Gavryshchuk
Próg: 10 zł
Marta Kusber-Machulec
Marta Kusber-Machulec
Próg: 25 zł
Kalina S
Kalina S
Próg: 25 zł
Asia Mróz
Asia Mróz
Próg: 50 zł
Aneta Krzyworzeka
Aneta Krzyworzeka
Próg: 50 zł
Ela Wisniewska
Ela Wisniewska
Próg: 100 zł