Avatar użytkownika

Łączy Nas Polska

0
patronów
0 
miesięcznie
360 
łącznie
0
patronów
0 zł 360 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Brawo! Połączyła nas idea sprawnie działającego, sprawiedliwego i silnego państwa. Od teraz wspólnie możemy działać, by pobudzać aktywność obywatelską. Bardzo to szanujemy i jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie w naszej pracy.

Aby nie być gołosłownym, w ramach podziękowania chcemy pochwalić się naszą współpracą i umieścić Twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) na liście patronów na naszej stronie internetowej.
30 zł miesięcznie
Ależ się cieszymy, że rozważasz tę opcję! To nie tylko poparcie dla naszej codziennej pracy, ale i realna pomoc. Dzięki takim osobom jak Ty, możemy zmieniać rzeczywistość na lepsze.

Chcemy to pokazać innym, dlatego na naszej stronie internetowej wymienimy Cię jako naszego Patrona. Dodatkowo dostaniesz specjalne gratulacje na naszym oficjalnym profilu na Facebooku!
60 zł miesięcznie
To już poważna deklaracja. Właśnie dzięki takim Patronom jak Ty nabieramy rozpędu. Stajemy się zespołem!

Prezes Fundacji Natalia Nitek-Płażyńska, chce Ci wysłać osobiste gratulacje i podziękowanie za Twoje wsparcie.
Oczywiście obowiązują też nagrody z pakietu za 30zł.
120 zł miesięcznie
Wybierz 120 zł
10 dostępnych miejsc
Dziękujemy Ci bardzo za taką deklarację! Wiemy, że Państwo to dobro wspólne i wymaga szczególnej troski. Razem możemy naprawdę wiele.

Chcemy Ci co trzy miesiące podarować coś szczególnego, co wiąże się z działaniami naszej Fundacji. Wybory zapewne będą różne - jednego razu książka, kiedy indziej na przykład płyta. Gwarantujemy, że będą to osobiste wybory naszej Prezes, która skieruje do Ciebie specjalną dedykację.

Naturalnie otrzymasz też podziękowanie na naszej stronie internetowej oraz na profilu facebookowym, tak jak zapewnia to pakiet za 30zł.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
10 dostępnych miejsc
Jednym słowem - jesteśmy bardzo wdzięczni i cieszymy się, że w nas wierzysz oraz decydujesz się tak nas wspierać.

Może porozmawiamy przy kawie i dobrym ciastku w Gdańsku? Prezes Natalia Nitek-Płażyńska chętnie dowie się czegoś o Tobie i zamieni się spostrzeżeniami o książkach, społeczeństwie, Polsce, możliwościach działania dla dobra wspólnego.

Jeśli nie uda się spotkać w Gdańsku, to może porozmawiamy przez Skype?
Oczywiście, nagrody z puli za 120zł i 30 zł są także dla Ciebie.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
10 dostępnych miejsc
Jesteśmy pod wrażeniem Twojego zaangażowania. To wsparcie jest dla nas niczym paliwo rakietowe!

Jako, że tak wiele wnosisz w działania Fundacji Łączy Nas Polska, naturalnym jest, że chcemy Cię nie tylko poznać, ale i zaprosić na coroczne spotkanie z naszym zespołem. Podczas zebrania będziemy omawiali kierunki naszego działania oraz podsumowywali to, co udało nam się (także dzięki Tobie) dotychczas osiągnąć.
Może Ty, Drogi Patronie, będziesz miał jakieś ciekawe propozycje działania?

Nagroda obowiązuje dla Patronów wspierających nas minimum pół roku.
Dołączamy do niej nagrody z opcji za 120zł i 30zł.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łączy Nas Polska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Polskę trzeba wciąż naprawiać i najlepiej robić to oddolnie, organizując się wokół idei sprawnego, sprawiedliwego państwa.
Dołącz do Nas i wspólnie zmieńmy rzeczywistość!

Fundacja Łączy Nas Polska integruje Polaków wokół ważnych spraw, stwarza możliwości dla pobudzenia aktywności obywatelskiej i pomaga osobom, które potrzebują wsparcia prawnego lub materialnego, zwłaszcza w sporach z instytucjami czy pracodawcami.
 

Przed laty Natalia Nitek-Płażyńska, dziś Prezes Fundacji, przeciwstawiła się swojemu niemieckiemu pracodawcy, który mówił o sobie, że jest nazistą i chciałby zabijać Polaków. Tak rozpoczęła się długa batalia sądowa, z której to adwersarz zdaje się wychodzić obronną ręką. 

Ta sprawa uświadomiła jej, jak ważne jest wsparcie ludzi dobrej woli w walce ze złem, ponieważ otrzymała je od setek Polaków żyjących zarówno w kraju jak i poza nim. 

Polskę trzeba wciąż naprawiać i najlepiej robić to oddolnie, organizując się wokół idei sprawnego, sprawiedliwego państwa.

Tak o powodach założenia Fundacji mówi Prezes, Natalia Nitek-Płażyńska: 

 

"Swoje doświadczenia chcę przekuć na inicjatywę, która będzie służyła innym.

Pomoc i dobro, które otrzymałam, chcę zaś zwrócić poprzez pracę na rzecz dobra wspólnego."

Natalia Nitek-Płażyńska

 

Pomagamy wszystkim tym, którzy tej pomocy nie mogą znaleźć gdzie indziej. Skupiamy się na pomocy prawnej osobom, których pozycja w sporze z pracodawcą, instytucją państwową lub samorządową czy jakąkolwiek inną organizacją jest osłabiona. Stajemy zawsze po stronie pokrzywdzonych, bez względu na siłę krzywdzących. Stosujemy wszystkie dostępne prawem środki, dbając w sposób szczególny o transparentność i etykę naszych działań.

Edukujemy obszarze praw obywatelskich, bo uważamy, że nie można tego zostawić wyłącznie organizacjom pozarządowym o wyraźnie lewicowym czy liberalnym profilu politycznym. Promujemy uczciwe spojrzenie na problematykę relacji obywatel państwo, dostrzegając konieczność ochrony jednostki ale też traktując państwo jako dobro wspólne.

Łączymy Polaków wokół idei sprawnie działającego, sprawiedliwego i silnego państwa. Chcemy współpracować z każdym, kto tę ideę podziela – niezależnie od jego politycznych afiliacji czy miejsca zamieszkania. Wiemy, że nasi rodacy mieszkający za granicą kochają Polskę tak samo jak my. Wierzymy, że wspólnie damy szansę niewykorzystanemu potencjałowi Polonii.


 

Utrzymujemy się wyłącznie z darowizn, nie korzystamy ze wsparcia instytucji państwowych czy jakichkolwiek innych podmiotów publicznych.

 Mamy już na swoim koncie między innymi takie przedsięwzięcia jak:

  • protesty pod Konsulatem Federacji Rosyjskiej o uwolnienie Polaków więzionych na Białorusi 

 

  • akcję ukazującą niestosowność trzymania przy Al. Zwycięstwa w Gdańsku ruskiego czołgu, będącego symbolem czerwonego terroru 

 

 

  • działamy na rzecz Wojsk Obrony Terytorialnej i wzmocnienia potencjału obronnego Polski poprzez skierowanie petycji do Prezesa Rady Ministrów o wprowadzenie ulg podatkowych dla pracodawców zatrudniających żołnierzy WOT, tak jak ma to miejsce we francuskiej Gwardii Narodowej. Tak “Rzeczpospolita” pisze o naszej inicjatywie wsparcia WOT 

 

Pomysłów, planów i potrzeb działania jest więcej. Chcemy pomagać, wspierać, edukować i łączyć Polaków jeszcze intensywniej, dlatego potrzebujemy wsparcia finansowego.

Cele Autora

Regularna działalność Fundacji Łączy Nas Polska
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 6 000 zł brakuje
0%
Podstawowym celem jest zapewnienie środków do ciągłego funkcjonowania naszej działalności, czyli opłacenie biura, wynagrodzenia, koszty wyjazdów, księgowość.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łączy Nas Polska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.