Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  „Polska Piłka Kobiet” to inicjatywa prezentowania informacji na temat piłki nożnej kobiet w wydaniu reprezentacyjnym, międzynarodowym oraz ligowym z Ekstraligi, I, II i III ligi, Ekstraligi Futsalu, Mistrzostw Polski Beach Soccera. Prezentujemy również wyniki, relacje i fotogalerie z meczów juniorek.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 300 zł
Minimum funkcjonowania
Ta kwota pozwoli nam na dokonanie podstawowych opłat związanych z prowadzeniem strony. Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę !
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Wyjazdy na mecze po Polsce
Do tej pory byliśmy na około 100 meczach Kobiet w całej Polsce.
Chcemy realizować naszą pasję co miesiąc, lecz aby to było możliwe potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego.
Pozwólcie nam realizować pasję w zamian za co będziecie mogli oglądać owoce naszej pracy na facebooku i stronie internetowej.
Chcemy abyście swoimi wpłatami mieli realny wpływ i udział w rozwoju piłki nożnej kobiet.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 4000 zł
Odwiedzić Polki za granicą !
Chcemy przekazywać wam mnóstwo materiałów z meczy naszych zawodniczek za granicą, aby było to możliwe co miesiąc potrzebujemy wsparcia. W zamian gwarantujemy, że raz w miesiącu pojawimy się na meczu Polskiej Kadry bądź Polskiej zawodniczki grającej na co dzień za granicą :)

O Autorze

Witajcie,

 

Piłką nożną zajmujemy się od kilkunastu lat. Kiedyś interesowaliśmy się tylko piłką męską, jednakże w pewnym momencie postanowiliśmy coś zmienić. Stało sie tak, ponieważ piłka nożna mężczyzn stała się dla nas nieatrakcyjna, nie chcieliśmy trwać w systemie gdzie kolesiostwo wygrywa z talentem, a układ goni układ.


Wtedy postanowiliśmy zająć się piłką kobiet. Powiecie, że to nie była duża zmiana, przecież i to i to piłka nożna, grają dwie drużyny po 11, mają jedną piłkę i dwie bramki, jednkaże to nie jest prawda. Te dwie dyscypliny są tak samo blisko jak daleko. Kobiety urzekły nas tym, że grają z pasją i zaangażowaniem nie licząc przy tym na względy finansowe, które w piłce kobiet są w Polsce na poziomie tak niskim, że szkoda o tym mówić.

 

 

Postanowiliśmy zająć się czymś co nie jest może popularne ale na pewno warte uwagi i poświęcenia. Jest jeszcze jedna rzecz, o której warto napisać.
Bardzo chcemy i relizujemy to na każdym kroku, aby dojść do momentu, w którym w Polsce piłka nożna będzie uważana za sport dla obu płci nie tylko dla mężczyzn !!!

 

 

Na bieżąco możecie czytać i oglądać relacje oraz zdjęcia z różnych zakątków Polski, które odwiedzamy. Jendakże jak wiecie drodzy Patroni to wszystko wymaga pieniędzy i czasu. Czas i dużo chęci mamy ale niesty z pieniędzmi jest gorzej. Ostatnio uruchomiliśmy dla Was stronę (www.polskapilkakobiet.pl), na której publikujemy wszytskie zdjęcia oraz informacje odnośnie piłki kobiet.

 

 

Chcemy dalej realizować naszą pasję i rozwijać piłkę nożną kobiet w Polsce, dlatego prosimy Was o wsparcie. Uwierzcie, że nawet najmniejsza kwota sprawi nam wielką przyjemność i pozwoli dalej się rozwijać. Nasz portal ma przede wszystkim funkjonować dla Was, dlatego umożliwiliśmy Wam co miesięczny wybór meczy, na które pojedziemy.


Zapraszamy Was do wspiernia naszej inicjatywy i naszych pomysłów jeżeli tylko piłka nożna Kobiet nie jest Wam obojętna !!!
Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za każdą wpłatę !!!
Zespół zaangażowanych pasjontaów.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Hej Patronie !
Fajnie, że wspierasz naszą pasję i pomysły w zamian za to co miesiąc tysiące ludzi zobaczy na naszym fanpageu oraz w specjalnej zakładce na naszej stronie, że to właśnie Ty pomagasz w rozwoju piłki nożnej kobiet.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Ty nam dychę My Ci 5 zdjęć !
1) Dzięki, że wspierasz nasze wyjazdy. W zamian za to w każdym miesiącu możesz wybrać 5 zdjęć zrobionych przez nas podczas meczu płci pięknej. Wykorzystaj je jak tylko chcesz!
2) Oczywiście również co miesiąc wymienimy twoje nazwisko na naszym Facebooku oraz stronie :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Dobrze, że jesteś z nami !
1) W zamian za to możesz wybrać 10 zdjęć zrobionych przez nas podczas meczu w każdym miesiącu i wykorzystać je w dowolny sposób.
2) Dostaniesz też od nas unikalną smycz z naszym logo :)
3) Ten próg uwzględnia również próg za 5 zł.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Super, że możemy na Ciebie liczyć!
1) Przejrzyj naszego Facebooka i szybko wybierz 20 zdjęć z dowolnego meczu w danym miesiącu, a już za chwilę trafią do Ciebie !!!
2) Czekaj również na przesyłkę od nas, w której znajdziesz smycz i długopis z naszym logo.
3) Ten próg uwzględnia również próg za 5 zł.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś SUPER patronem !
1) Już możesz czekać na listonosza, ponieważ wyślemy Ci pendrivea ze wszystkimi zdjęciami zrobionymi przez nas podczas jednego meczu, na którym byliśmy. To do ciebie należy wybór, z którego.
2) Dodatkowo w paczce za pierwszą wpłatę znajdziesz unikatowy kubek, smycz, oraz długopis.
3) Po 4 miesiącach wspierana nas dostaniesz od nas prezent niespodziankę.
4) Ten próg uwzględnia również próg za 5zł.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
To się nazywa pomoc !
1) W zamian za to możesz wybrać jeden mecz na, który pojedziemy w danym miesiącu na terenie Polski, lub
2) Możesz reklamować się na naszej stronie ( www.polskapilkakobiet.pl ) przez cały miesiąc.
3) Próg uwzględnia również progi za 100 zł oraz za 5 zł.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Brak nam słów ... :D
1) Takie wsparcie umożliwia Ci wybranie dwóch meczy, na które pojedziemy w danym miesiącu na terenie Polski, z którego napiszemy relacje na naszej stronie oraz prześlemy Ci zdjęcia, lub
2) Możesz reklamować się na naszej stronie w wybranym przez Ciebie miejscu przez miesiąc, a jeżeli pojawisz się w Warszawie to bardzo chętnie zjemy z Tobą kolacje i porozmawiamy o sporcie :)
Zostań patronem

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK