Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  „Polska Piłka Kobiet” to inicjatywa prezentowania informacji na temat piłki nożnej kobiet w wydaniu reprezentacyjnym, międzynarodowym oraz ligowym z Ekstraligi, I, II i III ligi, Ekstraligi Futsalu, Mistrzostw Polski Beach Soccera. Prezentujemy również wyniki, relacje i fotogalerie z meczów juniorek.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 300 zł
Minimum funkcjonowania
Ta kwota pozwoli nam na dokonanie podstawowych opłat związanych z prowadzeniem strony. Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę !
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Wyjazdy na mecze po Polsce
Do tej pory byliśmy na około 100 meczach Kobiet w całej Polsce.
Chcemy realizować naszą pasję co miesiąc, lecz aby to było możliwe potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego.
Pozwólcie nam realizować pasję w zamian za co będziecie mogli oglądać owoce naszej pracy na facebooku i stronie internetowej.
Chcemy abyście swoimi wpłatami mieli realny wpływ i udział w rozwoju piłki nożnej kobiet.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 4000 zł
Odwiedzić Polki za granicą !
Chcemy przekazywać wam mnóstwo materiałów z meczy naszych zawodniczek za granicą, aby było to możliwe co miesiąc potrzebujemy wsparcia. W zamian gwarantujemy, że raz w miesiącu pojawimy się na meczu Polskiej Kadry bądź Polskiej zawodniczki grającej na co dzień za granicą :)

O Autorze

Witajcie,

 

Piłką nożną zajmujemy się od kilkunastu lat. Kiedyś interesowaliśmy się tylko piłką męską, jednakże w pewnym momencie postanowiliśmy coś zmienić. Stało sie tak, ponieważ piłka nożna mężczyzn stała się dla nas nieatrakcyjna, nie chcieliśmy trwać w systemie gdzie kolesiostwo wygrywa z talentem, a układ goni układ.


Wtedy postanowiliśmy zająć się piłką kobiet. Powiecie, że to nie była duża zmiana, przecież i to i to piłka nożna, grają dwie drużyny po 11, mają jedną piłkę i dwie bramki, jednkaże to nie jest prawda. Te dwie dyscypliny są tak samo blisko jak daleko. Kobiety urzekły nas tym, że grają z pasją i zaangażowaniem nie licząc przy tym na względy finansowe, które w piłce kobiet są w Polsce na poziomie tak niskim, że szkoda o tym mówić.

 

 

Postanowiliśmy zająć się czymś co nie jest może popularne ale na pewno warte uwagi i poświęcenia. Jest jeszcze jedna rzecz, o której warto napisać.
Bardzo chcemy i relizujemy to na każdym kroku, aby dojść do momentu, w którym w Polsce piłka nożna będzie uważana za sport dla obu płci nie tylko dla mężczyzn !!!

 

 

Na bieżąco możecie czytać i oglądać relacje oraz zdjęcia z różnych zakątków Polski, które odwiedzamy. Jendakże jak wiecie drodzy Patroni to wszystko wymaga pieniędzy i czasu. Czas i dużo chęci mamy ale niesty z pieniędzmi jest gorzej. Ostatnio uruchomiliśmy dla Was stronę (www.polskapilkakobiet.pl), na której publikujemy wszytskie zdjęcia oraz informacje odnośnie piłki kobiet.

 

 

Chcemy dalej realizować naszą pasję i rozwijać piłkę nożną kobiet w Polsce, dlatego prosimy Was o wsparcie. Uwierzcie, że nawet najmniejsza kwota sprawi nam wielką przyjemność i pozwoli dalej się rozwijać. Nasz portal ma przede wszystkim funkjonować dla Was, dlatego umożliwiliśmy Wam co miesięczny wybór meczy, na które pojedziemy.


Zapraszamy Was do wspiernia naszej inicjatywy i naszych pomysłów jeżeli tylko piłka nożna Kobiet nie jest Wam obojętna !!!
Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za każdą wpłatę !!!
Zespół zaangażowanych pasjontaów.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Hej Patronie !
Fajnie, że wspierasz naszą pasję i pomysły w zamian za to co miesiąc tysiące ludzi zobaczy na naszym fanpageu oraz w specjalnej zakładce na naszej stronie, że to właśnie Ty pomagasz w rozwoju piłki nożnej kobiet.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Ty nam dychę My Ci 5 zdjęć !
1) Dzięki, że wspierasz nasze wyjazdy. W zamian za to w każdym miesiącu możesz wybrać 5 zdjęć zrobionych przez nas podczas meczu płci pięknej. Wykorzystaj je jak tylko chcesz!
2) Oczywiście również co miesiąc wymienimy twoje nazwisko na naszym Facebooku oraz stronie :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Dobrze, że jesteś z nami !
1) W zamian za to możesz wybrać 10 zdjęć zrobionych przez nas podczas meczu w każdym miesiącu i wykorzystać je w dowolny sposób.
2) Dostaniesz też od nas unikalną smycz z naszym logo :)
3) Ten próg uwzględnia również próg za 5 zł.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Super, że możemy na Ciebie liczyć!
1) Przejrzyj naszego Facebooka i szybko wybierz 20 zdjęć z dowolnego meczu w danym miesiącu, a już za chwilę trafią do Ciebie !!!
2) Czekaj również na przesyłkę od nas, w której znajdziesz smycz i długopis z naszym logo.
3) Ten próg uwzględnia również próg za 5 zł.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś SUPER patronem !
1) Już możesz czekać na listonosza, ponieważ wyślemy Ci pendrivea ze wszystkimi zdjęciami zrobionymi przez nas podczas jednego meczu, na którym byliśmy. To do ciebie należy wybór, z którego.
2) Dodatkowo w paczce za pierwszą wpłatę znajdziesz unikatowy kubek, smycz, oraz długopis.
3) Po 4 miesiącach wspierana nas dostaniesz od nas prezent niespodziankę.
4) Ten próg uwzględnia również próg za 5zł.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
To się nazywa pomoc !
1) W zamian za to możesz wybrać jeden mecz na, który pojedziemy w danym miesiącu na terenie Polski, lub
2) Możesz reklamować się na naszej stronie ( www.polskapilkakobiet.pl ) przez cały miesiąc.
3) Próg uwzględnia również progi za 100 zł oraz za 5 zł.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Brak nam słów ... :D
1) Takie wsparcie umożliwia Ci wybranie dwóch meczy, na które pojedziemy w danym miesiącu na terenie Polski, z którego napiszemy relacje na naszej stronie oraz prześlemy Ci zdjęcia, lub
2) Możesz reklamować się na naszej stronie w wybranym przez Ciebie miejscu przez miesiąc, a jeżeli pojawisz się w Warszawie to bardzo chętnie zjemy z Tobą kolacje i porozmawiamy o sporcie :)
Zostań patronem