Polska Piłka Kobiet

„Polska Piłka Kobiet” to inicjatywa prezentowania informacji na temat piłki nożnej kobiet w wydaniu reprezentacyjnym, międzynarodowym oraz ligowym z Ekstraligi, I, II i III ligi, Ekstraligi Futsalu, Mistrzostw Polski Beach Soccera. Prezentujemy również wyniki, relacje i fotogalerie z meczów juniorek.

O Autorze

Witajcie,

 

Piłką nożną zajmujemy się od kilkunastu lat. Kiedyś interesowaliśmy się tylko piłką męską, jednakże w pewnym momencie postanowiliśmy coś zmienić. Stało sie tak, ponieważ piłka nożna mężczyzn stała się dla nas nieatrakcyjna, nie chcieliśmy trwać w systemie gdzie kolesiostwo wygrywa z talentem, a układ goni układ.


Wtedy postanowiliśmy zająć się piłką kobiet. Powiecie, że to nie była duża zmiana, przecież i to i to piłka nożna, grają dwie drużyny po 11, mają jedną piłkę i dwie bramki, jednkaże to nie jest prawda. Te dwie dyscypliny są tak samo blisko jak daleko. Kobiety urzekły nas tym, że grają z pasją i zaangażowaniem nie licząc przy tym na względy finansowe, które w piłce kobiet są w Polsce na poziomie tak niskim, że szkoda o tym mówić.

 

 

Postanowiliśmy zająć się czymś co nie jest może popularne ale na pewno warte uwagi i poświęcenia. Jest jeszcze jedna rzecz, o której warto napisać.
Bardzo chcemy i relizujemy to na każdym kroku, aby dojść do momentu, w którym w Polsce piłka nożna będzie uważana za sport dla obu płci nie tylko dla mężczyzn !!!

 

 

Na bieżąco możecie czytać i oglądać relacje oraz zdjęcia z różnych zakątków Polski, które odwiedzamy. Jendakże jak wiecie drodzy Patroni to wszystko wymaga pieniędzy i czasu. Czas i dużo chęci mamy ale niesty z pieniędzmi jest gorzej. Ostatnio uruchomiliśmy dla Was stronę (www.polskapilkakobiet.pl), na której publikujemy wszytskie zdjęcia oraz informacje odnośnie piłki kobiet.

 

 

Chcemy dalej realizować naszą pasję i rozwijać piłkę nożną kobiet w Polsce, dlatego prosimy Was o wsparcie. Uwierzcie, że nawet najmniejsza kwota sprawi nam wielką przyjemność i pozwoli dalej się rozwijać. Nasz portal ma przede wszystkim funkjonować dla Was, dlatego umożliwiliśmy Wam co miesięczny wybór meczy, na które pojedziemy.


Zapraszamy Was do wspiernia naszej inicjatywy i naszych pomysłów jeżeli tylko piłka nożna Kobiet nie jest Wam obojętna !!!
Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za każdą wpłatę !!!
Zespół zaangażowanych pasjontaów.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)