Avatar użytkownika

Po odwyku | Żulczyk i Strachota

42
patronów
1 600 
miesięcznie
2 480 
łącznie
42
patronów
1 600 zł 2 480 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Dziękujemy! A teraz spinamy się jak umiemy, żeby od maja nagrywać minimum dwa odcinki podcastu miesięcznie.
50 zł miesięcznie
Do podziękowań dorzucamy cykliczne spotkania z nami - w formie online. Fajnie będzie poznać Was, patronów i patronki, i wspólnie porozmawiać na tematy związane z uzależnieniem i trzeźwieniem. Pytania mile widziane!
100 zł miesięcznie
Za stówę miesięcznie zaprosimy Cię na tajne Q&A, a oprócz tego będą też prezenty książkowe. Na początek dostaniesz jedną wybraną przez Ciebie pozycję z wydanych przez nas dotychczas, a potem każdą książkę, którą wydamy w czasie Twojego wsparcia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Po odwyku | Żulczyk i Strachota w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

W “Po odwyku” Jakub Żulczyk i Juliusz Strachota gadają o tym, jak trzeźwe życie zamienić w przygodę. Jak podnieść się po upadku i jak znowu się nie wywalić. Jak odzyskać stracony czas. Jak zrobić użytek ze wstydu. Jak nie przedawkować spokoju. No i o tym, co ćpać po odwyku.

Kochani, info jest krótkie: wracamy z podcastem „Po odwyku”.

Jest to bezpośrednia kontynuacja „Co ćpać po odwyku”. Możecie nadal go tak nazywać, choć myśmy zawsze skracali jego nazwę.

„Co ćpać po odwyku” jest wciąż jednym z najpopularniejszych podcastów w Polsce - choć od prawie dwóch lat nie pojawiły się żadne nowe odcinki. Wiemy, że pomógł wielu osobom i sprawia nam to ogromną radość. Dwa lata dojrzewaliśmy do tego, żeby go reaktywować.

 

 

Skąd ten pomysł?

Po pierwsze: bo ciągle nas pytacie, kiedy nowe odcinki. No to już zaraz, działamy! 

Po drugie: mamy pewność, że to jedna z najlepszych rzeczy, jakie zrobiliśmy w życiu, więc dlaczego jej nie robić dalej. 

Po trzecie: dociera do nas, że na odwyk powinien iść prawie każdy, że to temat dużo szerszy niż nasze prywatne potyczki z alkoholem i innymi narkotykami. Odwyk od nadmiaru informacji, od smartfonów, od zapieprzu czy od wiecznego samorozwoju. 

Nadal oczywiście będziemy rozmawiać o tym jak żyć po bolesnym upadku, jak w tym życiu wytrwać i czym zastąpić stare nawyki. Nadal będzie to podcast o tym, że życie na trzeźwo jest trudną, ale zajebistą przygodą. 

A teraz sprawa najważniejsza: od tej chwili chcemy robić ten podcast RAZEM Z WAMI. Możecie nas teraz wesprzeć finansowo, a my obiecujemy Wam minimum dwa odcinki w miesiącu, razem z wideo, żebyście mogli i mogły odpalać go też na youtubie.

A tak wygląda okładka podcastu, którą stworzył Bastian Najdek. Oprawę muzyczną przygotował Piotr Madej znany jako Patrick the Pan

Produkcją podcastu zajmie się nasza firma NEWHOMERS i ona będzie rozliczać Wasze wpłaty. 

 

O nas

Jakub Żulczyk

Pisarz, scenarzysta, podcaster. Autor bestsellerów „Informacja zwrotna”, „Ślepnąc od świateł” i „Dawno temu w Warszawie”. Współzałożyciel i dyrektor kreatywny NEWHOMERS.

 

Juliusz Strachota

Przedsiębiorca, pisarz, podcaster. Autor nominowanej do Nike powieści „Turysta polski w ZSRR”. Ostatnio wydał powieść przygodową „Buddaland”. Współzałożyciel i prezes NEWHOMERS.

 

Zrobimy to razem?

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Po odwyku | Żulczyk i Strachota w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Po odwyku | Żulczyk i Strachota już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Kulczycka
Aleksandra Kulczycka
50 zł
Piotr Ziółkowski
Piotr Ziółkowski
50 zł
Bartosz Maciejewski
Bartosz Maciejewski
50 zł
Marek Matys
Marek Matys
20 zł
Anna Korczyńska-Dolan
Anna Korczyńska-Dolan
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.