Krzysztof Kempiński

W Patronite od 22.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 818

liczba Patronów: 686

10 patronów
175 zł miesięcznie
510 zł łącznie
Działam w branży IT od 2005 roku. Przeszedłem wiele ról od programisty poprzez stanowisko CTO po współprowadzenie software house. Specjalizuję się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Dodatkowo tworzę podcast skierowany do branży o nazwie "Porozmawiajmy o IT". Prywatnie mąż i ojciec.

O Autorze

Kim jestem?

Miło mi Cię powitać! ?

Nazywam się Krzysztof Kempiński. Zawodowo zajmuję się programowaniem. Mam ponad 15 lat doświadczenia w branży więc niejedno widziałem i niejedną rolę sprawowałem ;)

Prywatnie jestem ojcem i mężem.


 

Co robię?

Przez wiele lat zajmowałem się tematami wokoło IT, głównie związanym z programowaniem. Patrząc z perspektywy czasu mam wrażenie, że chłonąłem wiedzę i doświadczenia jak gąbka ?

Przełom pojawił się w roku 2017. Wtedy to zdecydowaliśmy się z żoną na półroczną przeprowadzę na Maltę. Nowe otoczenie, nowi ludzie i mnóstwo słońca przyczyniło się do tego, że zacząłem myśleć o przyszłości. O tym, że warto by robić coś jeszcze poza programowaniem.

W ten sposób pojawił się mój bloghttps://kkempin.pl/

Kanał na YouTube:

i wreszcie podcast "Porozmawiajmy o IT", w którym już od 3 lat dzielę się swoją wiedzą i rozmawiam z doświadczonymi ludźmi o różnych tematach ze świata IT.

 

Staram się uczestniczyć w życiu polskiej branży IT poprzez:

  • prowadzenie podcastu i bloga,
  • występowanie na konferencjach i meetupach,
  • wsparcie osób początkujących w IT w ich pierwszych krokach i decyzjach.

 


 

Dlaczego założyłem ten profil?

Wierzę, że dobro wraca i że zawsze znajdą się osoby w bliższym lub dalszym gronie, którym przydaje się to co robię i które zechcą mnie wesprzeć w misji poszerzania horyzontów ludzi z branży IT.

Jeśli to właśnie Ty bardzo Ci dziękuję!!!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni