Krzysztof Kempiński

W Patronite od 22.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 996

Liczba Patronów: 774

Zostań Patronem
14 patronów
225 miesięcznie
1 870 łącznie
Działam w branży IT od 2005 roku. Przeszedłem wiele ról od programisty poprzez stanowisko CTO po współprowadzenie software house. Specjalizuję się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Dodatkowo tworzę podcast skierowany do branży o nazwie "Porozmawiajmy o IT". Prywatnie mąż i ojciec.

O Autorze

Kim jestem?

Miło mi Cię powitać! ?

Nazywam się Krzysztof Kempiński. Zawodowo zajmuję się programowaniem. Mam ponad 15 lat doświadczenia w branży więc niejedno widziałem i niejedną rolę sprawowałem ;)

Prywatnie jestem ojcem i mężem.


 

Co robię?

Przez wiele lat zajmowałem się tematami wokoło IT, głównie związanym z programowaniem. Patrząc z perspektywy czasu mam wrażenie, że chłonąłem wiedzę i doświadczenia jak gąbka ?

Przełom pojawił się w roku 2017. Wtedy to zdecydowaliśmy się z żoną na półroczną przeprowadzę na Maltę. Nowe otoczenie, nowi ludzie i mnóstwo słońca przyczyniło się do tego, że zacząłem myśleć o przyszłości. O tym, że warto by robić coś jeszcze poza programowaniem.

W ten sposób pojawił się mój bloghttps://kkempin.pl/

Kanał na YouTube:

i wreszcie podcast "Porozmawiajmy o IT", w którym już od 3 lat dzielę się swoją wiedzą i rozmawiam z doświadczonymi ludźmi o różnych tematach ze świata IT.

 

Staram się uczestniczyć w życiu polskiej branży IT poprzez:

  • prowadzenie podcastu i bloga,
  • występowanie na konferencjach i meetupach,
  • wsparcie osób początkujących w IT w ich pierwszych krokach i decyzjach.

 


 

Dlaczego założyłem ten profil?

Wierzę, że dobro wraca i że zawsze znajdą się osoby w bliższym lub dalszym gronie, którym przydaje się to co robię i które zechcą mnie wesprzeć w misji poszerzania horyzontów ludzi z branży IT.

Jeśli to właśnie Ty bardzo Ci dziękuję!!!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Damian Ruciński
Damian Ruciński
20 zł jednorazowo
Krzysiek "palik" Palikowski
Krzysiek "palik" Palikowski
30 zł jednorazowo
Wojciech Pilich
Wojciech Pilich
30 zł jednorazowo
Paweł Łukasik
Paweł Łukasik
50 zł jednorazowo
Karolina Boboli
Karolina Boboli
300 zł jednorazowo
Piotr Brodziński
Piotr Brodziński
60 zł jednorazowo