W Patronite od 28.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
180 zł łącznie

Wsparcie i rozwój portalu

5 000 zł

3%

osiągnięto

4 820 zł

brakuje

Chcielibyśmy jeszcze bardziej rozwinąć nasz portal i rozmach działania na wschodzie. Z góry dziękujemy za każde wsparcie naszej strony i działań. Przez to będziemy mogli poświęcić więcej czasu na pisanie wartościowych artykułów oraz organizacje inicjatyw Kresowych. Każde wasze wsparcie to więcej tekstów, filmów i wypraw sporządzonych prosto dla was.

Aktywna realizacja zadań kresowych

8 000 zł

2%

osiągnięto

7 820 zł

brakuje

Wyjazdy na Kresy i pomoc rodakom wiążą się ze stałymi wydatkami. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi potrafimy zebrać nawet 100 tys. zniczy i tony darów dla naszych Rodaków, jednak trzeba je przecież jeszcze zawieźć na mogiły i do potrzebujących osób. W planach mamy wiele miejsc, do których zamierzamy dotrzeć z pomocą. Oprócz Mołdawii, Litwy, Kazachstanu, Ukrainy i Rosji, chcielibyśmy dotrzeć do Polaków zamieszkujących w Argentynie, USA i na Filipinach. Wierzymy, że z waszym wsparcie nam się to uda.

Sprzęt

10 000 zł

1%

osiągnięto

9 820 zł

brakuje

Na tą chwile dysponujemy starym sprzętem, potrzebujemy odpowiednich narzędzi by komponować dla was filmy w najlepszej jakości wideo i audio. Z przekazaną każdą złotówką sprawiasz, że nasz zespół jest coraz bardziej profesjonalny.
Zostań Patronem