Robię porządki na stronie!

Obrazek posta

Cześć!

Cieszę się, że wreszcie mogę do Was napisać. Skończył się rok szkolny, którego końcówka była dla mnie wyjątkowo intensywna. Planuję remont strony www.historiamuzyki.pl, którą dzięki Waszemu wsparciu będę mogła utrzymać przez kolejny rok. Tak, udało się! Zrzuciliście się "na czynsz" - strona będzie stała dalej, za co serdecznie Wam dziękuję!

Dla zainteresowanych - zmieniłam funkcjonalność menu, dzięki czemu wyszukiwanie artykułów z poszczególnych dziedzin jest bardziej intuicyjne. Była to konieczna zmiana do zrobienia "na już", bo sama się łapałam na tym, że bardzo brakuje mi wyszukiwania artykułów po epoce, której dotyczą. Myślę, że to menu będzie przechodziło jeszcze pewne zmiany, ale cieszę się, że wreszcie zrobiłam porządek w kategoriach tekstów.

Planuję w najbliższej przyszłości rozbudować bazę artykułów o teksty nawiązujące do odcinków na kanale YouTube, a także o testy i quizy z audycji muzycznych. Wakacje przede mną, więc krok po kroku będę te plany wcielać w życie.

Poczułam też, że potrzebuję wspólnej nazwy dla strony i kanału. Długo się zastanawiałam nad alternatywą dla "Poważna niepoważnie". Nazwa, z którą startowałam ponad dwa lata temu, w tej chwili nie spełnia moich oczekiwań - nie określa jasno tematyki kanału. Dlatego z braku pomysłu na bardziej trafną nazwę postanowiłam, że od chwili obecnej nazwą kanału będzie moje imię i nazwisko.

Na kanale pojawił się ostatnio film na temat muzyki filmowej, który zrealizowaliśmy wspólnie z Miłoszem Konarskim. Bardzo polecam ten materiał, bo Miłosz opowiada "z pierwszej ręki" o tym, jak powstaje muzyka filmowa.

Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie mojego kanału i strony - szczególnie poprzez dobre słowo w komentarzach i na Facebooku. Dostałam w ciągu ostatnich dwóch miesięcy bardzo dużo wiadomości, które dały mi siłę do działania (serio!) Dziękuję.

To tyle. Na dzień dzisiejszy chciałam tylko zgłosić, że jestem i pracuję. Trzymajcie kciuki!

Agnieszka

Zobacz również

Szostakowicz wreszcie gotowy!
Mój mąż mnie zainspirował!
Tworzycie historiamuzyki.pl!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...