Wersja PDF

Darmowy!
1 rok temu Brak komentarzy

Publikujemy dziś WERSJĘ PDF książki Ajahna Brahma „Trzymaj mniej!”. Wersja papierowa jeszcze się drukuje, kiedy będzie - nie wiemy, więc prosimy was o odrobinę cierpliwości. DARMOWĄ WERSJĘ PDF można ściągnąć ze strony Sasana.pl (http://sasana.wikidot.com/download) oraz ze strony Fundacji „Theravada” (http://theravada-pl.wikidot.com/ksiazki). Jak tylko książki papierowe będą dostępne na stronie Dhamma.pl, poinformujemy Was o tym!

Urywek z przedmowy: Zdecydowaliśmy się na wydanie wykładów Ajahna Brahma w formie książkowej ze względu na ich ogromną popularność na kanale YouTube. Książka ta jest unikatowa, ponieważ tego typu opracowanie jeszcze nigdy nie ukazało się w druku. Na jej publikację otrzymaliśmy zgodę od Ajahna Brahma. Zawiera wykłady wygłaszane w ośrodku Dhammaloka w Perth, w Australii. Nic dziwnego, że mowy tego mnicha przyciągają jak magnes –  są przepełnione zrozumieniem ludzkich problemów oraz poczuciem humoru. Buddyjska mądrość wpleciona w barwne opowiastki pomaga z dystansu spojrzeć na życie, ludzką kondycję, zrozumieć szczęście i cierpienie. Przynosi ulgę i dodaje otuchy. Ludzie myślą historiami, opowieściami, narracjami – zapadają one w pamięć, za ich pomocą najlepiej przekazywać nauki, w czym Ajahn Brahm niewątpliwie jest mistrzem. Nawet jeśli ktoś nigdy nie miał styczności z buddyzmem, odnajdzie w tych mowach podstawowe życiowe prawdy, o których niestety zbyt często zapominamy.

Ściągnij książkę bezpośrednio stąd: http://sasana.pl/local--files/download/AJAHN-BRAHM-Trzymaj%20mniej_EBOOK.pdf

PATRONI: Czy pamiętacie by napisać do nas w razie zmiany Waszego adresu pocztowego? Jeśli się zmienił, wiecie gdzie pisać, więc w razie co, piszcie! :) 

Trwa ładowanie...