Chcesz wyróżnić swój profil?

autor: Patronite
10 miesięcy temu

Chcesz wyróżnić swój profil?

Wprowadziliśmy nową funkcję, która sprawi, że Twój profil stanie się jeszcze atrakcyjniejszy! Od teraz możesz skorzystać z dodatkowej możliwości personalizacji - zobacz, jak dodać swoje unikalne tło :)

Obrazek w tle to jedna z opcji premium, od niedawna dostępnych na Patronite. Ustawienie tła to świetny sposób na wyróżnienie się wśród innych Autorów - bo ta opcja jest jeszcze mało znana. To też świetny sposób na personalizację i stworzenie jedynego w swoim rodzaju profilu, który będzie przyciągał wzrok.  Ale dość zachwalania - kilku Autorów zdecydowało się już na wstawienie obrazka w tle,  zobacz jak zmieniły się ich profile!

 

konte.jpeg

vin.jpeg

Jak aktywować usługę obrazka w tle?

W profilu znajdziesz zakładkę Premium. W dostępnych usługach znajdziesz kilka opcji - jedną z nich jest obrazek w tle. Jeśli chcesz go włączyć naciśnij przyciskAKTYWUJ!

 

Zrzut ekranu 2017-07-04 o 21.19.59.png

 

Obrazek w tle to usługa premium, dlatego przed dodaniem obrazka, należy opłacić tę mikrousługę. Nie trzeba tu nadwyrężać portfela - obrazek w tle kosztuje 5 zł/miesiąc. W sekcji Premium pojawi się wkrótce więcej mikrousług - jednak wszystkie moduły, kluczowe dla profilu, zawsze będa bezpłatne - podobnie jak korzystanie z Patronite. Płatność za usługę możesz wykonać PayPalem lub zapłacić z góry, zwykłym przelewem bankowym, korzystając z tPay.

 

Zrzut ekranu 2017-07-04 o 21.20.35.png

 

Po dokonaniu płatności nie pozostaje nic innego jak wprowadzić zmianę w profilu. W panelu po lewej stronie znajdziesz zakładkę Tło. Pamiętaj żeby wgrać plik o prawidłowych wymiarach. Zalecane proporcje to 2560x600px. Dodatkowo plik nie może ważyć więcej niż 500kb.

 

 

tlo.jpeg

Zapisz i gotowe! Zobacz jak zmienił się profil Janka.

 

PRZED

Zrzut ekranu 2017-07-05 o 12.42.06.png

PO

Autor: Marta Szymańska (marta@patronite.pl)

Darmowy!
Trwa ładowanie...