Chcesz wyróżnić swój profil?

Obrazek posta

Chcesz wyróżnić swój profil?

Wprowadziliśmy nową funkcję, która sprawi, że Twój profil stanie się jeszcze atrakcyjniejszy! Od teraz możesz skorzystać z dodatkowej możliwości personalizacji - zobacz, jak dodać swoje unikalne tło :)

Obrazek w tle to jedna z opcji personalizacji dostępnych na Patronite. Ustawienie tła to świetny sposób na wyróżnienie się wśród innych Autorów - bo ta opcja jest jeszcze mało znana. To też świetny sposób na personalizację i stworzenie jedynego w swoim rodzaju profilu, który będzie przyciągał wzrok.  Ale dość zachwalania - kilku Autorów zdecydowało się już na wstawienie obrazka w tle,  zobacz jak zmieniły się ich profile!

Jak aktywować usługę obrazka w tle?

W panelu po lewej stronie znajdziesz zakładkę Tło. Pamiętaj, żeby wgrać plik o prawidłowych wymiarach. Zalecane proporcje to 1920x320 px.

Pamiętaj! Proporcje i rozmiar zmieniają się w zależności od powiększenia przeglądarki, dlatego najlepiej sprawdzą się obrazki patternowe, które nie mają konkretnych elementów do wyświetlenia i dobrze się skalują na każdej rozdzielczości.

Zapisz i gotowe!

 

dla autorów funkcje profilu

Komentarze (12)

Trwa ładowanie...