Chcesz wyróżnić swój profil?

Obrazek posta

Chcesz wyróżnić swój profil?

Wprowadziliśmy nową funkcję, która sprawi, że Twój profil stanie się jeszcze atrakcyjniejszy! Od teraz możesz skorzystać z dodatkowej możliwości personalizacji - zobacz, jak dodać swoje unikalne tło :)

Obrazek w tle to jedna z opcji personalizacji dostępnych na Patronite. Ustawienie tła to świetny sposób na wyróżnienie się wśród innych Autorów - bo ta opcja jest jeszcze mało znana. To też świetny sposób na personalizację i stworzenie jedynego w swoim rodzaju profilu, który będzie przyciągał wzrok.  Ale dość zachwalania - kilku Autorów zdecydowało się już na wstawienie obrazka w tle,  zobacz jak zmieniły się ich profile!

Jak aktywować usługę obrazka w tle?

W panelu po lewej stronie znajdziesz zakładkę Tło. Pamiętaj, żeby wgrać plik o prawidłowych wymiarach. Zalecane proporcje to 1920x320 px.

Pamiętaj! Proporcje i rozmiar zmieniają się w zależności od powiększenia przeglądarki, dlatego najlepiej sprawdzą się obrazki patternowe, które nie mają konkretnych elementów do wyświetlenia i dobrze się skalują na każdej rozdzielczości.
 

Jak dodać grafiki w progach?

Jeśli chcesz dodać dedykowane zdjęcia do swoich progów:

1) Przejdź do sekcji Progi w swoim panelu Autora

2) Kliknij "edytuj" w oknie progu, który chcesz zmienić

3) W polu edycji kliknij w ikonę, która pozwala wysłać obrazek - a następnie wybierz zdjęcie, które chcesz dołączyć do progu. Dostosuj je, następnie kliknij "dodaj". 

4) Teraz możesz zapisać próg ze zdjęciem - lub, jeśli jest do próg w którym znajdują się aktywni Patroni, wysłać do akceptacji zgłoszenie zmiany progu.

Zapisz i gotowe!

 

dla autorów funkcje profilu

Zobacz również

ZIPSEE "Cyfrowa Polska" - ojciec sukcesu Patronite!
Autorze - przejmij kontrolę nad swoim profilem!
Dlaczego mój profil nie został zaakceptowany?! 10 powodów

Komentarze (12)

Trwa ładowanie...