Przeprawa

Darmowy!
1 rok temu Brak komentarzy

Obraz malowany na specjalne zamówienie pewnej miłej i ciekawej osoby z Włoch. Bardzo wyjątkowo wspominam tę pracę, ponieważ cały projekt polegał na wykorzystaniu jedynie cienia pewnych preferencji adresata tej pracy, zaś styl miał być mój.

I udało się.


Przy pracy nad "Przeprawą" towarzyszyła mi często muzyka Hansa Zimmera z filmu Christophera Nolana "Incepcja". Ciekawostką jest fakt, że w tamtym czasie jeszcze nie widziałem samego filmu, natomiast ten soundtrack pomagał mi przy niejednym projekcie poprzez jego niezwykłą głębię i abstrakcyjność. Film oczywiście w końcu nadrobiłem w tym samym 2012 roku i od tamtej pory w ogóle mocno polubiłem twórczość Nolana.

Bardzo dobrze mi się nad tym płótnem pracowało. Odczuwalna wolność przeplatała się z konkretnym zadaniem. Od razu też wiedziałem, jakie motywy interesują zamawiającego. I takie uczucie, że nie wolno się zatrzymywać zbędnie na jakimś etapie, tylko dzielnie prowadzić projekt do końca. Takich przygód najbardziej sobie życzę! A zainteresowani tym, co robię mogą być pewni, że za każdym takim obrazem kryje się ogromny skok do przodu - tak pod względami konceptualnymi, jak i technicznymi. Zatem, zapraszam!

– tytuł: “Przeprawa”;
– technika: olej na płótnie;
– wymiary: 90 x 80 cm;
– rok powstania: 2012.

 

Trwa ładowanie...