Świętujemy :-)

Darmowy!
9 miesięcy temu Brak komentarzy

Dziękuję Wam bardzo gorąco. Równo sto osób zdecydowało się wesprzeć mój projekt. To naprawdę fantastyczna wiadomość i jestem zupełnie wzruszona :-) 

Mam nadzieję, że wkrótce będziemy świętować przybycie kolejnych stu osób i tak, powolutku, ale niezmordowanie zbudujemy ten Fundusz. A tymczasem, chcę Wam powiedzieć, że działamy, działamy i działamy.

W ramach pierwszego celu - trwają przygotowania do wznowienia podkastów. Jeden z Patronów podarował mi fantastyczny sprzęt do nagrywania, co na pewno poprawi jakość audycji. Już niedługo będę mogła ogłosić datę wydania mojej kolejnej książki. Jest bardzo blisko. Przygotowałam na okres od września do listopada 8 webinarów - terminy i informacje znajdziecie na moim profilu na Facebooku. W zanadrzu mam jeszcze jedną niespodziankę na najbliższe kilka tygodni, ale o tym na razie ci... 

W ramach drugiego celu - budowy programu leczenia traum i zaburzeń psychicznych osób ze spektrum autyzmu - wyremontowaliśmy i zaczęliśmy wyposażać pokój wytchnieniowy w naszej Soterii Prodeste we Wrocławiu. Przygotowujemy się do przyjęcia pierwszych osób autystycznych, niepełnosprawnych intelektualnie na pobyt wytchnieniowo - psychoterapeutyczny. Będziemy chcieli zacząć od ludzi dorosłych, bo ich sytuacja i ich rodzin jest realnie najtrudniejsza. W ramach tego celu potrzeby są naprawdę ogromne i jesteśmy bardzo mocno zależni od Funduszu, który musi się zwiększyć i być bardziej stabilny, byśmy mogli rozwijać w tym zakresie bardziej złożoną działalność. 

Jeżeli możecie - pomóżcie mi jeszcze poprzez udostępnianie wiadomości o moim Patronite i o tym, co robię w Waszych mediach społecznościowych. 

Dziękuję Wam <3 

Trwa ładowanie...