Webinar o lęku. Dlaczego się boimy?

Darmowy!
9 miesięcy temu Komentarze: 1

Moje doświadczenia z ubiegłego roku są takie, że na nieodpłatne webinary przychodzi 16 osób, z czego połowa to zaproszeni goście specjalni. Nic nie wskazywało na to, że tym razem będzie inaczej. Kiedy ogłosiłam plan webinarów, które chcę zrealizować dzięki dofinansowaniu z Patronite - oczywiście pojawiła się masa komentarzy, że dzień nie pasuje a godzina słaba. Cóż... Niestety, ja też mam swoje ograniczenia :( 

Spodziewałam się, że będzie jak zawsze. Ale Ludzie utarli mi nosa :-) Oczywiście na spotkanie pierwszeństwo wstępu miały Osoby Patronujące. Bez jaj! To przecież dzięki nim takie szkolenie mogło zaistnieć. Nie mogło być inaczej. Kiedy otworzyłam pokój dla szerokiej publiczności na sali było jeszcze ponad 70 miejsc. W ciągu dosłownie 3 minut wszystkie się zapełniły a mi nie pozostało nic innego, niż rozpocząć zajęcia. 

Dziękuję. Dziękuję Wam, drogie Osoby Patronujące. Dziękuję Osobom Uczestniczącym w webinarze. Dziękuję za pytania, wątpliwości i uwagi, które pojawiały się przez cały czas. Plan był na 45min, ale skończyliśmy po godzinie. I bardzo dobrze, bo temat lęku do łatwych nie należy. 

Teraz popracuję nad nagraniem. Będzie zamieszczone w naszym sklepiku, za niewygórowaną cenę. Żeby każdy mógł z niego skorzystać, ale także dołożyć swoją cegiełkę do projektu zbudowania świadomości na temat spektrum oraz Programu leczenia traum i zaburzeń psychicznych u osób ze spektrum. 

 

Trwa ładowanie...