Posadź z nami 35 700 m² Lasu Radia 357!

Obrazek posta
To nasza Społeczność zdecydowała, że Radio 357 gra i rozwija się. Dlatego chcemy, wspólnie z Wami, dalej zmieniać świat na lepsze. Dołącz i pomóż nam posadzić (prawdopodobnie) największy las posadzony społecznościowo!
 
Znaleźliśmy teren, który był kiedyś lasem i już nim nie jest. Ale dzięki Tobie może znowu nim być – i to na zawsze. Zostań opiekunem Lasu Radia 357 i pomóż nam zalesić 3,57 hektara!
 
W bardzo prosty sposób możesz sfinansować koszt posadzenia metra kwadratowego nowego lasu. Kosztuje tylko 8 zł. Aby dołączyć do akcji, wejdź na stronę: las.radio357.pl
 
Każdy wpłacający otrzyma pamiątkowy, imienny certyfikat – w formie elektronicznej (PDF).
Nasz las wyrośnie w Suchowoli, czyli… w geograficznym środku Europy ;)
 
Cel jest prosty: 3,57 ha lasu, czyli 35 700 m². Lasy sadzi się późną jesienią lub wczesną wiosną. I taki jest plan, Zbieramy i im więcej teraz zbierzemy – tym więcej zasadzimy już w październiku. Będziemy zbierali dalej i powiększymy nasz las ponownie w marcu. I tak aż do skutku. To będzie absolutnie wyjątkowy las!
 
A po zebraniu… wspólne sadzenie!
Rezerwujcie 22 października – wtedy wspólnie z redaktorami Radia 357 będzie można pojechać na akcję sadzenia Lasu Radia 357! Zapisy rozpoczniemy już w przyszły czwartek, 6 października.
 
Wszystko o akcji na specjalnej stronie: las.radio357.pl
 
***
Tę informację możesz przeczytać jako aktualność na nowej stronie Radia 357! Zapraszamy tutaj
las 357 posadź z nami las 3.57ha społeczność 357

Komentarze (14)

Trwa ładowanie...