Finałowe licytacje na rzecz WOŚP w Radiu Nowy Świat

Obrazek posta

Patronki i Patroni, Słuchaczki i Słuchacze,

Już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ostatni weekend przed finałowym rozdaniem nasze radio zaplanowało aż trzy licytacje.

Pierwsza z nich już w piątek, 27 stycznia, w audycji „Poranna Manna” (6:00 – 10:00). Redaktor Wojciech Mann w godzinach 8:00 – 9:30 zlicytuje wyjątkowy egzemplarz Konstytucji RP z autografami prof. Adama Bodnara, sędziego Pawła Juszczyszyna, prof. Krystiana Markiewicza, Jurka Owsiaka i sędziego Igora Tuleyi.

 

Finał licytacji między 9:00, a 10:00 będzie można oglądać także poprzez transmisję video na stronie internetowej radia.​

W sobotę, 28 stycznia, czekają Was aż dwie licytacje. W audycji „Szczyt wszystkiego, czyli każda lista świata” (19:00 – 20:00) zespół prowadzących zlicytuje przedmioty, które redakcja otrzymała od WOŚP podczas wizyty Jurka Owsiaka w studiu w ubiegły piątek. Wśród fantów znajdują się m.in. unikatowy banknot o nominale 0 Euro (słownie: zero euro) z certyfikatem potwierdzającym jego autentyczność, limitowana seria znaczków pocztowych wyprodukowanych specjalnie z okazji 31. Finału czy koszulka WOŚP. Wszystkie rzeczy zawierają autograf Jurka Owsiaka. Redaktorzy „Szczytu wszystkiego” obiecują, że dla zwycięzcy licytacji ufundują coś specjalnego.

I na koniec, zapraszamy na TIP-TOP Listę (20:00 – 22:00) gdzie do zdobycia będzie Pierwsza „3” 50-go notowania TIP-TOP Listy.

- Osoba, która wygra naszą licytację będzie mogła ułożyć własne podium listy, czyli zaproponować trzy pierwsze miejsca 50-go notowania naszej listy. Finalista będzie miał także możliwość zapowiedzi wybranych przez siebie piosenek na naszej antenie podczas tej audycji, która odbędzie się 11 marca 2023 roku. Zapraszamy do hojnego licytowania i liczymy, że zwycięzca wybierze takie utwory, które mimo wszystko kojarzą się z tym, co gramy w naszym radiu – wyjaśnia Michał Porycki, prowadzący audycję „TIP-TOP Lista Radia Nowy Świat”.

Licytujemy Rower Radia Nowy Świat, który przekazaliśmy Jurkowi Owsiakowi podczas jego wizyty u Wojciecha Manna w audycji „Poranna Manna” 20 stycznia br. Jego cena obecnie wynosi 5.040 zł, a aukcja zakończy się 10 lutego. https://allegro.pl/oferta/rower-radia-nowy-swiat-13179641987
 

W ubiegły piątek (20 stycznia) zespół popołudniowej audycji „Nowy Świt po południu” (16:00-19:00) zlicytował specjalną grę planszową „Radiobiznes” wyprodukowaną przez Dyskusyjny Klub Patronów Listwa i przekazaną w prezencie ekipie popołudniówki. Pan Krzysztof, który wygrał tę licytację przekazał 7 tys. złotych do naszej wirtualnej puszki, w której do dzisiaj (27 stycznia) zebrano ponad 146 tys. złotych. Serdecznie dziękujemy panu Krzysztofowi :) 

eSkarbonka Radia Nowy Świat będzie jeszcze działać do 30 stycznia do północy pod adresem: https://wosp.nowyswiat.online/

W ubiegłym rok zebraliśmy 211 961 zł do radiowej eSkarbonki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas 30. Finału. Był to trzeci wynik na świecie!


 

WOŚP Jurek Owsiak Wojciech Mann Marcin Mann TIP-TOP

Zobacz również

Unikatowy rower Radia Nowy Świat dla WOŚP
Możliwe zakłócenia działania aplikacji w nocy z 30 na 31 stycznia
eSkarbonka Radia Nowy Świat numerem jeden na świecie!

Komentarze (3)

Trwa ładowanie...