"Fundacja Przytul Kota" i nowa kociostrada

Obrazek posta

Nie ma lepszego uczucia niż uszczęśliwienie drugiej, żywej istoty. A co może być lepsze od tego? Uszczęśliwienie kilkunastu istot!

21 lutego udało się podarować Fundacji Przytul Kota piękną kociostradę, która stanowi uzupełnienie już istniejących elementów ściennych. Chwytając za wiertarkę z wielkim zapałem, wspólnie z pracownikami fundacji udało się z pełnym sukcesem zamontować:

  • długi na 180cm mostek,
  • schodek,
  • półkę drapak,
  • półkę z poduszką,
  • hamak.

Wszystko co nowe musi zostać obwąchane, bez tego nie ma akceptacji!
Borys i nowy hamak.

 

Całość ułożyliśmy w piękną ścieżkę, która znalazła się na ścianach w kształcie litery L. Uzupełniliśmy w ten sposób istniejące elementy - skrzynki, półki, drapaki - które były na ścianach, dzięki temu powstała długa ścieżka z wieloma możliwościami zejścia do kocich gonitw, szaleństw, obserwacji i wypoczynku.

'Człowiek, jaka ta kociostrada długa!'

 

Montaż solidny, wszystkie elementy z przeznaczeniem do zawieszenia wspierają się na dwóch mocnych kątownikach, każdy z nich osadzony na 4 kołkach montażowych o wymiarach 8x80mm. Test również musiał być - sam sprawdziłem wytrzymałość elementów i bez problemu przeniosły obciążenie 86kg! Dzięki takiemu zamocowaniu jest pewność, że elementy posłużą długo, a sam będę spać spokojnie :)

"Solidny ten montaż, człowiek! Będziemy szaleć!"
Joszi niepewnym krokiem sprawdzający mostek.

 
Dzięki naszym Patronom i zbiórce na Patronite udało się częściowo pokryć koszty elementów ściennych i mamy nadzieję, że już niedługo kolejne fundacje otrzymają od nas potrzebne im drapaki.
 

Mostek w Mruczarni.

 

Półka z poduszką do podsufitowych obserwacji.

 

Dobry drapak nie jest zły!

Zobacz również

Kociostrada dla Mruczani "Fundacji Przytul Kota"
Drapak dla Fundacji Koci Zakątek z Wrocławia!
"MERCEDES WŚRÓD DRAPAKÓW! 😻"

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...