baza wiedzy

Zmiany w profilu na Patronite

Darmowy!

Zmiany w profilu na Patronite


1 rok temu TikTalk 1 rok temu Brak komentarzy Brak komentarzy Tagi:  patronite,  tiktalk,  progi,  nowości,  ulepszenia

Dzień dobry!

Wczoraj, 29 października 2018, odbył się pierwszy (ale nie ostatni) po dłuższym czasie LIVE z Patronami. I chociaż frekwencja nie była zbyt duża, to w dosyć kameralnym gronie porozmawialiśmy sobie trochę o zegarkach i stanie ogólnym TikTalk ;)

Mój desperacki post z prośbą o ustalenie terminu LIVE :)
Mój desperacki post z prośbą o ustalenie terminu LIVE :)

To były dobre dwie godziny, w czasie których pojawiło się sporo ciekawych spostrzeżeń i opinii, dotyczących wszelakich tematów okołozegarkowych, ale chciałem zorganizować spotkanie na żywo po to, żeby ogłosić Wam kilka pomysłów na zmiany mojego profilu na Patronite i zapytać o Waszą opinię na ich temat. Obecni na LIVE zareagowali bardzo pozytywnie i szczerze mówiąc bardzo się z tego cieszę :)

W każdym odcinku TikTalk dziękuję za Wasze wsparcie i po blisko roku od założenia profilu w tym serwisie jestem naprawdę zadowolony z tego, jak wielkie wsparcie otrzymuję od Was w prowadzeniu mojego kanału i wszystkich spraw związanych z programem TikTalk. Jestem Wam za to bardzo wdzięczny i cieszę się, że jesteście!

Zmiany na profilu Patronite!

Uczestniczyłem niedawno w evencie organizowanym przez Patronite i miałem okazję porozmawiać z kilkoma twórcami, którzy dzięki Patronite weszli na dużo wyższy poziom. Rozmawiałem między innymi z Michałem (https://patronite.pl/Baniakbaniaka) i wyniosłem z tej krótkiej konwersacji naprawdę pouczającą lekcję tego, w którym kierunku powinienem zmierzać profil TikTalk na Patronite... i co do tej pory robiłem źle!

Patronite nie jest serwisem do zbierania pieniędzy, ale platformą do budowania relacji twórców z odbiorcami treści, które tworzą. W ten sposób tworzą się społeczności, w których twórcy w zamian za comiesięczne wsparcie ze strony widzów/fanów/odbiorców oferują im ekskluzywne materiały tj. spotkania na żywo, dodatkowe nagrania etc.

Zamieniliśmy z Michałem kilka zdań i natychmiast po tym spotkaniu zacząłem się zastanawiać, co mógłbym zmienić i co można zrobić dużo lepiej w kwestiach związanych z Patronite i jak lepiej komunikować się z Wami - Patronami TikTalk.

Podczas wczorajszego spotkania na żywo zaproponowałem kilka pomysłów i planów na najbliższy czas, dlatego chciałbym podzielić się nimi także tutaj, a następnie zaprosić Was do odpowiedzi na jedno pytanie w ankiecie :)

 1. Zaczynamy egzekwować bonusy przewidziane w treści progów
  Jak pewnie wiecie, każdy z progów w Patronite to oddzielny zestaw bonusów, przysługujących aktywnym Patronom. Do tej pory wywiązywałem się w zasadzie tylko z kilku z nich i chciałbym to zmienić! Będę odzywał się do konkretnych Patronów i jeśli tylko będą zainteresowani - będziemy realizować umówione wcześniej plany.
   
 2. Planujemy aktywności związane z Patronite
  Samoorganizacja. Prosta sprawa, ale wymaga szczególnej uwagi... i przygotowania. Dlatego chciałbym rozruszać grupę Patronów i zaplanować konkretne terminy spotkań na żywo, dyskusje, grupowe zwyczaje (więcej na ten temat niebawem) i kilka innych aktywności.
   
 3. Modyfikujemy treść progu "50"
  To najważniejsza zmiana, ponieważ wiąże się z modyfikacją istniejącego progu "50", w którym - oprócz rozmowy w cztery oczy z Patronem z tego progu, do której zachęcam - napisałem, że raz w miesiącu wyślę paczkę do jednego z Patronów. Przyznam się szczerze, że rozmowa z Michałem zwróciła moją uwagę na to, że taka jednorazowa gratyfikacja to niezbyt dobry sposób na umacnianie relacji z Patronami. I jak najbardziej się z tym zgadzam, dlatego chciałbym Wam zaproponować coś innego (i tego dotyczy poniższa ankieta).

  Od przyszłego miesiąca (czyli od listopada) chciałbym zmienić próg "50" i zastąpić jedną paczkę do jednego Patrona na jeden personalizowany list do każdego Patrona, który będzie wysyłany raz w miesiącu. Brzmi dobrze? :)

  Mam takie marzenie, żeby raz w miesiącu w Waszych skrzynkach pojawiały się wysłane i napisane przeze mnie własnoręcznie listy, których zawartość będzie skrywać różne rzeczy. Nie powiem Wam jeszcze co będzie w kopertach, ale Patroni z tego progu co miesiąc będą znajdować w swoich skrzynkach specjalnie przygotowane przesyłki.

Co sądzicie o tym pomyśle? Pytanie to kieruję do wszystkich, ale głównie do Patronów z progów 50+, bo to Wy od kilku miesięcy patronujecie mojemu kanałowi.

Dajcie znać w ankiecie, czy taka zmiana jest dla Was okej, a jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości - komentarze są Wasze :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Krzysiek Humeniuk
https://youtube.com/TikTalk

Ankieta

Czy jako Patron zgadzasz się na zmianę obecnego progu 50?

Zaloguj się, aby móc oddać głos

Trwa ładowanie...