Ryba psuła się od głowy

Obrazek posta

Kilka słów o nadziei.

Poniżej macie dwa zdjęcia tego samego miejsca. Pierwsze z 2021, a drugiej sprzed tygodnia. Naprawdę budzi to we mnie nadzieję na zmiany.

Także z tego powodu listopad był wypełniony spotkaniami. Spędziłem kilka dni w Warszawie robiąc dużo złośliwych zdjęć pod siedzibą Naczelnego Sądu Administracyjnego (który ręka w rękę z RPO przyłożył się do patoparkowania w miastach). Miałem też spotkania z MJN i Razem oraz live na Instagramie z Martyną Jałoszyńską. Staram się zbliżyć do polityków aktualnej kadencji.

A

***

Sporo zmian w samej aplikacji:

  1. Patronom (czyli Tobie) nie będzie się już pojawiał popup z zachętą do zostania patronem.
  2. Wszyscy użytkownicy otrzymali nowy dashboard ze statystykami oraz odznakami. Przykład z mojego ekranu startowego poniżej.
  3. Jeśli umieścisz w opisie link (np. do filmu) to Uprzejmie Donoszę automatycznie zamieni go w klikany adres.
  4. Wszystkie PDFy są teraz ozdabiane QR kodem w prawym dolnym rogu. Pozwala to funkcjonariuszowi, który dostał zgłoszenie na papierze dostać się do szczegółów za pomocą prywatnego telefonu. Czy ktoś z tej funkcji skorzysta – nie wiem. Ale mam nadzieję.
  5. Duża zmiana na stronie głównej (pierwsza od lat). Serwis jest reklamowany materiałem wideo (jest to widoczne tylko dla niezalogowanych użytkowników).
  6. Kategorie wykroczeń, które skutkują większą liczbą punktów karnych są lepiej promowane w serwisie.

 

 

 

 

 

 

Zobacz również

Rzecznik Praw Obywatela drive-through
Warsztaty z patoparkowania (i dużo zmian w aplikacji)
Styczeń 2024 – wyścig z czasem

Komentarze (1)

Trwa ładowanie...