baza wiedzy

2019 nowych powodów, by być Patronem

Darmowy!

2019 nowych powodów, by być Patronem


1 rok temu TikTalk 1 rok temu Komentarze: 1 Komentarze: 1

Dobry wieczór Patroni – obecni i ci przyszli :)

Na początku chciałbym złożyć Wam najlepsze życzenia z okazji rozpoczynającego się 2019 roku. Mam nadzieję, że kolejne miesiące tego roku będą dla Was wyłącznie pasmem sukcesów i na początku 2020 spotkamy się tutaj w wyłącznie dobrych nastrojach :)

Dokładnie w Sylwestra udało się przekroczyć magiczny próg 40 000 subskrypcji kanału TikTalk, ale powodów do świętowania jest dużo więcej, bo ostatni miesiąc 2018 roku był najlepszym w historii mojego kanału. Udało się zrealizować tak wiele, że nie ma szans o wszystkim napisać :) Tak czy inaczej – jestem bardzo zadowolony ze wszystkich wyników i z nadzieją, ale także z ekscytacją, patrzę w przyszłość i sam się zastanawiam, jak będzie to wszystko wyglądać za 363 dni.

W każdym odcinku TikTalk wspominam o tym, jak wielką pomoc od Was otrzymuję i głupstwem byłoby bagatelizowanie roli Patronów w rozwoju TikTalk jako kanału, programu i narzędzia, do poszerzania wiedzy o zegarkach. Wierzcie lub nie, ale kilkukrotnie – najczęściej w miejscach kompletnie zaskakujących – spotykałem się z ciepłymi słowami i wsparciem w robieniu tego, co robię w ramach YouTube i grupy na Facebooku. Nie raz ktoś zaczepił mnie na ulicy po to, żeby powiedzieć, że mnie ogląda :) Innym razem trafiłem na sympatycznego człowieka, który powiedział mi, że dzięki TikTalk jego kolekcja rośnie i z miesiąca na miesiąc liczy coraz więcej zegarków. Zresztą posty w takim samym stylu pojawiają się codziennie na grupie Ekipy TikTalk. A najbardziej satysfakcjonujące jest to, że wiele osób decyduje się na zakup konkretnych czasomierzy tylko dlatego, że to my – jako społeczność – zarekomendowaliśmy właśnie taki wybór. Uwielbiam to! :)

W ciągu ostatnich 12 miesięcy pojawiało się mnóstwo pozytywnych, neutralnych i negatywnych opinii o TikTalk. Część z nich była pozbawiona sensu, inne cechowały się merytoryką i poważnym podejściem do tematu. Nie zmienia to jednak faktu, że ze wszystkimi komentarzami trzeba było się zmierzyć i wziąć z nich to, co rzeczywiście wartościowe.

Plan na 2019 rok nie różni się zbyt wiele od tego, co planowałem 12 miesięcy temu. Nadal chcę w odpowiedzialny i rzetelny sposób mówić o zegarkach oraz być autentycznym twórcą, którego materiały i opinie będą pomagały innym w dokonywaniu dobrych i świadomych zegarkowych wyborów. Mam nadzieję, że tak się stanie i co tydzień będziemy spotykać się w kolejnych odcinkach TikTalk – pierwszego programu o zegarkach na polskim YouTube! 

Dzięki, że jesteście! :)

Trzymajcie się ciepło,
Krzysiek Humeniuk

Trwa ładowanie...