British Junior Open 2019 i turniej A

Obrazek posta

Ostatnie zawody British Junior Open 2019 za mną. Aż się wierzyć nie chce, że tak szybko minął czas. BJO, to najbardziej prestiżowy turniej dla juniorów zaraz po Mistrzostwach Świata, które jednak są w tylko w kategorii poniżej 19 a BJO to wszystkie kategorie wiekowe i dzieciaki z całego świata dlatego zwany jest nieoficjalnymi mistrzostwami świata. Jest to też turniej umieszczony w terminie, który spędza sen z powiek rodzicom, bo dzieciaki trenują tak czy inaczej. Zaczyna się 2 styczna a kończy 6. Oznacza to, że zabawa sylwestrowa się nie odbywa, gdyż trzeba jechać na turniej. Często zawodnicy, trenerzy i rodzice przulatują do Anglii przed Nowym Rokiem, więc Sylwestra moi rodzice nie mieli od 2006 roku.

W czasie przygotowań do dalszej części sezonuy planuję zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy oraz rozpocząc naukę języka francuskiego. :) Pozdrawiam wszystkich. <3

tecnifibre kolagenpro unitedwear agencjapower czytamimowiepopolsku kademeddawidkawka