Prahumira

W Patronite od 09.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3136

Liczba Patronów: 3045

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
500 łącznie
Miło Cię poznać! Mamy na imię Kasia i Mieszko. W miłości, w zgodzie z naturą chcemy tworzyć nową Ziemię, której fundamentem jest uważność, poczucie jedności i spokój - stan odprężenia. Naszymi narzędziami są dźwięk, obraz i słowo. Naszym natchnieniem jest życie. Zapraszamy Cię do wspólnej podróży.

O Autorze


Co chcemy dawać światu?

Spotkaliśmy się razem wiedzeni marzeniem.  Marzeniem o tym, by razem rozkwitać w miłości i dźwięku. I między innymi właśnie ta miłość do siebie oraz miłość do dźwięku nas połączyła i łączy.

Kasia zobaczyła pewnego razu w internecie zdjęcie uśmiechniętego, pięknego człowieka. Kiedy spojrzała w jego oczy wiedziała, że należy się spotkać i razem tworzyć.

Mieszko, kiedy spotkał przepiękną Kasię po raz pierwszy – już tym razem w fizycznej rzeczywistości, także spojrzał jej głęboko w oczy. On też już wiedział, że przeznaczeniem i przecudowną radością jest razem tworzyć.

Kiedy dwie dusze połączone wspólnym marzeniem, je urzeczywistniają – dzieje się magia.
Od momentu spotkania, razem koncertujemy. Doświadczamy niesamowitej błogości i cudowności.
I to jest właśnie to, co chcemy dawać światu.

1. Zdrowie i szczęście 
Wiemy jak ważny jest dźwięk dla ciała i umysłu człowieka. Jak potrafi pięknie relaksować, harmonizować i uzdrawiać. Dzięki czemu czujemy się błogo i szczęśliwie.

2. Moc i rozkwit 
Widzimy jak intencje, które wznosimy wraz z uczestnikami koncertów i sesji muzycznych, zmieniają nasze rzeczywistości. Muzyka pozwala Nam się umocnić, by w lekkości realizować potencjał swojej duszy.

3. Wolność i integracja
Będąc w otwartości i w spokoju, naturalnie integrujemy się ze środowiskiem i istotami wokół nas. Każdy może w poczuciu wolności i szacunku być, czuć się ważnym, kochanym. Czując się wolnym, zdajemy sobie sprawę, że wszystko, ku czemu skierujemy uwagę, jest możliwe by zaistnieć.
 

Nasze Twórczości


Jak działamy i jak służymy?

Nasza nazwa powstała, dzięki złączeniu bliskim Nam wartości. Z jednej strony Pra jako Prawda, Pramatka, czyli Ziemia, a z drugiej Ra jako Radość, Światło. Obie strony połączone Dźwiękiem (Hu) i Miłością (Mi). Wartości te dobrze ilustrują w jakich obszarach działamy.

♪ Koncerty relaksacyjne - kameralne podróże w dźwięku
♪ Masaże dźwiękiem - indywidualne spotkanie z dźwiękiem i sobą samym
♪ Sesje muzyczne uświetniające Twoje wydarzenie
♪ Nagrania relaksującej muzyki oraz miłych pieśni

✿ Jesteśmy w trakcie zgłębiania i opracowywania materiałów o życiu i budowaniu swego życiu w zgodzie z przyrodą. Mowa o takich tematach jak: budownictwo naturalne z użyciem kobu, lasy żywnościowe, pełnowartościowe kompostowanie, tworzenie dnia w siedlisku rodowym. Pierwsza publikacja już wkrótce.

♡ Gramy i tworzymy  w energii miłości. Naszą nadzieją i misją jest, aby Miłość rozkwitała we Wszechświecie. Poprzez Nasze bycie, działania, twórczości chcemy rozświetlać drogi Istot i całości Istnienia, aby każdy mógł doświadczać Miłości w swoim życiu i codziennym byciu.

☼ Wspomniane już rozświetlanie "drogi" jest dla Nas przecudownym przejawem Radości. Podobnie jest, kiedy się śmiejemy, żyjemy, tworzymy. Cieszymy się i dziękujemy Życiu mogąc tworzyć i tą twórczością obdarowywać siebie nawzajem. O różnych Naszych kreacjach i ekspresjach możesz dowiedzieć się więcej w internetowych przestrzeniach, gdzie opowiadamy słowem i obrazem:
https://www.facebook.com/pg/prahumira/
https://www.youtube.com/channel/UCfzD71GQlIC4uiYDwjcxFVw
https://prahumira.pl
 

Jakie jest Nasze marzenie i jak możemy siebie wesprzeć?

Naszym największym marzeniem jest tworzenie Naszej Przestrzeni Miłości, czyli ukochanej części Ziemi, którą nazywamy domem, a wraz z tym także Warsztatowni - miejsca, gdzie możemy spotykać się w otwartej i swobodnej przestrzeni. Przestrzeni, która zaprasza do głębszego poznawania siebie. Chcemy otworzyć miejsce, w którym będziemy kąpać się w relaksacyjnych dźwiękach, doświadczać siebie w pełnej Obecności, spotykać się w kręgach, rozmawiać, odkrywać swój potencjał i swoją wolność poprzez tworzenie i doświadczanie różnych technik artystycznych m. in. malowanie, granie, śpiewanie, ruch. 

Chcemy, aby było to miejsce pełne życia i radości, gdzie sztuka, poszanowanie Naszej Ziemi i siebie samego oraz uważność w byciu tu i teraz było obecne w każdej chwili. Miejsce, gdzie Życie przejawia się poprzez Nas w pełni, a twórczość płynie mocno i ze swobodą. 

Przestrzeń Wartsztatowni zawiera:
❋ miejsce, gdzie możemy się spotykać w większym gronie m.in podczas koncertów oraz warsztatów
❋ gabinet do indywidualnych spotkań m.in sesji z masażem dźwiękiem
❋ galeria
❋ mały sklepik wspierający naturalne twórczości

Gdybyś chciał lub chciałabyś wesprzeć Nas i wszystkie Istoty, które będą mogły korzystać dzięki Naszym twórczościom oraz odwiedzinom w Warsztatowni, byłoby to dla Nas ogromną radością i zasczytem móc z Twoim wsparciem i zaangażowaniem tworzyć jak najwspanialej. Zapraszamy Cię, aby kroczyć razem z Nami i wspierać wszystkie Istoty, czyli Życie w doświadczaniu siebie, w samopoznaniu i rozkwicie.

 ♡ Dziękujemy. Dziękujemy, że jesteś i, że jesteśmy. Życzymy Tobie i Nam wszystkim tego, co najpiękniejsze. ♡


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Wójcik
Łukasz Wójcik
Próg: 10 zł
Adam Kurosiński
Adam Kurosiński
Próg: 55 zł
Sylwia Wasilewska-Sękowska
Sylwia Wasilewska-Sękowska
Próg: 10 zł