Avatar użytkownika

Prahumira

1
patron
10 
miesięcznie
670 
łącznie
1
patron
10 zł 670 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Piątka! ?

❋ Dołączasz do grona patronów i wspierasz Naszą działalność. Jesteśmy bardzo wdzięczni <3
Do wszystkich aktywnych patronów, w czasie danej premiery, przesyłamy nową mandalę (jpg) wraz z utworem (mp3), które normalnie umieszczamy w Naszym sklepie internetowym.

❋ Utwór oraz Mandala „Moc Spokoju” do pobrania (mp3 i fototapety)
10 zł miesięcznie
Co dwie piątki, to nie jedna, choć i tak razem jedność tworzą! ☯

❋ Powyższe nagrody

❋ Utwór oraz Mandala „Lekkość Wybaczenia” do pobrania (mp3 + fototapety)
15 zł miesięcznie
Trzy piątki, to już święta trójca! ♆

❋ Powyższe nagrody

❋ Utwór oraz Mandala „Boska Jedność” do pobrania (mp3 + fototapety)
25 zł miesięcznie
Piątka piątkę mnoży ♡

❋ Powyższe nagrody

❋ Chcemy Tobie przesłać Nasze radosne i muzyczne pozdrowienia w postaci krótkiego filmu wideo :)
55 zł miesięcznie
Pięć i pięć. Pięćdziesiąt Pięć. To już jest moc do pięciokąta. ★

❋ Powyższe nagrody

❋ W pozdrowieniach zamieścimy pytanie o Twoją intencję na teraz – to z czym jesteś, co chcesz tworzyć, kim się stawać. Usiądziemy z Nią w przyrodzie i zagramy z tego miejsca dla Ciebie, aby Twe życzenie i realizacja zadziała się ze swobodą, lekkością i pełnią mocy, jak najlepiej i najpiękniej dla Ciebie. Zapis z tej muzycznej kreacji wyślemy Tobie internetowo.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Prahumira w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Miło Cię poznać! Mamy na imię Kasia i Mieszko. W miłości, w zgodzie z naturą chcemy tworzyć nową Ziemię, której fundamentem jest uważność, poczucie jedności i spokój - stan odprężenia. Naszymi narzędziami są dźwięk, obraz i słowo. Naszym natchnieniem jest życie. Zapraszamy Cię do wspólnej podróży.


Co chcemy dawać światu?

Spotkaliśmy się razem wiedzeni marzeniem.  Marzeniem o tym, by razem rozkwitać w miłości i dźwięku. I między innymi właśnie ta miłość do siebie oraz miłość do dźwięku nas połączyła i łączy.

Kasia zobaczyła pewnego razu w internecie zdjęcie uśmiechniętego, pięknego człowieka. Kiedy spojrzała w jego oczy wiedziała, że należy się spotkać i razem tworzyć.

Mieszko, kiedy spotkał przepiękną Kasię po raz pierwszy – już tym razem w fizycznej rzeczywistości, także spojrzał jej głęboko w oczy. On też już wiedział, że przeznaczeniem i przecudowną radością jest razem tworzyć.

Kiedy dwie dusze połączone wspólnym marzeniem, je urzeczywistniają – dzieje się magia.
Od momentu spotkania, razem koncertujemy. Doświadczamy niesamowitej błogości i cudowności.
I to jest właśnie to, co chcemy dawać światu.

1. Zdrowie i szczęście 
Wiemy jak ważny jest dźwięk dla ciała i umysłu człowieka. Jak potrafi pięknie relaksować, harmonizować i uzdrawiać. Dzięki czemu czujemy się błogo i szczęśliwie.

2. Moc i rozkwit 
Widzimy jak intencje, które wznosimy wraz z uczestnikami koncertów i sesji muzycznych, zmieniają nasze rzeczywistości. Muzyka pozwala Nam się umocnić, by w lekkości realizować potencjał swojej duszy.

3. Wolność i integracja
Będąc w otwartości i w spokoju, naturalnie integrujemy się ze środowiskiem i istotami wokół nas. Każdy może w poczuciu wolności i szacunku być, czuć się ważnym, kochanym. Czując się wolnym, zdajemy sobie sprawę, że wszystko, ku czemu skierujemy uwagę, jest możliwe by zaistnieć.
 

Nasze Twórczości


Jak działamy i jak służymy?

Nasza nazwa powstała, dzięki złączeniu bliskim Nam wartości. Z jednej strony Pra jako Prawda, Pramatka, czyli Ziemia, a z drugiej Ra jako Radość, Światło. Obie strony połączone Dźwiękiem (Hu) i Miłością (Mi). Wartości te dobrze ilustrują w jakich obszarach działamy.

♪ Koncerty relaksacyjne - kameralne podróże w dźwięku
♪ Masaże dźwiękiem - indywidualne spotkanie z dźwiękiem i sobą samym
♪ Sesje muzyczne uświetniające Twoje wydarzenie
♪ Nagrania relaksującej muzyki oraz miłych pieśni

✿ Jesteśmy w trakcie zgłębiania i opracowywania materiałów o życiu i budowaniu swego życiu w zgodzie z przyrodą. Mowa o takich tematach jak: budownictwo naturalne z użyciem kobu, lasy żywnościowe, pełnowartościowe kompostowanie, tworzenie dnia w siedlisku rodowym. Pierwsza publikacja już wkrótce.

♡ Gramy i tworzymy  w energii miłości. Naszą nadzieją i misją jest, aby Miłość rozkwitała we Wszechświecie. Poprzez Nasze bycie, działania, twórczości chcemy rozświetlać drogi Istot i całości Istnienia, aby każdy mógł doświadczać Miłości w swoim życiu i codziennym byciu.

☼ Wspomniane już rozświetlanie "drogi" jest dla Nas przecudownym przejawem Radości. Podobnie jest, kiedy się śmiejemy, żyjemy, tworzymy. Cieszymy się i dziękujemy Życiu mogąc tworzyć i tą twórczością obdarowywać siebie nawzajem. O różnych Naszych kreacjach i ekspresjach możesz dowiedzieć się więcej w internetowych przestrzeniach, gdzie opowiadamy słowem i obrazem:
https://www.facebook.com/pg/prahumira/
https://www.youtube.com/channel/UCfzD71GQlIC4uiYDwjcxFVw
https://prahumira.pl
 

Jakie jest Nasze marzenie i jak możemy siebie wesprzeć?

Naszym największym marzeniem jest tworzenie Naszej Przestrzeni Miłości, czyli ukochanej części Ziemi, którą nazywamy domem, a wraz z tym także Warsztatowni - miejsca, gdzie możemy spotykać się w otwartej i swobodnej przestrzeni. Przestrzeni, która zaprasza do głębszego poznawania siebie. Chcemy otworzyć miejsce, w którym będziemy kąpać się w relaksacyjnych dźwiękach, doświadczać siebie w pełnej Obecności, spotykać się w kręgach, rozmawiać, odkrywać swój potencjał i swoją wolność poprzez tworzenie i doświadczanie różnych technik artystycznych m. in. malowanie, granie, śpiewanie, ruch. 

Chcemy, aby było to miejsce pełne życia i radości, gdzie sztuka, poszanowanie Naszej Ziemi i siebie samego oraz uważność w byciu tu i teraz było obecne w każdej chwili. Miejsce, gdzie Życie przejawia się poprzez Nas w pełni, a twórczość płynie mocno i ze swobodą. 

Przestrzeń Wartsztatowni zawiera:
❋ miejsce, gdzie możemy się spotykać w większym gronie m.in podczas koncertów oraz warsztatów
❋ gabinet do indywidualnych spotkań m.in sesji z masażem dźwiękiem
❋ galeria
❋ mały sklepik wspierający naturalne twórczości

Gdybyś chciał lub chciałabyś wesprzeć Nas i wszystkie Istoty, które będą mogły korzystać dzięki Naszym twórczościom oraz odwiedzinom w Warsztatowni, byłoby to dla Nas ogromną radością i zasczytem móc z Twoim wsparciem i zaangażowaniem tworzyć jak najwspanialej. Zapraszamy Cię, aby kroczyć razem z Nami i wspierać wszystkie Istoty, czyli Życie w doświadczaniu siebie, w samopoznaniu i rozkwicie.

 ♡ Dziękujemy. Dziękujemy, że jesteś i, że jesteśmy. Życzymy Tobie i Nam wszystkim tego, co najpiękniejsze. ♡

Cele Autora

Ziemia: podstawa
  • 555 zł miesięcznie
  • 545 zł brakuje
1%
Podstawa wspiera Nas w codzienności i byciu otwartym na Naszą działalność. Przy tym wsparciu możemy śmiało organizować m.in. Nasze koncerty, które mogą być dostępne dla wszystkich tych, którzy je potrzebują i chcą z Nich korzystać. Koncerty organizujemy w formie Tyle Ile Czujesz, bez ustalonej kwoty za wejście i uczestnictwo.
Dziękujemy ♡!

Centrum: kreacja
  • 2 222 zł miesięcznie
  • 2 212 zł brakuje
0%
W centrum odnajdujemy równowagę i swobodę bycia, dzięki którym kreacja może przejawiać się poprzez Nas jednocześnie lekko i mocno; miło i dobrze. Wsparcie przy realizowaniu tego celu, tej wizji umożliwia Nam Nasz rozkwit, rozwój Naszej działalności i tego, co możemy dawać światu i czynić dla Nas wszystkich. Przy takim wsparciu możemy pozwolić sobie na umacnianie Naszych umiejętności, a także w pewnym stopniu instrumentarium, którego używamy w muzyce. Wspierając Nas dajesz Nam sposobność na wzrost, dzięki czemu możemy być dla Ciebie jeszcze lepiej i bardziej.
Dziękujemy ♡

Niebo: marzenia
  • 5 555 zł miesięcznie
  • 5 545 zł brakuje
0%
Z Nieba, z kosmosu płyną do Nas marzenia. Postrzegamy marzenia jako potencjał Naszej duszy, Istności, czyli to w jaki sposób świat, uniwersum, ta doskonała całość, którą jesteśmy, chce, pragnie i potrzebuje siebie doświadczać. Dostrajając się do Nieba i pnąc się do góry, ukorzenieni w swej podstawie i umocnieni w kreacji, możemy realizować Nasze marzenia.

Naszym największym marzeniem jest stworzenie Naszej Przestrzeni Miłości, Naszego domu wraz z Warsztatownią, która jest przestrzenią dla Nas, Naszej działalności i wszystkich tych, którzy pragną odkrywać siebie i być w Obecności. Możesz przeczytać więcej o tym miejscu w Wizytówce - w sekcji o Autorze.

Dzięki Twemu wsparciu, energii i dobrej myśli przyczyniasz się do powstania przestrzeni, w której możemy czynić to, o czym marzymy - o byciu i działaniu w intencji najwyższego dobra Nas wszystkich. W tym miejscu możesz skorzystać z oferowanych i inicjowanych spotkań, warsztatów, koncertów. Dostępne są one dla wszystkich tych, którzy ich potrzebują i chcą z Nich korzystać oraz je tworzyć, wymieniając się za nie w formie Tyle Ile Czujesz, bez ustalonej kwoty za wejście i uczestnictwo.
Przy realizacji tego marzenia i celu, możemy także dalej piąć się do góry i rozwijać Nasze umiejętności, wymarzone instrumentarium i urzeczywistniać największe kreacje.
Dziękujemy ♡

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Prahumira już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Wójcik
Łukasz Wójcik
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.