Prawdziwa Chorwacja

W Patronite od 02.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1087

Liczba Patronów: 1049

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
354 miesięcznie
1 176 łącznie
Cześć! Bok! Tu Iza i Igor, twórcy kanału Prawdziwa Chorwacja, na którym pokazujemy najciekawsze miejsca w Chorwacji i innych krajach na Bałkanach. Dzielimy się naszym życiem w Dalmacji i podróżujemy aby jak najlepiej poznać ten wyjątkowy kraj. Zapraszamy do wspólnego tworzenia kanału! :)

O Autorze

Przeprowadziliśmy się do Dalmacji w 2020 roku ze względu na pracę w porcie, ale od razu wiedzieliśmy, że naszym głównym zajęciem będzie podróżowanie po Chorwacji i okolicy. Uznaliśmy, że nasze wyprawy będziemy nagrywać żeby dzielić się z Polakami naszym doświadczeniem. Nasz pierwszy film był nagrany zwykłym telefonem. Nie mieliśmy aparatu ani mikrofonu, więc musieliśmy nagrywać z bliska żeby cokolwiek było słychać... i tak powstał film o Dubrowniku. 

Teraz wiemy, że takie doświadczenie było nam potrzebne i nie wstydzimy się tego filmu 😀

Po kilku kryzysach związanych z finansowaniem tych wyjazdów i z samym tworzeniem filmów, wybiło nam 1000 subskrybentów na YouTube. Wasza sympatia bardzo nas motywowała, dlatego w filmie świętującym tysiąc subskrybentów opowiedzieliśmy więcej o sobie.

Chcielibyśmy tworzyć filmy zapierające dech w piersiach, bo przecież taka jest Chorwacja 😍 Filmy, które zainspirują Was do podróżowania, poznawiania kultury i języka. 

Przez dwa lata zwiedziliśmy większość zakątków południowej Dalmacji i poznaliśmy masę nieodkrytych turystycznie miejsc.

Twoje wsparcie pomoże nam w:

💻Sfinansowaniu nowego laptopa i wszystkich programów potrzebnych do profesjonalnego montażu,

🚗 Tankowaniu naszego Citroenea, który wozi nas po wszystkich zakątkach Chorwacji,

🙋‍♀️pełnym poświęceniu się prowadzenie kanału i nasz rozwój. Na ten moment obydwoje pracujemy na pełen etat i bardzo chcielibyśmy żeby Prawdziwa Chorwacja mogła być naszym głównym źródłem utrzymania. 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
jt26dk
jt26dk
Próg: 64 zł
Dorota Gielmuda
Dorota Gielmuda
Próg: 8 zł
Arkadiusz Hutta
Arkadiusz Hutta
Próg: 8 zł
Magdalena Mroczek
Magdalena Mroczek
Próg: 16 zł
Piotr  Więckowicz
Piotr Więckowicz
Próg: 32 zł
Sławomir Skalski
Sławomir Skalski
Próg: 8 zł