Avatar użytkownika

ProCreatio

4
patronów
310 
miesięcznie
2 930 
łącznie
4
patronów
310 zł 2 930 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
999 dostępnych miejsc
Ogromnie dziękujemy za wsparcie - to naprawdę dobrze wydane 10 zł! Pozwala nam działać dalej! Każda złotówka to realna pomoc w edukacji i przyczynowym leczeniu niepłodności. Teraz i Ty tworzysz ProCreatio, więc w newsletterze TYLKO dla Patronów, co miesiąc pierwszy dowiesz się, co nowego w ProCreatio!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
200 dostępnych miejsc
Ogromnie dziękujemy za wsparcie - każda złotówka pozwala nam działać dalej i szerzej, by wspierać przyczynowe leczenie niepłodności.
Dzięki Twojej pomocy możemy dzielić się wiedzą o tym, jak przywracać płodność, więc w newsletterze TYLKO dla Patronów, co miesiąc pierwszy dowiesz się, co nowego w ProCreatio!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
47 dostępnych miejsc
Ogromnie dziękujemy za wsparcie - to jeszcze bardziej napędza do działania! Tworzysz ProCreatio razem z nami - edukujesz i wspierasz przyczynowe leczenie niepłodności. Dzięki temu nie tylko dowiadujesz się o wszystkim pierwszy, widniejesz wśród Patronów na stronie, ale też możesz korzystać ze zniżki 10% na wszystkie wydarzenia (webinary, kursy, etc.) które organizujemy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ProCreatio w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Przywrócić płodność to przywrócić zdrowie prokreacyjne, tak, by zdrowi rodzice cieszyli się zdrowym dzieckiem. Wspieramy przyczynowe leczenie niepłodności poprzez edukację i uświadamianie wartości dbania o swoją płodność. Niech żadna para, wyczekująca swojego Cudu, nie będzie sama na tej drodze.

Zdrowi rodzice cieszą się zdrowym dzieckiem - oto zdrowie prokreacyjne!

Jeśli coś w organizmie tą harmonię zaburzyło, to trzeba znaleźć przyczynę i ją wyleczyć - czasem to łatwe, czasem trudne.
Ale w każdym wypadku BARDZO WARTO! 

leczenie azoospermii jest mozliwe

Przyczynowe leczenie niepłodności jest specyficzne, bo wymaga wiedzy wielodyscyplinarnej - ginekologicznej, andrologicznej, immunologicznej, genetycznej, a i dietetyka i psychologia też mają wiele do powiedzenia... Dlatego nieustannych szkoleń, nowej wiedzy i konsultacji potrzebują lekarze (co już ogarniamy m.in. konferencją Immunologia Rozrodu i współpracą z Towarzystwem Zdrowia Prokreacyjnego i Leczenia Niepłodności. 

Ale to pary z niepłodnością najbardziej potrzebują wiedzy i wsparcia! Marzymy o serwisie internetowym rzetelnie tłumaczącym zawiłości badań i wyników, warsztatach, grupach wsparcia i bezpłatnych konsultacjach z ekspertami. 

A najbardziej marzymy o miejscach/placówkach, które taką parę otoczą opieką od początku do szczęśliwego zakończenia - narodzin dziecka.

Kroczek po kroczku - działamy! Dołóż swoją cegiełkę - razem możemy naprawdę wiele!

Cele Autora

Webinary dot. przyczynowego leczenia niepłodności i zdrowia
  • 3 000 zł
  • 70 zł brakuje
97%
W temacie płodności, zadbania o zdrowie prokreacyjne dużo można pomóc samemu sobie. Ważna jest wiedza, świadomość - co wpływa na płodność, co jej pomaga, a co szkodzi, jak identyfikować przyczyny niepłodności. Mamy wspaniałych specjalistów, ekspertów w tej dziedzinie, którzy naprawdę chcą dzielić się wiedzą - trzeba to tylko zorganizować...
Konferencja dla Płodności
  • 15 000 zł
  • 12 070 zł brakuje
19%
Wydarzenie stacjonarne, które pozwoli przybliżyć wielu osobom tematy przyczynowego leczenia niepłodności. Wiedza ekspertów w dziedzinie ginekologii, endokrynologii, immunologii czy dietetyki, podana w możliwie najbardziej przystępny sposób, możliwość spotkania ze specjalistami, zadawania pytań. Już wkrótce!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ProCreatio już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Nyc
Grzegorz Nyc
100 zł
Anonimowy patron
100 zł
Monika Kowalska
Monika Kowalska
100 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.