ProCreatio

W Patronite od 21.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3106

Liczba Patronów: 2458

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
330 łącznie
Przywrócić płodność to przywrócić zdrowie prokreacyjne, tak, by zdrowi rodzice cieszyli się zdrowym dzieckiem. Wspieramy przyczynowe leczenie niepłodności przez edukację i jednoczenie lekarzy i pacjentów, aby żadna para, wyczekująca swojego Cudu, nie była sama na tej drodze.

O Autorze

Zdrowi rodzice cieszą się zdrowym dzieckiem - oto zdrowie prokreacyjne!

Jeśli coś w organizmie tą harmonię zaburzyło, to trzeba znaleźć przyczynę i ją wyleczyć - czasem to łatwe, czasem trudne.
Ale w każdym wypadku BARDZO WARTO! 

leczenie azoospermii jest mozliwe

Przyczynowe leczenie niepłodności jest specyficzne, bo wymaga wiedzy wielodyscyplinarnej - ginekologicznej, andrologicznej, immunologicznej, genetycznej, a i dietetyka i psychologia też mają wiele do powiedzenia... Dlatego nieustannych szkoleń, nowej wiedzy i konsultacji potrzebują lekarze (co już ogarniamy m.in. konferencją Immunologia Rozrodu i współpracą z Towarzystwem Zdrowia Prokreacyjnego i Leczenia Niepłodności. 

Ale to pary z niepłodnością najbardziej potrzebują wiedzy i wsparcia! Marzymy o serwisie internetowym rzetelnie tłumaczącym zawiłości badań i wyników, warsztatach, grupach wsparcia i bezpłatnych konsultacjach z ekspertami. 

A najbardziej marzymy o miejscach/placówkach, które taką parę otoczą opieką od początku do szczęśliwego zakończenia - narodzin dziecka.

Kroczek po kroczku - działamy! Dołóż swoją cegiełkę - razem możemy naprawdę wiele!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika