Miłośniczka gier. Głównie zajmuję się sztuką. Tworzę cosplaye i uwielbiam rysować co regularnie można zobaczyć na moich streamach!:)

O Autorze

Witam!

 

  Jestem dziewczyną, która uwielbia gry oraz sztukę. Niektórzy pewnie znają mnie z prowadzenia live streamów najprzeróżniejszego tematu od gier zaczynając  po relacjonowaniu wydarzeń typu PGA kończąc.

 Założyłam patronite ponieważ chciałabym trochę usystematyzować swoją pracę oraz wyznaczyć nowe i ambitniejsze cele. Mam zamiar tu przedstawiać krok po kroku postępujący rozwój oraz dzielić się z wami moimi planami.

 W swoich pracach zainteresowana jestem głównie tematyką grową oraz komiksową. Inspirujące są także dla mnie klasyki kina fantasy (jestem mega fanka studia Ghibli!).

Bardzo lubię dzielić się z innym osobami moimi wrażeniami oraz wiedzą na różne tematy i mam nadzieję, że przy waszym wsparciu  uda mi się m.in. reaktywować wspólną naukę rysunku na streamach czy crafcenie cosplayu.

 Youtube!

Posiadam mały kanał na którym zamieszczam speedpaintingi^^

Dlaczego warto wspierać?

 Twoje wspracie pozwoli mi na rozwinięcie mojej małej działalności, a w zamian możesz liczyć na specjalne nagrody!

Uzyskasz dostęp do niepublikowanych nigdzie zdjęć oraz filmów, a także specjalnie dla Ciebie wykonam spersonalizowany arcik co miesiąc. Możesz także wziąć aktywny udział w wyborze moich nowych strojów, tematyk streamów i rysunków:)

Speedpainty ze streamów dla patronów dostępne na youtubie! :)

  Możecie na żywo oglądać i komentować proces powstawania pocztówek dla was. Jeśli jakiś patron ma ochotę, może wybrać obrazek na swoją pocztówkę( w obrębie miesięcznego tematu)

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)