Jezuici_lodz

W Patronite od 01.05.2019

Ogródek przy kawiarni

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Chcemy odświeżyć i przystoswać ogródek przy kawiarni dla potrzeb gości - miejsca do siedzenia, odmalowanie ścian oraz stworzyć miejsce dla dzieci - mała zjeżdzalnia lub trampolina, klocki etc.

W cenie prace remontowe, materiały, meble oraz rzeczy dla dzieci.

Odświeżenie sali teatralnej

80 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

80 000 zł

brakuje

Kochani, nasza sala teatralna nie była malowana od dobrych paru lat. Zasłony i kurtyna na sali też wypadałoby wymienić. Podczas dokładania kamer trzeba było zrobić dziury na kable, chcemy to wszystko odnowić, odmalować i uporządkować.

Chcielibyśmy także zwiększyć ilość miejsc na auli, dlatego chcemy zbudować antresolę, na której zmieści się więcej osób, które będą mogły wziąć udział w naszych wydarzeniach.

Wesprzyjcie nas w tym.

W cenie prace projektowe oraz remontowe, materiały oraz zakup nowych zasłon oraz kurtyny. Kwota jest szacunkowa, możliwe, że koszty będą większe z uwagi na nieprzewidziane usterki lub dodatkowe prace.

Nowe łazienki

100 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 000 zł

brakuje

Kochani, chcemy odświeżyć łazienki - damską, męską oraz dla inwalidów.

W toalecie damskiej chcemy udostępnić przewijak dla mam z małymi dziećmi, wymienić drzwi, tak by zamki działały, wymienić sanitariaty i płytki.

W cenie sa materiały, robocizna oraz instalacje, te które będą wymagały wymiany.

Kawiarnia u Jezuitów

150 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

150 000 zł

brakuje

Chcemy stworzyć ogólnodostępne miejsce spotkań przy kawie czy herbacie. Chcemy Stworzyć profesjonalny bar z ekspresem do kawy, miejscem do zmywania naczyć oraz zmywarką, szklaną ladą na coś na śłodko i niesłodko, tak by po pracy lub podczas dnia wolnego można było zrelaksować sie w Bożym miejscu.

W tym celu musimy wyremontować kawiarnie, wymienic meble, kupić odpowiednie urządzenia, meble, stoły krzesła, porcelanę.

Jeśli pozwolą na to środki, chcemy zrobić antresolę z dodatkowymi miejscami dla naszych odwiedzających.

W cenie prace projektowe, remontowe, materiały oraz meble i pełne wyposażenie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)