Kurs fitoterapii - poziom zaawansowany

1 400 zł

6%

osiągnięto

1 310 zł

brakuje

Jak już pewnie zauważyłeś/aś - poszerzanie wiedzy i życiowych horyzontów nadaje wielki sens mojemu skromnemu życiu. Bez tego po prostu nie istnieję! Dostałem astralnego hopla na punkcie medycyny naturalnej i pragnę z całych sił rozwijać się w tym kierunku. Pomoże mi w tym 3-miesięczny kurs fitoterapii, dzięki któremu zdobędę gigantyczną ilość praktycznej wiedzy. A to i tak dopiero ROZGRZEWKA, mamma mia! Później dopiero się rozkręcę!!! Potrzebuję tylko funduszy, aby otworzyć sobie tą furtkę. Pomóż wznieść się doktorkowi na zupełnie nowy, wspaniały poziom! Aby tam się znaleźć, potrzebuje tylko odpowiednio dużo ''zielonych'' cegiełek. Dla wszystkich darczyńców nagram filmik w którym podziękuję za wsparcie i wiarę w moje umiejętności (jeśli ten wyrazi zgodę oczywiście). Z góry kłaniam się za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc!

https://www.uniqskills.com/pl/naturoterapia/zastosowanie-ziol-w-leczeniu-dzieci-i-doroslych-poziom-zaawansowany?a=95234/1&f=adw&c=adw_ziel2&gclid=CjwKCAiA3uDwBRBFEiwA1VsajK0zY3qw1Sw3h8TuOx7N2DzFfazJ_zVgigATWfGen8tZpSkli0dQMRoCIWAQAvD_BwE

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)