info-Kętrzyn24.pl

W Patronite od 12.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
10 zł łącznie
"Info-Kętrzyn24.pl" to nowa jakość na lokalnym rynku, która ceni sobie niezależność, rzetelność pracy oraz pisania artykułów na podstawie twardych faktów, dokumentów, a nie na pomówieniach i plotkach. Tworzymy alternatywę dla mieszkańców Ziemi Kętrzyńskiej! Działajcie wspólnie z nami!

O Autorze

 

"Info-Kętrzyn24.pl" to alternatywa wobec pozostałych lokalnych mediów stojących w marazmie. Jesteśmy również platformą na którym mogą Państwo znaleźć treści informacyjne, publicystyczne, reportażowe, fotograficzne oraz filmowe pochodzące z regionu Ziemi Kętrzyńskiej. Tworzone w sposób profesjonalny, rzetelny, czytelny i dostępny dla każdego. 

Chcemy aby mieszkańcy Ziemi Kętrzyńskiej mogli przeczytać, zobaczyć, usłyszeć o tym wszystkim o czym warto mówić. Budzące obawy społeczeństwa temat w regionie? To temat dla nas, będziemy głosem każdego z Państwa. Chcemy aby nasz  serwis był tym, który wyznacza standardy lokalnych informacji. Aby było tu miejsce dla każdego kto ma różne poglądy i spojrzenie na sprawy dotyczące Ziemi Kętrzyńskiej. Nie boimy się podjąć trudnych tematów, o czym mogli się państwo przekonać na naszym portalu. 

Chcemy zaprosić Państwa do współpracy, do współtworzenia jednego wspólnego regionalnego portalu informacyjnego naszego regionu Info-Kętrzyn24.pl. Dzięki Państwa wsparciu, będziemy mogli stworzyć darmową gazetę, która wyjdzie po za granice Internetu u dotrze do jeszcze większego grona odbiorców. Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli również być wszędzie tam gdzie się dzieją najważniejsze wydarzenia w regionie, które będziemy moli je dla Państwa relacjonować. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem