Alien Lab Miniatures

W Patronite od 27.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1567

liczba Patronów: 1697

1 patron
20 zł miesięcznie
100 zł łącznie
Nazywam się Jacek Świnoga - założyciel Alien Lab Miniatures. Mam 35 lat i od pięciu lat jestem zawodowym rzeźbiarzem z Polski. Plan na przyszłość to stworzyć unikatowe figurki ze świata Fantasy i świata SF.

O Autorze

Jestem profesjonalnym wydawcą figurek kolekcjonerskich , terenów, i akcesoria do różnych gier stołowych ze świata fantasy i science fiction w skali 28-32 mm. Podczas projektowania modeli szczególną uwagę zwracam na ich jakość i wyjątkowość. 


Nazywam się Jacek Świnoga - założyciel Alien Lab Miniatures. Mam 35 lat i od pięciu lat jestem zawodowym rzeźbiarzem z Polski. Zanim zacząłem profesjonalnie rzeźbić, byłem związany z wieloma branżami, ale teraz to, co robię, daje mi największą przyjemność i radość. Od najmłodszych lat rzeźbiłem, rysowałem, tworzyłem, interesowałem się tematem SF i Fantastyką, które prezentuję dziś w moich pracach. Każdego dnia doskonale swoje umiejętności, wszystkie dzieła tworzę ręcznie i nie używam druków 3D, jestem tradycyjnym rzeźbiarzem. 

 

Czego potrzebuję by działać i co chcę zrobić?

Moi drodzy!

Krótko i w podpunktach na co przeznaczone zostaną zebrane środki. Plany są ambitne i śmiałe.

1. Wynajęcie studia ponieważ wszystko co tworzę jest robione w pokoju moich synów , tak więc potrzebuję znacznie większego miejsca :)

2. Zbudowanie zespołu Alien Lab Miniatures.

3. Aby tworzyć modele niezbędne są narzędzia i akcesoria modelarskie, masy plastyczne z których powstają figurki. 

Kilka przykładowych modeli które powstały w ostatnich miesiącach:

Figurka poniżej była wykonana z mas plastycznych Green Stuff oraz modeliny Fimo, całkowita wysokość to około 54mm. "Jarl Alvor War-Bear"

Drugą figurkę stylizowałem na Leszego, nadałem cechy Celtycki i Słowiańskie aby wyróżniała się spośród innych modeli .(wysokość około 55mm) "Leszy"

Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności:

Chyba największym moim wyzwaniem było opanowanie w stopniu dobrym umiejętności rzeźbienia głów figurek, wymiar takiej główki to około 5mm :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni