Alien Lab Miniatures

Nazywam się Jacek Świnoga - założyciel Alien Lab Miniatures. Mam 35 lat i od pięciu lat jestem zawodowym rzeźbiarzem z Polski. Plan na przyszłość to stworzyć unikatowe figurki ze świata Fantasy i świata SF.

O Autorze

Jestem profesjonalnym wydawcą figurek kolekcjonerskich , terenów, i akcesoria do różnych gier stołowych ze świata fantasy i science fiction w skali 28-32 mm. Podczas projektowania modeli szczególną uwagę zwracam na ich jakość i wyjątkowość. 


Nazywam się Jacek Świnoga - założyciel Alien Lab Miniatures. Mam 35 lat i od pięciu lat jestem zawodowym rzeźbiarzem z Polski. Zanim zacząłem profesjonalnie rzeźbić, byłem związany z wieloma branżami, ale teraz to, co robię, daje mi największą przyjemność i radość. Od najmłodszych lat rzeźbiłem, rysowałem, tworzyłem, interesowałem się tematem SF i Fantastyką, które prezentuję dziś w moich pracach. Każdego dnia doskonale swoje umiejętności, wszystkie dzieła tworzę ręcznie i nie używam druków 3D, jestem tradycyjnym rzeźbiarzem. 

 

Czego potrzebuję by działać i co chcę zrobić?

Moi drodzy!

Krótko i w podpunktach na co przeznaczone zostaną zebrane środki. Plany są ambitne i śmiałe.

1. Wynajęcie studia ponieważ wszystko co tworzę jest robione w pokoju moich synów , tak więc potrzebuję znacznie większego miejsca :)

2. Zbudowanie zespołu Alien Lab Miniatures.

3. Aby tworzyć modele niezbędne są narzędzia i akcesoria modelarskie, masy plastyczne z których powstają figurki. 

Kilka przykładowych modeli które powstały w ostatnich miesiącach:

Figurka poniżej była wykonana z mas plastycznych Green Stuff oraz modeliny Fimo, całkowita wysokość to około 54mm. "Jarl Alvor War-Bear"

Drugą figurkę stylizowałem na Leszego, nadałem cechy Celtycki i Słowiańskie aby wyróżniała się spośród innych modeli .(wysokość około 55mm) "Leszy"

Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności:

Chyba największym moim wyzwaniem było opanowanie w stopniu dobrym umiejętności rzeźbienia głów figurek, wymiar takiej główki to około 5mm :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)