Alien Lab Miniatures

W Patronite od 27.12.2019

Narzędzia i materiały

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Masy plastyczne, środki chemiczne, narzędzia do rzeźbienia tego typu produkty są niezbędnym elementem pracy rzeźbiarza. Chcę poszerzać wiedzę poprzez poznawanie nowych technik i udoskonalanie swoich umiejętności .

Studio Alien Lab Miniatures

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Potrzebuję nowego miejsca do pracy oraz większego magazynu . Chciałbym stworzyć miejsce - studio, gdzie w jednym miejscu mógłbym tworzyć, odlewać,szlifować i magazynować produkty. Co w obecnej chwili nie jest możliwe.

Figurki - Nowe projekty

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Chcę Was zaprosić do wspólnego tworzenia i rozwijania projektów Alien Lab Miniatures. W 2020 roku planuję otworzyć nowy projekt figurek, rozpocząłem rzeźbienie figurek łączących styl Słowiański oraz Celtycki, nawiązujący do Kosmicznych Wilków ze świata Warhammer 40k. Kolejne projekty wkrótce będą opisane.

Budowa Zespołu

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Jeden z najważniejszych celów w mojej pracy. Chciałbym stworzyć zespół a w pierwszej kolejności zatrudnić osobę która pomogłaby mi w odlewaniu produktów tak abym mógł więcej czasu poświęcić na tworzenie nowych projektów.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)