Gismo Tech

W Patronite od 27.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Rozwój i utrzymanie kanału

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi na dość regularne spotkania z Wami podczas streamów. Tyle mniej więcej kosztuje mnie utrzymanie kanału co miesiąc!
Składają się na to opłaty za licencje oprogramowania, internet, zakup gier z myślą o streamach.
Osiągnięcie tego celu oznacza również comiesięczny giveaway dla wszystkich Patronów, niezależnie od progu wsparcia w którym się znajdują.
Tak po prostu, w ramach jeszcze dodatkowego podziękowania dla Was za pomoc we współtworzeniu kanału i jego istnienia!

Tworzenie nowych filmów

600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

600 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi na zakup niezbędnych rekwizytów, podzespołów komputerowych, czy też sprowadzenia niekiedy dość rzadko dostępnych części komputerowych...Niekiedy jest tak że mimo iż fajny pomysł na materiał jest to niestety ale z braku funduszy nie jestem w stanie go zrealizować...

Oczywiście w ramach podziękowań na live odbędzie się losowanie specjalnej nagrody dla jednego ze sponsorów...
Elgato Game Capture

800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

800 zł

brakuje

Tak kolosalna kwota umożliwi mi na wskoczenie na absolutnie najwyższy poziom jakościowy! Dzięki Wam będę mógł zakupić Elgato Game Capture HD60 Pro lub Elgato Game Capture 4K60 Pro i w końcu będę mógł robić streamy z mojej konsoli Xbox One X i to w dodatku w super jakości... Oczywiście będzie też specjalny odcinek prezentujący to urządzenie i specjalne podziękowania dla sponsorów.. A gdyby tego było mało to na live odbędzie się losowanie specjalnej nagrody dla jednego ze sponsorów...

Najwyższa jakość audio-wideo filmów i streamów

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Ta zawrotna kwota umożliwi mi skok na jeszcze wyższy poziom jakościowy na moim kanale. Dzięki Wam rozwój mojego kanału będzie możliwy o coraz to nowszy sprzęt, zarówno ten komputerowy, jak i o sprzęt audio-wideo, nowe oświetlenie a nawet gadżety umożliwiające tworzenie nowych projektów ...szalonych pomysłów..

Osiągnięcie tego celu oznacza również specjalny giveaway dla wszystkich Patronów, niezależnie od progu wsparcia w którym się znajdują, w którym do wygrania będzie duża paczka niespodzianka!
Zostań Patronem