Avatar użytkownika

AKADEMIA BRONI

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
„Kropla drąży skałę”. BARDZO Ci dziękuję, że to właśnie Ty postanowiłeś zostać moim Patronem! Zapraszam Cię na osobiste spotkanie do mojego Klubie F3 w Warszawie przy ulicy Kochanowskiego 1.
100 zł miesięcznie
Jesteś częścią mojej pasji. BARDZO Ci za to Dziękuję. Jesteś zawsze mile widziany w moim Klubie F3 w Warszawie przy ulicy Kochanowskiego 1. Serdecznie zapraszam na filiżankę kawy i osobistą rozmowę o mojej pasji.
1000 zł miesięcznie
Jesteś częścią mojej pasji. BARDZO Ci za to Dziękuję. Twoje wsparcie jest WYJĄTKOWE, dlatego zapraszam Cię każdego miesiąca na indywidualną lekcję szermierki do mojego Klubu F3 w Warszawie przy ulicy Kochanowskiego 1. Jesteś tu zawsze mile widziany i filiżanka kawy dla Ciebie też się znajdzie :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora AKADEMIA BRONI w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

AKADEMIA BRONI to szkoła szermierki w Warszawie. Stworzona i prowadzona od 1998 roku przez człowieka z pasją Marcina Żmudzkiego. Aby skutecznie i szybko nauczyć szermierki, Marcin stworzył System F3 - Fight For Fun.

Witam serdecznie
Nazywam się Marcin Żmudzki. Jestem TRENEREM SZERMIERKI.

_

To ja spełniłem swoje marzenie i stworzyłem wyjątkowe miejsce.
W latach 90-tych stworzyłem szkołę szermierki AKADEMIA BRONI.

_

W życiu interesowało mnie i nadal interesuje wiele rzeczy, ale odkąd pamiętam SZERMIERKA była ze mną od zawsze._

To ja nauczyłem walczyć  WIEDŹMINA przy współpracy z CD Projekt.
https://www.akademia-broni.pl/prasa/wiedzmin-marcin-zmudzki-czlowiek-ktory-nauczyl-walczyc-wiedzmina/


_

To ja każdego dnia daję Wam cząstkę siebie, abyście stali się HONOROWYMI SZERMIERZAMI._

To ja szkolę w całej Polsce nauczycieli, aby Wasze dzieci wiedziały, że SZABLA to POLSKA BROŃ NARODOWA i aby potrafiły odróżnić MIECZ od SZABLI, czy SZPADĘ od RAPIERA i dlaczego TARCZA jest symbolem każdej szkoły?_

To ja również przez zabawę, zarażam Was szermierką._

To ja stworzyłem System F3 i wyszkoliłem ponad 3tys. Szermierzy. Ale System F3 – Fight For Fun - jest wciąż żywy i mam nadzieję, że przy Waszym wsparciu będę mógł dla Was stworzyć jeszcze wiele moich projektów dotyczących broni białej i ogólnie pojętego samorozwoju.

Cele Autora

BROŃ BIAŁA do walki
  • 10 000 zł
  • 10 000 zł brakuje
0%
Każdego miesiąca podczas treningów szermierki łamiemy broń białą. Jedni mają swój własny sprzęt, a inni szermierze potrzebują wsparcia. Dzięki Wam nasza europejska szermierka będzie dostępna dla wszystkich.
Dzięki uzbieranej kwocie wyposażymy Klub F3 w więcej niezbędnego sprzętu do trenowania szermierki.
SZABLA KARABELA
  • 20 000 zł
  • 20 000 zł brakuje
0%
Od jakiegoś czasu pracuje nad projektem naszej polskiej szabli narodowej – KARABELI. Projekt dotyczy zarówno idealnej broni białej w postaci właśnie takiej szabli jaki i prowadzonych badań i eksperymentalnego podejścia do jej użycia. SZYBKOŚĆ dobywania i cięcie tej broni bije wszelkie rekordy. Ale aby projekt stał się potwierdzonym badaniem, potrzebuję Waszego wsparcia. Wtedy razem udowodnimy, że nasza SZABLA jest najlepszą bronią białą na świecie.
Ośrodek samorozwoju RESTART
  • 2 000 000 zł
  • 2 000 000 zł brakuje
0%
Zdaję sobie sprawę, że osiągnięcie tego progu zajmie sporo czasu, ale marzenia po to są, aby je realizować.
Moim największym marzeniem jest stworzenie jeszcze bardziej wyjątkowego miejsca dla Was. Ośrodek samorozwoju RESTART. Zaciszne miejsce na mapie Polski, gdzie dostaniesz swój pokój i będziesz mógł być „tu i teraz”. To miejsce zrestartuje Twój umysł, wrócisz do rzeczywistości jako nowy lepszy Ty. Zostaniesz tu tyle i będziesz chciał. Możesz trenować szermierkę, możesz zabrać stos książek i czytać, możesz medytować, możesz zrobić głodówkę, możesz po prostu z nami pomieszkać, otrzymasz tu wszystko czego Twoja dusza pragnie. Wybór będzie należał do Ciebie.
Miejsce to chcę stworzyć razem z moja żoną Agatą, która jest architektem oraz moim synkiem Stasiem, który jest uczniem edukacji domowej i bardzo nas wspiera :)
Miejsce to stworzymy dla Was przy Waszym udziale. Dziękujemy za każde wsparcie, nawet to duchowe. Dziękujemy za to, że po prostu jesteście z nami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora AKADEMIA BRONI już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.