AKADEMIA BRONI

W Patronite od 21.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
AKADEMIA BRONI to szkoła szermierki w Warszawie. Stworzona i prowadzona od 1998 roku przez człowieka z pasją Marcina Żmudzkiego. Aby skutecznie i szybko nauczyć szermierki, Marcin stworzył System F3 - Fight For Fun.

O Autorze

Witam serdecznie
Nazywam się Marcin Żmudzki. Jestem TRENEREM SZERMIERKI.

_

To ja spełniłem swoje marzenie i stworzyłem wyjątkowe miejsce.
W latach 90-tych stworzyłem szkołę szermierki AKADEMIA BRONI.

_

W życiu interesowało mnie i nadal interesuje wiele rzeczy, ale odkąd pamiętam SZERMIERKA była ze mną od zawsze._

To ja nauczyłem walczyć  WIEDŹMINA przy współpracy z CD Projekt.
https://www.akademia-broni.pl/prasa/wiedzmin-marcin-zmudzki-czlowiek-ktory-nauczyl-walczyc-wiedzmina/


_

To ja każdego dnia daję Wam cząstkę siebie, abyście stali się HONOROWYMI SZERMIERZAMI._

To ja szkolę w całej Polsce nauczycieli, aby Wasze dzieci wiedziały, że SZABLA to POLSKA BROŃ NARODOWA i aby potrafiły odróżnić MIECZ od SZABLI, czy SZPADĘ od RAPIERA i dlaczego TARCZA jest symbolem każdej szkoły?_

To ja również przez zabawę, zarażam Was szermierką._

To ja stworzyłem System F3 i wyszkoliłem ponad 3tys. Szermierzy. Ale System F3 – Fight For Fun - jest wciąż żywy i mam nadzieję, że przy Waszym wsparciu będę mógł dla Was stworzyć jeszcze wiele moich projektów dotyczących broni białej i ogólnie pojętego samorozwoju.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika