natalia zając

W Patronite od 27.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Masz Nosa to fundacja prowadząca azyl dla zwierząt, które najbardziej potrzebują pomocy człowieka. Dołącz do nas i bądź częścią Masz Nosa!

O Autorze

Masz Nosa to inicjatywa, która zaczęła rozwijać się około 4 lat temu. Zaczęło się od kilku psów zgarniętych z ulicy, którym trzeba było pomóc. Stopniowo zwierzaków zaczęło przybywać, adopcje zaczęły się rozwijać, a do Masz Nosa zaczęły trafiać coraz poważniejsze przypadki.

Od początku działalności przez nasz azyl przewinęło się ponad 350 zwierzaków, z czego ponad 200 trafiło już do nowych domów. Schronienie w Masz Nosa staramy się dać każdemu, kto tego potrzebuje.

Na chwilę obecną pod naszą opieką przebywają psy,koty, kozy, owce, kucyki, nutrie, króliki, byk i krowa. Każde z tych zwierzaków to istota po przejściach, która potrzebowała pomocy, by zacząć normalnie żyć.

Funkcjonowanie azylu oparte jest głównie na dobrej woli osób, które wspierają nasze działania. Do tej pory wszystko funkcjonuje dzięki datkom i darowiznom. Bardzo zależy nam na rozwoju tego miejsca, ponieważ każdy najmniejszy krok w przód to szansa dla kolejnych potrzebujących zwierzaków.

Obecnie Masz Nosa prowadzone jest przez dwie osoby, które każdą chwilę poświęcają na bycie w azylu. Mieszkamy na miejscu i 24 godziny na dobę spędzamy z podopiecznymi.

Zależy nam na rozbudowaniu tego miejsca tak, żeby stworzyć tutaj możliwie jak najlepsze warunki dla każdej istoty, trafi do azylu.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem