natalia zając

W Patronite od 27.02.2020

Masz Nosa to fundacja prowadząca azyl dla zwierząt, które najbardziej potrzebują pomocy człowieka. Dołącz do nas i bądź częścią Masz Nosa!

O Autorze

Masz Nosa to inicjatywa, która zaczęła rozwijać się około 4 lat temu. Zaczęło się od kilku psów zgarniętych z ulicy, którym trzeba było pomóc. Stopniowo zwierzaków zaczęło przybywać, adopcje zaczęły się rozwijać, a do Masz Nosa zaczęły trafiać coraz poważniejsze przypadki.

Od początku działalności przez nasz azyl przewinęło się ponad 350 zwierzaków, z czego ponad 200 trafiło już do nowych domów. Schronienie w Masz Nosa staramy się dać każdemu, kto tego potrzebuje.

Na chwilę obecną pod naszą opieką przebywają psy,koty, kozy, owce, kucyki, nutrie, króliki, byk i krowa. Każde z tych zwierzaków to istota po przejściach, która potrzebowała pomocy, by zacząć normalnie żyć.

Funkcjonowanie azylu oparte jest głównie na dobrej woli osób, które wspierają nasze działania. Do tej pory wszystko funkcjonuje dzięki datkom i darowiznom. Bardzo zależy nam na rozwoju tego miejsca, ponieważ każdy najmniejszy krok w przód to szansa dla kolejnych potrzebujących zwierzaków.

Obecnie Masz Nosa prowadzone jest przez dwie osoby, które każdą chwilę poświęcają na bycie w azylu. Mieszkamy na miejscu i 24 godziny na dobę spędzamy z podopiecznymi.

Zależy nam na rozbudowaniu tego miejsca tak, żeby stworzyć tutaj możliwie jak najlepsze warunki dla każdej istoty, trafi do azylu.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)