Avatar użytkownika

Grzegorz Drabik

0
patronów
0 
miesięcznie
465 
łącznie
0
patronów
0 zł 465 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuje za każdą kwotę i za każde wsparcie moich celów. Niech obfitość płynie do każdego z Was.
10 zł miesięcznie
Siemka. Dziękuje za Twoja wpłatę. W zamian zapraszam do grupy na facebooku , gdzie z członkami tworzymy wspólnie przestrzeń, w której zawsze możesz się odnaleźć, zadać pytanie jakie chcesz i gdzie zawsze znajdziesz pomoc i wskazówki jeśli sobie z czymś nie radzisz i potrzebujesz wsparcia.

https://www.facebook.com/groups/308662313339062/
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
1000 dostępnych miejsc
Pliki w formie pdf, które opracowałem opierając się na moim doświadczeniu, na mojej drodze jaką przeszedłem wychodząc z uzależnienia, depresji i nerwicy oraz na doświadczeniu takich mistyków jak E. Tolle , Anthony De Mello, Colin P. Sisson , Matt Khan , a w których będziesz mieć dostępną całą moją wiedzę i narzędzia do pracy ze sobą. Oprócz tego sam brałem udział w wielu szkoleniach głównych trenerów mentalnych dostępnych na rynku coachów w Polsce ( Klaudia Pingot, Dagmara Szymańska , Sylwia Kocoń, Michał Pasterski, Joe Dispenza, Wojciech Eichelberger). W moich plikach zawarłem mieszankę różnych metod i to co najważniejsze moje serce. Przyznaje , że sam opracowując te pliki doszedłem do wniosków , których wcześniej nie widziałem, jest w nich naprawdę solidna dawka wiedzy.
Temat 1 : Rany emocjonalne.
Temat 2 : Trójkąt winy.
Temat 3 : Tryb przetrwania.
Temat 4 : Budowanie własnej mocy.
Temat 5 : Miłość do siebie.
Temat 6 : Główne transformacje.
Temat 7 : Relacja ze sobą.
Temat 8 : Pieniądze i działanie
30 zł miesięcznie
Hej , jeśli wesprzesz mnie tą kwotą prześle Ci e-booka, którego napisałem na pocztę. Wersje papierową można znaleźć w tym linku: https://ridero.eu/pl/books/widget/droga_do_swojego_wnetrza_czesc_1/
60 zł miesięcznie
Każdemu kto wesprze mnie tą kwotą prześle dwa e-booki , które napisałem na pocztę. Wersje papierową książek macie tutaj:
https://ridero.eu/pl/books/widget/droga_do_swojego_wnetrza_czesc_1/
https://ridero.eu/pl/books/widget/droga_do_swojego_wnetrza_czesc_2/
100 zł miesięcznie
Każdej osobie, która wesprze mnie tą kwotą prześle dwa e-booki , które napisałem plus pliki z wiedzą psychologiczną w poniższych tematach:
Temat 1 : Rany emocjonalne.
Temat 2 : Trójkąt winy.
Temat 3 : Tryb przetrwania.
Temat 4 : Budowanie własnej mocy.
150 zł miesięcznie
Każdej osobie, która wesprze mnie tą kwotą prześle dwa e-booki , które napisałem plus pliki z wiedzą psychologiczną w poniższych tematach:
Temat 1 : Rany emocjonalne.
Temat 2 : Trójkąt winy.
Temat 3 : Tryb przetrwania.
Temat 4 : Budowanie własnej mocy.
Temat 5 : Miłość do siebie.
Temat 6 : Główne transformacje.
Temat 7 : Relacja ze sobą.
Temat 8 : Pieniądze i działanie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Grzegorz Drabik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Siemka. Jestem Grzegorz Drabik . Moja pasja to analizowanie ludzkiej psychiki i przyczyn zachowania się ludzi w określony sposób. Poprzez to , że jestem zdrowiejącym hazardzistą dużo czasu poświęcam samoobserwacji i zaglądaniu do swojego wnętrza oraz łączeniu mojej uwagi z ciałem.

Hejka.

Jestem nie grającym hazardzistą od ponad dwóch lat. Na co dzień pracuje w zakładach chemicznych, Moja pasja to zrozumienie ludzkiej psychiki i powodów, przez które ludzie się uzależniają oraz zrozumienie takich chorób jak depresja, nerwica itp. Poprzez to, że się uzależniłem od hazardu, który był poprzedzony wieloletnią depresją, nerwicą i zaburzeniami lękowymi, byłem zmuszony rozpocząć terapie w ośrodku zamkniętym . Po terapii podstawowej rozpocząłem terapie pogłębioną i samodzielną prace nad sobą. Dzięki tej pracy doszedłem do źródeł moich zaburzeń i przyczyn dlaczego uciekałem od pustki we mnie w uzależnienie.

Przeanalizowałem i zrozumiałem moje traumy z dzieciństwa i stopniowo zaczynam żyć tak jak zawsze chciałem, wprowadzając radość do swojego życia. Mam ogromną potrzebę wewnętrzną, aby dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, aby dawać innym nadzieje, że mogą sobie poradzić z każdą sytuacją i że mogą zacząć żyć z radością. W tym celu będzie właśnie mój profil, będę podawał w formie prezentacji albo filmików, to do czego sam doszedłem i rozkładał procesy, kryjące się za uzależnieniem, depresją , nerwicą, nieprzeżytymi traumami. Na co dzień prowadzę z ludźmi, którzy tak jak ja chcą pomagać innym grupę na facebooku i do tego mam swoja prywatną stronę. Oprócz tego studiuje zarządzanie jakością na studiach magisterskich, ćwiczę na siłowni, czytam książki rozwojowe, spędzam czas w śród natury, medytuje itp. no i oczywiście pracuje nas sobą :P 

Na Patronite trafiłem dzięki mojej koleżance, która mi poleciła tą stronę. Chce tutaj dodawać materiały odnośnie duchowości i psychologi , aby motywować ludzi do zmian , których pragną. Będę przedstawiał wiedzę odnośnie przekonań,  nawyków,  reakcji emocjonalnych , nieświadomych schematów zachowywania się, stresu,  sposobów myślenia i dotyczące energetyki człowieka.   

Cele Autora

Portal internetowy o rozwoju duchowym za darmo
  • 12 000 zł
  • 11 535 zł brakuje
3%
Moim marzeniem jest stworzenie portalu rozwojowego dostępnego dla każdego. Wiem ile kosztują kursy rozwojowe i dane szkolenia. Nie każdego na to stać, dlatego pojawił mi się pomysł by stworzyć platformę, na której wiedza będzie dostępna za darmo. Jeśli chodzi o wiedze psychologiczną, to mam wystarczająco dużo materiałów opracowanych przez siebie, które mogę udostępnić. Do tego można dołożyć nagrania video.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Grzegorz Drabik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
robert tendaj
robert tendaj
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Spokojnie do Sukcesu
Spokojnie do Sukcesu
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.