Speedway Programs - Programy żużlowe

W Patronite od 28.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1539

Liczba Patronów: 732

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
130 miesięcznie
2 235 łącznie
Czarny sport - żużel. Dyscyplina, z której jako Polacy możemy być dumni, patrząc na sukcesy jakie osiągamy. Potrzebujesz dobrego programu, na każde zawody?? Tu mogę zagwarantować Tobie układy biegowe na wiele zawodów krajowych oraz międzynarodowych!

O Autorze

Kocham speedway, uwielbiam ten zapach unoszących się oparów metanolu na stadionie. Warkot motocykli, ale przede wszystkim estetyczny i przejrzysty program zawodów. Z miłości do żużla od strony statystycznej postanowiłem pomóc każdemu kibicowi czarnego sportu, który lubi to co ja. Wypisywać program, poczuć się jak manager żużlowy i typować, jakie roszady taktyczne można w tym momencie wykonać. 

Czym zajmuje się w projekcie Speedway Programs?

Tworzę rozpiski biegowe na każde możliwe zawody żużlowe. Dla kibiców wybierających się na stadiony i dla tych, którzy zasiadają przed telewizorami. 

To bardzo proste, pobierz program w wersji PDF, wydrukuj i ciesz się magią statystycznej strony speedway! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika