remont4you.pl - Krzysztof Leśniak

W Patronite od 02.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 382

Liczba Patronów: 418

Zostań Patronem
Kup na prezent
40 patronów
1 339 miesięcznie
33 762 łącznie
Witam wszystkich! Z tej strony Krzysiek z firmy remont4you.pl - Tymi słowami witam się z moimi widzami w każdym filmie wrzuconym na kanał YT "Remont4you.pl" Dziele się tam swoją wiedzą i doświadczeniem nabytym przez ponad 15 lat pracy na budowie, ale skoro to czytasz to doskonale o tym wiesz :)

O Autorze

 

Witajcie!

 

    Nazywam się Krzysztof Leśniak i praktycznie przez ostatnie 20 lat byłem związany z budownictwem. Najpierw 5 lat szkoły średniej o profilu budowlanym, następnie 7 lat pracy na etacie w większych
lub mniejszych firmach, a od 2012 roku pracuję na siebie. Prowadząc firmę jestem szefem, pracownikiem, księgowym, psychologiem, handlowcem, nauczycielem i kto wie kim tam jeszcze... Mimo pracy od rana do wieczora znalazłem czas na nagrywanie filmów, montowanie ich i wrzucanie do sieci
i to wszystko przy dobie trwającej 24 godziny tak jak u wszystkich :)

Prowadzę kanał na YouTube #remont4you.pl , jeżeli jesteś tu a jakimś cudem umknęło to Tobie, zajrzyj w link poniżej:

https://www.youtube.com/channel/UCRGYGmx06LbgFyMIozfeUcA

Znajdziesz tam filmy zrobione w klimacie poradników budowlanych na zasadzie "Zrób To Sam"
oraz wiele "trików i tipów" których nie nauczą Cię w szkole, Googlach, czy firmach typu "Pan Kaziu
i syn". Poruszam tam również zagadnienia związane z wiedzą techniczną, podpartą moim doświadczeniem i szkoleniami, przekazaną w prosty i czytelny sposób, a potwierdzają to liczne komentarze ludzi w stylu:

"dzięki tobie i twoim filmom sam wyremontowałem swoje mieszkanie:)" 23 tys. subskrybentów i ponad 4,3 mln. wyświetleń filmów w rok mówi samo za siebie.

Jest też drugi kanał : Chris Maker

https://www.youtube.com/channel/UCbI4YRC8XFHTsTFye1aNNqg

Założony spontanicznie, mający na celu pokazanie mojego hobby jakim jest majsterkowanie. Niestety ze względu na brak czasu nie ma tam zbyt wielu filmów, ale to niebawem się zmieni.

Dlaczego tu jestem?

   Po pierwsze; nie samą pracą człowiek żyje, jest też dom i rodzina która jest dla mnie najważniejsza, a rodzinę trzeba utrzymać. Niestety nie można rozciągnąć doby do 48 godzin, a pracując przez 8-10 godzin dziennie (a czasami dłużej) następnie montując wideo przez resztę dnia brakuje czasu na najważniejsze dla ciebie czynności. Brak czasu powoduje również chwilowe porzucenie prac nad kanałem #Chris Maker 

   Po drugie; gdy zaczynałem nagrywanie rok temu nawet w najśmielszych oczekiwaniach
nie wyobrażałem sobie, że mój kanał rozrośnie się do tylu widzów. Widzów, którzy zwracają mi uwagę
na niedoskonałości w moich filmach takie jak dźwięk, oświetlenie, obraz... Niestety wiem o tym że sama kamerka GoPro już jest dla mnie niewystarczająca i przydałby się jakiś dobry bezlusterkowiec.

   Po trzecie; często moi widzowie wspominają również o testach jakiś narzędzi czy materiałów, których na co dzień  nie używam i są one mi do szczęścia niepotrzebne. Przy wsparciu mojego kanału mógłbym robić dla Was testy takich narzędzi, a z racji tego, że kupione byłyby one z pieniędzy wspierających mój kanał, to rozlosowywałbym je wśród moich Patronów.

Reasumując:

Wsparcie które od Was otrzymam przeznaczę na:

- sprzęt do nagrywania, aby móc nagrywać lepszej jakości filmy

- narzędzia i materiały do testów o które często pytacie

Być Może wsparcie będzie na tyle wysokie, że będę mógł poświecić więcej czasu na rozwój drugiego kanału.

Pozdrawiam wszystkich. Krzysztof Leśniak

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jacek Jabczyński
Jacek Jabczyński
Próg: 19 zł
Mateusz Socha
Mateusz Socha
Próg: 19 zł
Adrian Szymański
Adrian Szymański
Próg: 19 zł
Krzysztof Soporowski
Krzysztof Soporowski
Próg: 30 zł
Mateusz  Tracz
Mateusz Tracz
Próg: 19 zł
Michał Biedziak
Michał Biedziak
Próg: 50 zł