Avatar użytkownika

Magdalena Ziętek-Wielomska @ Adam Wielomski

31
patronów
738 
miesięcznie
21 959 
łącznie
31
patronów
738 zł 21 959 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Na Twoje życzenie umieścimy Twoje nazwisko na naszej Liście Patronów. Po półrocznym okresie bycia Patronem naszych inicjatyw prześlemy Ci książkę "Nowoczesne państwo narodowe i jego wrogowie" i raz na pół roku każdą kolejną książkę, na wydanie których zbieramy pieniążki.
10 zł miesięcznie
Na Twoje życzenie umieścimy Twoje nazwisko na naszej Liście Patronów. Po półrocznym okresie bycia Patronem naszych inicjatyw prześlemy Ci książkę "Nowoczesne państwo narodowe i jego wrogowie" z autografem i raz na pół roku każdą kolejną książkę, na wydanie których zbieramy pieniążki.
20 zł miesięcznie
Na Twoje życzenie umieścimy Twoje nazwisko na naszej Liście Patronów. Dostaniesz książkę "Nowoczesne państwo narodowe i jego wrogowie" z autografem - i każdą kolejną książkę, na wydanie których zbieramy pieniążki. Co roku dostaniesz także jedną z wydanych już książek Adama Wielomskiego.
50 zł miesięcznie
Na Twoje życzenie umieścimy Twoje nazwisko na naszej Liście Patronów. Osobiście podpiszemy Ci każdą wydaną przez nas książkę na spotkaniu przy kawie na terenie Warszawy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Magdalena Ziętek-Wielomska @ Adam Wielomski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzimy działalność naukowo-edukacyjną: nagrywamy filmy na YT, wydajemy książki oraz czasopisma (Nowoczesna Myśl Narodowa, Pro Fide Rege et Lege) na temat polityki, filozofii, historii i cybernetyki. Naszym celem jest budowanie otoczenia przyjaznego myśleniu i podnoszenie kultury dyskusji.

Ziętek-Wielomska & Wielomski, czyli dwóch naukowców, którzy postanowili podzielić się swoją wiedzą w sposób przystępny z wszystkimi zainteresowanymi tematyką polityczną, społeczną, filozoficzną etc. Naszą misją jest uświadamianie, że WIEDZA TO WŁADZA, także nad sobą samym, swoim życiem, swoim otoczeniem. Pragniemy, by jak najwięcej osób kierowało swoim życiem w sposób możliwie świadomy, zgodnie z naszą dewizą "ZOSTAŃ KIEROWNIKIEM SAMEGO SIEBIE". Do tego potrzebna jest wiedza o otaczającej nas rzeczywistości, którą przekazujemy w naszych nagraniach, książkach i felietonach. 

 

 

Magdalena Ziętek-Wielomska

(Prezes Zarządu Fundacji Instytut Badawczy Pro vita bona) 

Publicystka, zastępca redaktora naczelnego czasopisma naukowego „Pro Fide Rege et Lege” i internetowego miesięcznika „Nowoczesna Myśl Narodowa”. Zajmuje się sterowaniem społecznym, cybernetyką i filozofią. Propaguje budowanie otoczenia przyjaznego myśleniu.

prof. Adam Wielomski 

(Członek Zarządu Fundacji Instytut Badawczy Pro vita bona)

Wykładowca akademicki, redaktor naczelny czasopisma naukowego „Pro Fide Rege et Lege”, publicysta portalu konserwatyzm.pl i „Nowoczesnej Myśli Narodowej”. Z wykształcenia politolog, specjalizujący się w historii myśli politycznej, teorii państwa i polityki oraz historii teorii stosunków międzynarodowych. Z zamiłowania youtuber i publicysta ideowo-polityczny. Zakochany w tradycji cywilizacyjno-politycznej świata romańskiego, szczególnie Francji.

Naszą działalność prowadzimy za pomocą Fundacji: 

Instytut Badawczy Pro vita bona 

Bona vita – dobre życie.

Dobre życie to życie zgodne z naturą człowieka. 

Misją fundacji jest budowanie kultury dobrego życia i przedsiębiorczości wśród dzieci, młodzieży, a także ich rodziców.

Dobre życie to ideał życia prawdziwie ludzkiego. Ideał ten zakłada, że człowiek do swojego pełnego rozwoju potrzebuje wiedzy i wolności. Wiedzy, aby poznawać swoją naturę. Wolności, aby móc tak pokierować samym sobą oraz ukształtować swoje otoczenie, by było zgodne z jego naturą.

Celem Fundacji jest propagowanie wiedzy o naturze człowieka, o tkwiącym w nas potencjale, o naszych możliwościach. Celem Fundacji jest pokazywanie warunków, które muszą zostać spełnione, żeby ten potencjał się zaktualizował.

Jednym słowem: celem Fundacji jest tworzenie kultury opartej na prawdzie, prawości, odpowiedzialności i przedsiębiorczości poprzez tworzenie programów kształcenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również pracę na rzecz wdrażania odpowiednich rozwiązań systemowych.

 

 

Cele Autora

Wydanie książek, nad którymi aktualnie pracujemy
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 262 zł brakuje
24%
Zbieramy środki finansowe na korektę, skład i druk książek, które wydajemy.
W tej chwili pracujemy nad następującymi projektami:

Adam Wielomski: Mitologia imperialna narodowego socjalizmu
Książka opisuje nazistowskie idee imperialne, wraz z ich wcześniejszą genezą, propagowane w Niemczech do 1945 r. ze szczególnym uwzględnieniem koncepcji głównych ideologów tego zbrodniczego systemu, zarówno polityków, geopolityków, prawników i ekonomistów. W drugiej części pracy opisane zostaną praktyczne próby realizacji "nowego porządku" w okupowanej Europie w latach 1939-1945.

Adam Wielomski, książka dotycząca sojuszu ekstremów, czyli neoliberałów i marksistów, którzy wspólnie niszczą państwa narodowe.

Magdalena Ziętek-Wielomska, książka będzie dotyczyć analizy działalności Klausa Schwaba, jak również pytania o to, kim jest homo schwabus.
Rozwój studia
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 262 zł brakuje
12%
Prowadzimy dwa kanały na YT i sami nagrywamy nasze filmy. Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy kupić lepszą kamerę, ale brakuje nam jeszcze dobrego oświetlenia (w miejsce lamp domowych), nowego komputera (nasz laptop ma 8 lat i ledwo daje radę z oprogramowaniem potrzebnym do robienia postprodukcji) oraz porządnego oprogramowania. Potrzebujemy także środków na płatną promocję naszej działalności jak również wsparcie profesjonalistów.

Rozwój Fundacji, czyli zwiększenie naszej mocy swobodnej
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 262 zł brakuje
7%
Ostatnie miesiące pokazały, że mamy do czynienia z kryzysem – naszym zdaniem, jest to kryzys rozumu. Jego przejawem jest eksplozja sił podświadomych, a przede wszystkim lęków. Coraz więcej osób działa kierując się głównie swoimi lękami. Taki stan rzeczy budzi nasz niepokój, gdyż na lękach nie da się nic trwałego zbudować, zamiast tego można wiele zniszczyć. Dlatego założyliśmy naszą fundację, by bronić rozumu i walczyć o należne mu miejsce w społeczeństwie. Swoją działalnością przywracamy racjonalność, której podstawą jest samodzielne, logiczne myślenie, w oparciu o badanie powiązań przyczynowo-skutkowych. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą, naszymi przemyśleniami. Dzięki Państwa regularnemu wsparciu możemy zrobić więcej, gdyż Wasze pieniądze - to nasza moc i energia swobodna, czyli czas. Marzy nam się m.in. stworzenie całościowego programu edukacji, od dzieci do dorosłych. Z Waszym wsparciem - jest to możliwe.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Magdalena Ziętek-Wielomska @ Adam Wielomski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Marlena Krasucka
Marlena Krasucka
20 zł
Piotr Ochnio
Piotr Ochnio
7 zł
Pawlos27
Pawlos27
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.