Magdalena Ziętek-Wielomska @ Adam Wielomski

W Patronite od 24.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 640

Liczba Patronów: 577

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
854 miesięcznie
19 094 łącznie

Wydanie książek, nad którymi aktualnie pracujemy

3 000 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

2 146 zł

brakuje

Zbieramy środki finansowe na korektę, skład i druk książek, które wydajemy.
W tej chwili pracujemy nad następującymi projektami:

Adam Wielomski: Mitologia imperialna narodowego socjalizmu
Książka opisuje nazistowskie idee imperialne, wraz z ich wcześniejszą genezą, propagowane w Niemczech do 1945 r. ze szczególnym uwzględnieniem koncepcji głównych ideologów tego zbrodniczego systemu, zarówno polityków, geopolityków, prawników i ekonomistów. W drugiej części pracy opisane zostaną praktyczne próby realizacji "nowego porządku" w okupowanej Europie w latach 1939-1945.

Adam Wielomski, książka dotycząca sojuszu ekstremów, czyli neoliberałów i marksistów, którzy wspólnie niszczą państwa narodowe.

Magdalena Ziętek-Wielomska, książka będzie dotyczyć analizy działalności Klausa Schwaba, jak również pytania o to, kim jest homo schwabus.

Rozwój studia

6 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

5 146 zł

brakuje

Prowadzimy dwa kanały na YT i sami nagrywamy nasze filmy. Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy kupić lepszą kamerę, ale brakuje nam jeszcze dobrego oświetlenia (w miejsce lamp domowych), nowego komputera (nasz laptop ma 8 lat i ledwo daje radę z oprogramowaniem potrzebnym do robienia postprodukcji) oraz porządnego oprogramowania. Potrzebujemy także środków na płatną promocję naszej działalności jak również wsparcie profesjonalistów.

Rozwój Fundacji, czyli zwiększenie naszej mocy swobodnej

10 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

9 146 zł

brakuje

Ostatnie miesiące pokazały, że mamy do czynienia z kryzysem – naszym zdaniem, jest to kryzys rozumu. Jego przejawem jest eksplozja sił podświadomych, a przede wszystkim lęków. Coraz więcej osób działa kierując się głównie swoimi lękami. Taki stan rzeczy budzi nasz niepokój, gdyż na lękach nie da się nic trwałego zbudować, zamiast tego można wiele zniszczyć. Dlatego założyliśmy naszą fundację, by bronić rozumu i walczyć o należne mu miejsce w społeczeństwie. Swoją działalnością przywracamy racjonalność, której podstawą jest samodzielne, logiczne myślenie, w oparciu o badanie powiązań przyczynowo-skutkowych. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą, naszymi przemyśleniami. Dzięki Państwa regularnemu wsparciu możemy zrobić więcej, gdyż Wasze pieniądze - to nasza moc i energia swobodna, czyli czas. Marzy nam się m.in. stworzenie całościowego programu edukacji, od dzieci do dorosłych. Z Waszym wsparciem - jest to możliwe.