Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
14

patronów

268 zł

miesięcznie

3544 zł

łącznie

Youtuber. Rocznik '88. Hodowca niezależnych indyków klasy A. Własny wybieg, ostra selekcja, żadnych marnych nielotów. Lubisz gry niezależne? No to pjona! https://www.youtube.com/user/staszekiGRAszek

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 100 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
FundLAMent egzystencji
Najbardziej bazowa suma, którą przeznaczę przede wszystkim na finansowanie nowych indyków. W tym inwestycja w paczki okazjonalne (typu Humble Bundle) lub comiesięczne, takie jak Humble Monthly Bundle. Grunt to być zawsze na bieżąco z najnowszymi tytułami, nie zapominając o grach starszych.
0%
100%
osiągnięto 89%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 32 zł
Igranie pełną paczką
Taka suma pozwalałaby mi na inwestowanie w fizyczne paczki z grami typu IndieBox czy PixelBox, a to umożliwiłoby mi robienie unboxingów i łączenie tego z nowymi seriami, tematycznie powiązanymi z boxami. Udałoby się pewnie wygospodarować również więcej czasu na odcinki, zatem byłoby ich więcej niż gwarantowane 7 w tygodniu.
0%
44 %
100%
osiągnięto 44%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 332 zł
Sprzętowy LEVEL UP + częstsze streamy
Tę kwotę mogę przeznaczyć na upgrade swojego sprzętu: od mikrofonu przez niepiszczące pady po lepsze i bardziej wydajne podzespoły komputerowe, ze szczególnym nastawieniem na karty graficzne i dodatkowe dyski. To wszystko przełoży się na więcej przestrzeni, mniejszy czas potrzebny mi na wyprodukowanie materiałów, a co za tym idzie, więcej kontentu o znacznie lepszej jakości. Co więcej, przynajmniej raz w miesiącu możecie mieć pewność, że pojawi się stream!
0%
14 %
100%
osiągnięto 14%
cel: 1800 zł miesięcznie
brakuje 1532 zł
Lama na pełen etat
Jesteście niesamowici! To kwota, która w pełni pozwoli mi zająć się twórczością youtube'ową na pełen etat. Pozwoli opłacić codzienne koszty utrzymania, nowych gier, sprzętu czy wyjazdów. Kanał zmieni się z dodatkowego na główne źródło dochodu - to inne źródła zaczną być dodatkowymi. Będę mógł poświęcić o wiele więcej czasu na produkcję materiałów, co przełoży się m.in. na zwiększoną ich liczbę w tygodniu.

O Autorze

Czołem ludziska!

Youtuber. To określenie zazwyczaj budzi uczucia bardziej mieszane niż Martini Bonda. "Jakiś dzieciak, który gra w głupie gry i drze japę" - mógłby ktoś pomyśleć. I w sumie jest w tym sporo racji, jeśli spojrzeć przez pryzmat stereotypów. Zakładając swój kanał chciałem pokazać trochę inną "twarz jutuberki" (choć brzmi to ciut jak tytuł taniego filmu porno).

 

Z zawodu jestem programistą (to ten od szlaczków i krzaczków), z zamiłowania twórcą gier logicznych. Jestem też zapalonym graczem, który uwielbia gry niezależne (zwane potocznie "indykami"), gdyż to one, a nie gry AAA, dostarczają mi najwięcej inspiracji. TAK, gry inspirują! W maju 2014 roku postanowiłem nadać swojemu graniu jakiś sens i w ten sposób ruszył kanał o grach niezależych. Kurtyna!

 

Jak to działa? Nowy materiał publikuję codziennie o stałej godzinie. Prezentuję gry z pomysłem, okraszam je abstrakcyjnym poczuciem humoru, dywaguję nad mechanikami rozgrywki od strony programistycznej (taki skrzyw). Żeby nie było zbyt drętwo, czasem rzucę sucharem, czasem spektakularnie zlamię, czasem sobie porymuję i popitolę od rzeczy. Od spinania się są zszywacze.

W 4 minuty o Staszku

Mógłbym opisać Ci swoją historię życia, ale kto ma czas na takie TL;DR. Zamiast tego, rzuć okiem na ten krótki film najefektywniej prezentujący to, co popełniam na swoim kanale:

 

 

Dlaczego Patronite?

Kanałowi poświęcam kilka godzin dziennie, podczas których nagrywam, edytuję, montuję, publikuję, odpisuję na komentarze, śledzę fanpage, grupę i zajadam się schabowymi. Taki w sumie drugi etat. Dostaję od widzów sporo pozytywnego feedbacku, jak również niejedno pytanie o to, jak można mnie wesprzeć. Skoro powstał w końcu taki polski (!) serwis jak Patronite, to decyzja była dość szybka.

 

Jeśli mnie już trochę oglądasz i doceniasz moją pracę, za miesięczną subskrypcję o wybranej przez siebie kwocie możesz wspomóc mnie w jutuberskiej krucjacie. I co najfajniejsze - wsparcie pociąga za sobą dodatkowe benefity!

Co zyskam dokarmiając lamę?

Wspierając mnie przyczyniasz się przede wszystkim do rozwoju kanału! Twoje wsparcie to nieoceniony czynnik motywujący do tworzenia kolejnych filmów, inwestowania w najnowsze produkcje, ulepszania sprzętu i softu do nagrań oraz pokazywania światu, jak lami... w sensie... robić porządne let's play'e!

 

SUPER BONUS DLA KAŻDEGO WSPIERAJĄCEGO!
Bez względu na kwotę wsparcia, na start otrzymujesz ode mnie dostęp do unikalnego filmu prezentującego produkcję materiałów od kuchni - dowiesz się, czym montuję, ile trwa przygotowanie jednego odcinka i na co muszę zwracać uwagę, edytując i montując indyczą surówkę.

 

 

Poza tym, w zależności od wysokości wsparcia, uzyskujesz dostęp do niepublikowanych materiałów, zdjęć z backstage'u i dodatkowych serii, których nie zobaczysz na kanale (po szczegóły zlukaj sekcję niżej: "Co już na Ciebie czeka?"). Mogę Ci nawet przesłać własnoręcznie panierowanego schabowego! 

 

Nieważne, czy wspierasz mnie symbolicznym dwójakiem, czy pomagasz spłacać rachunki za "prund" – z pewnością będę Ci wdzięczny (i moja lama również)!

Co już na Ciebie czeka?

Na chwilę obecną wrzuciłem na Patronite'a takie materiały, jak:

 • [#DruGRA Szansa]
  • Nova-111, Moon Hunters z KO-OPa, Little Racers Street, Android Assault Cactus, Pan-Pan, Tiny Guardians 
 • [#Ciche iGRAnie]
  • ​​​​​​​Ziggurat, Nuclear Throne, Towerfall Ascension
 • [#GROdatek]
  • ​​​​​​​The Flame in The Flood, The Witness, Deadbolt, Enter the Gungeon z KO-OPa, Overcooked z KO-OPa, SteamWorld Heist

Poza tym to, jakie indyki zwróciły moją uwagę w każdym miesiącu począwszy od lutego 2016, możesz przeczytać w comiesięcznym Indyczym Podsumowaniu Miesiąca. Po więcej informacji o nagrodach sięgnij przeglądając PROGI po prawej stronie.

Formy płatności

Obecnie istnieją dwie metody płatności:

 • PayPal - Płatności automatyczne, które co miesiąc ściągają z Twojego konta PayPal kwotę adekwatną do progu, który wybrałeś, aż do momentu anulowania subskrypcji. Zrezygnować możesz w KAŻDEJ chwili.
 • TPay - Płatność bezpośrednio z konta bankowego za okres przynajmniej 3 miesięcy z góry. Nie odświeża się automatycznie, pod koniec okresu subskrypcji dostajesz maila z informacją o jej wygasaniu. Nie wymaga konta PayPal.

Wątpliwości?

Nie jesteś przekonany? Masz pytania? Sprawdź sekcję FAQ poniżej lub dołącz do grupy dyskusyjnej Patroni Staszka na FB i rozwiej swoje wątpliwości!

Alternatywy?

Jeśli z jakichś względów nie podoba Ci się Patronite lub nie jesteś w stanie w nim uczestniczyć, rzuć gałką na sekcję WSPARCIE na mojej stronie ;)

FAQ

P: Czyli teraz Twój kanał staje się PayToWatch?
O: Nic bardziej mylnego! Wszystkie materiały, które pojawiają się na Patronite są materiałami DODATKOWYMI. Kanał pozostaje całkowicie bez zmian.

 

P: Czy muszę mieć konto na PayPalu, by móc Cię wesprzeć?
O: Już nie! Pojawiła się nowa opcja płatności bezpośrednio z konta bankowego - TPay. Więcej info w sekcji "Formy Płatności" powyżej.

 

P: Czy mogę w każdej chwili anulować subskrypcję?
O: Oczywiście! Gdy dokonujesz pierwszej płatności po wyborze progu, masz gwarantowane 30 dni dostępu do materiałów. Możesz nawet od razu zrezygnować, jeśli taka jest Twoja wola i wrócić do subskrypcji za jakiś czas, np. zmieniając próg.

 

P: Czy zmiana progu w trakcie trwania subskrypcji oznacza opłacenie pełnej kwoty za nowy próg?
O: Tak. Licznik bije wtedy od nowa, czyli otrzymujesz przynajmniej 30 dni dostępu do materiałów z wybranego progu.

Wielka Pjona!

Zostań Patronem

2 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 0
Ranga: Panierujący
Dzięki Tobie moje schabowe będą oszronione podwójną panierką!
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 0
Ranga: Pjonizator
Nie przepuścisz żadnej okazji, by przybić Pjonę!

Za „Pjontaka” dostajesz dostęp do materiałów foto zza kulis: screenów, niepublikowanych zdjęć czy skanów notatek, których dziergam dość sporo. Znajdziesz tu również masę odcinków uzupełniających serie na kanale!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 5
Limit: 0
Ranga: Łowca Dysz
Czy można dostać zadyszki za dyszkę?

Można! Oprócz niej i benefitów z poprzednich progów otrzymujesz także dostęp do „Indyczego Podsumowania Miesiąca”, gdzie wyłącznie na ramach serwisu Patronite pod koniec miesiąca publikuję jego podsumowanie pod kątem najciekawszych gier indie na rynku.
Zostań patronem
21 zł / miesiąc
patroni: 2
Limit: 0
Ranga: Lamie Oczko
Perfekcjonista w każdym calu.

Oprócz benefitów z poprzednich progów otrzymujesz dostęp do materiałów audio i video zza kulis: filmy z montażu, zapisy audio / wycinanki, które nie dostały się do odcinków i inne.
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 0
Ranga: Palamdyn
Widz z frakcji Miłosiernych, wybacza nawet największe lamy.

Oprócz benefitów z poprzednich progów (dzięki swojemu miłosierdziu) uzyskujesz dostęp do cyklu "DruGRA Szansa", gdzie przynajmniej raz w miesiącu wypuszczam film z gry, której w pierwotnych założeniach nie planowałem oficjalnie ogrywać. Z pełnym komentarzem, ma się rozumieć.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 0
Ranga: Pjonizator X
Przybijasz dziesięć Pjon na sekundę!

Oprócz benefitów z poprzednich progów otrzymujesz dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej filmów i serii z cyklu "ciche iGRAnie", czyli zapisów z gier, w które gram po godzinach. Bez komentarza, z minimalną edycją - czysty gameplay. Oprócz tego zostaniesz dodany do listy Patronów na
oficjalnej stronie kanału.
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 0
Ranga: Laminator
Prawdziwy fan prosto z Suchego Lamapagos!

Oprócz benefitów z poprzednich progów będziesz mógł/mogła mieć wpływ ma to, co będzie pojawiać się na kanale w przyszłości poprzez dyskusje, które będziemy razem odbywać na privie! PS. Pogadać o głupotach też nikt nam nie zabroni ;)
Zostań patronem
1313 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Ranga: Sponsor
Jesteś oficjalnym sponsorem kanału! Szczegóły do dogadania na priv.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Posty

Indycze Podsumowanie Lutego 2017
autor: Staszek iGRAszek
3 tygodnie temu
Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu. Lutowe zestawienie obfituje w naprawdę wciągające indyki. Jeśli poszukujesz przygodówki w nordyckich klimatach, relaksującej gierki polegającej na szukaniu ukrytych ludzików, kosmicznego eRPeGa z epickimi wyprawami i zarządzaniem zespołem albo łatwego w obsłudze lecz wymagającego roguelite'a, w tym miesiącu na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Indycze Podsumowanie Stycznia 2017
autor: Staszek iGRAszek
1 miesiąc temu
W styczniowym zestawieniu pojawiło się mnóstwo gier akcji i strzelanek, każda z unikalną mechaniką wyróżniającą ją wśród konkurencji, ale nie zabraknie też surrealistycznej przygodówki czy symulatora bardzo nieudanej "randki" z nieznajomą ;) Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
SteamWorld Heist na 3 gwiazdki! Bonus do SWH #5 | #GROdatek
autor: Staszek iGRAszek
1 miesiąc temu
Po #5 epizodzie dwie misje miały 2 z 3 gwiazdek. Zdecydowałem zatem, że trzeba trochę pogrindować i wbić te brakujące błyskotki. Okazało się, że grając na spokojnie, bez stresu i rozpraszania, zasadziłem kilka pięknych rykoszetów Piper a Bogdan w końcu mógł się wykazać :>
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Tiny Guardians - DruGRA Szansa #6
autor: Staszek iGRAszek
1 miesiąc temu
Tiny Guardians to w pewnym sensie gra typu tower defence, tylko że zamiast stawiania wież rekrutujemy jednostki, które za wszelką cenę bronią podróżującą po świecie Lunalie przed atakami stworów i bandytów. Grafiką i po części mechaniką przypomina Kingdom Rush, równie zacny tower defence. Sprawdźmy, jak się mają moje skille taktyczne :v
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Bazgroły z PDTA 3D - bo notatki to podstawa! | #BONUS
autor: Staszek iGRAszek
2 miesiące temu
Gry logiczne mają to do siebie, że zwykle człowiek (lub lama) nie jest w stanie zapamiętać wszystkich poszlak, szyfrów i wskazówek. W takich momentach niezbędna jest kartka i ołówek, przynajmniej dla mnie. A tak prezentuje się efekt końcowy ;)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
Indycze Podsumowanie Grudnia 2016
autor: Staszek iGRAszek
2 miesiące temu
Jeśli brakuje Ci sandboxa z gatunku podobnych do Terrarii, chciałbyś zagłębić się w ręcznie malowanej urokliwej przygodówce lub sprawdzić swoje parkourowe umiejętności, w grudniowym zestawieniu na pewno znajdziesz coś dla siebie! Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 3
Indycze Podsumowanie Listopada 2016
autor: Staszek iGRAszek
3 miesiące temu
Jeśli chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę niemym bohaterem, wcielić się w gospodarza kamienicy w totalitarnym Stanie lub spróbować ocalić miejsce znajdujące się pomiędzy życiem a śmiercią, w listopadowym zestawieniu na pewno znajdziesz coś dla siebie! Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
Overcooked: The Lost Morsel na 3 gwiazdki!
autor: Staszek iGRAszek
4 miesiące temu
Uzyskanie 3 gwiazdek we wszystkich planszach dodatku do Overcooked nie było sprawą łatwą, szczególnie w przypadku etapu z hamburgerami i pizzą. Zobaczcie, z czym musieliśmy się zmierzyć i jak nam poszło!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Indycze Podsumowanie Października 2016
autor: Staszek iGRAszek
4 miesiące temu
Jeśli chciałbyś wejść w rolę Wielkiego Brata, wyruszyć na pełną grozy wyprawę w poszukiwaniu siostry lub razem z kumplami-wikingami zapolować na Lokiego, w październikowym zestawieniu na pewno znajdziesz coś dla siebie! Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Pan-Pan - DruGRA Szansa #5
autor: Staszek iGRAszek
4 miesiące temu
Pan-Pan to przygodowa gra z elementami logicznymi. Rozbijamy się na nieznanej planecie, a naszym zadaniem jest zebranie wszystkich elementów potrzebnych do odbudowy statku. Gra od samego początku rzuca w nas wymagające zagadki logiczne. Sprawdźmy, jak szybko utknę :>
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Indycze Podsumowanie Września 2016
autor: Staszek iGRAszek
5 miesięcy temu
Jeśli chcesz wybrać się na pełną skarbów ekspedycję, zastanowić nad sensem człowieczeństwa czy zbudować swoje własne studio tworzące gry, we wrześniowym zestawieniu na pewno znajdziesz coś dla siebie! Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 3
Assault Android Cactus - DruGRA Szansa #4 z KO-OPa!
autor: Staszek iGRAszek
5 miesięcy temu
Prawdziwy bullet hell. Wszędzie pociski, strzały, wybuchy i dziesiątki wrogich robotów na planszy. Często ciężko połapać się, co i jak, ale równocześnie wciąż chce się więcej. Badam ten paradoks razem z Szynką - zobaczcie, jak Assault Android Cactus kpi z naszego skilla i igra z gałkami ocznymi!
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
BONUS NA POWITANIE! Jak montuję filmy na przykładzie Obduction #8
autor: Staszek iGRAszek
6 miesięcy temu
To specjalny odcinek dostępny dla KAŻDEGO PATRONA, bez względu na wysokość wsparcia! Pokazuję, jak wygląda montowanie pojedynczego filmu na przykładzie odcinka z Obduction. Dowiesz się, jakich programów używam, jakie techniki stosuję oraz ile to wszystko zajmuje czasu.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 7
Indycze Podsumowanie Sierpnia 2016
autor: Staszek iGRAszek
6 miesięcy temu
Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu. Sierpień to miesiąc, w którym wpadły mi w oko gry z wszelakich gatunków i praktycznie każda gra w poniższym zestawieniu pochodzi z innego worka.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Indycze Podsumowanie Lipca 2016
autor: Staszek iGRAszek
7 miesięcy temu
Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu. Tak się złożyło, że w lipcu upatrzyłem przede wszystkim gry przygodowe z wieloma elementami zagadkowymi. W zestawieniu pojawią się również strzelanki, slashery i gry typowo logiczne.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Little Racers STREET - DruGRA Szansa #3
autor: Staszek iGRAszek
8 miesięcy temu
Jeśli ktoś mnie pyta o grę wyścigową, pierwsze gry, jakie przychodzą mi do głowy to Need For Speed i Burnout Paradise. Na rynku można jednak spotkać ścigałki bardziej casualowe, jak chociażby Little Racers STREET. Jak sprawują się małe samochodziki? Czy gra potrafi wciągnąć jak tytuły z górnej półki?
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Indycze Podsumowanie Czerwca 2016
autor: Staszek iGRAszek
8 miesięcy temu
Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu. Czerwiec to miesiąc przede wszystkim wypełniony zniżkami (przez coroczny Steam Summer Sale). Przed wyprzedażą pojawiło się jednak kilka ciekawych gier, o których dowiesz się więcej z tego artykułu.
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
TFA: DW - Czy jesteśmy legendą? #2
autor: Staszek iGRAszek
9 miesięcy temu
Jeśli już w coś gram z Szynką w co-opa, to zazwyczaj jest to TowerFall. Jako że mamy już zaliczone wszystkie misje na hardkorze (w podstawce i dodatku Dark World), to na tapecie mamy obecnie misje z poziomu legendarnego. Tym razem mierzyliśmy się z planszą pełną zdalnie detonowanych strzał wybuchowych :>
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Moon Hunters z KO-OPa! - DruGRA Szansa #2
autor: Staszek iGRAszek
9 miesięcy temu
Moon Hunters to gra, z którą miałem największy problem jeśli chodzi o ocenę. Po części wciąga i chce się więcej i więcej, a po części odrzuca przez błędy i niewykorzystany w pełni potencjał. Mimo to poświęciliśmy z Szynką tej grze ponad 13 godzin i wyrobiliśmy sobie o niej dość mocne zdanie, które prezentujemy Wam w tym materiale.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
Indycze Podsumowanie Maja 2016
autor: Staszek iGRAszek
9 miesięcy temu
Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu. W majowym zestawieniu znajdzie się prawdziwy mix gatunkowy, każda gra bowiem pochodzi z nieco innej parafii, ale w każdej warto chociaż strzelić zdrowaśkę (to chyba najsłabsza metafora, jaką kiedykolwiek wymyśliłem :v).
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
DEADBOLT - osiągnięcia i 5 gwiazdek
autor: Staszek iGRAszek
10 miesięcy temu
Poza nagrywam serii próbowałem swoich sił w kolekcjonowaniu achievementów i zaliczaniu niektórych poziomów na 5 gwiazdek. Tak oto powstał dodatkowy materiał, który prezentuję Wam w tym artykule!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 4
Z archiwum Lam #3 - harmonoGRAmy
autor: Staszek iGRAszek
10 miesięcy temu
Zabawa w programistę i umysł ściśnię... ścisły nauczyły mnie przede wszystkim organizacji. Niemal od początku istnienia kanału prowadzę papierowy harmonoGRAm, który przekładam na ten internetowy. Zrobiłem dla Was skany z całego roku 2015 - zobaczcie, jak to wyglądało!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
Indycze Podsumowanie Kwietnia 2016
autor: Staszek iGRAszek
11 miesięcy temu
Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu. Wybór całkowicie subiektywny, ale jeśli Twoje gusta są choć trochę podobne do moich, na pewno znajdziesz w nich coś dla siebie.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
Nova-111 - DruGRA Szansa #1
autor: Staszek iGRAszek
11 miesięcy temu
W pierwszym odcinku z cyklu "DruGRA Szansa", w którym pokazuję ciekawe gry niezależne, które nie były rozważane jako odcinki na kanale, pokazuję Wam przygodową grę logiczno-turową z ciekawym twistem.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
Grupa Patronów na Facebooku!
autor: Staszek iGRAszek
11 miesięcy temu
Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualizacjami, nowościami i zapowiedziami tego, co pojawi się na Patronite LUB jeśli nie jesteś jeszcze Patronem, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak to wszystko działa, zapraszam Cię do grupy na Fejsie!
Darmowy!
Komentarze: 2
Enter the Gungeon z KO-OPa! #1 - Pierwsze kroki
autor: Staszek iGRAszek
11 miesięcy temu
Na kanale Enter the Gungeon ogrywam w singlu, natomiast grę testowałem tuż po premierze razem z Szynką. Lamy sypały się gęsto, a krótki zapis naszych poczytań możecie podejrzeć w tym oto materiale ;)
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
TFA: DW - Czy jesteśmy legendą? #1
autor: Staszek iGRAszek
11 miesięcy temu
Jeśli już w coś gram z Szynką w co-opa, to zazwyczaj jest to TowerFall. Jako że mamy już zaliczone wszystkie misje na hardkorze (w podstawce i dodatku Dark World), to na tapecie mamy obecnie misje z poziomu legendarnego, w którym... a z resztą, zobaczcie sami! :>
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
Indycze Podsumowanie Marca 2016
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu. Wybór całkowicie subiektywny, ale jeśli Twoje gusta są choć trochę podobne do moich, na pewno znajdziesz w nich coś dla siebie. Marcowe zestawienie wyszło mi dość obszerne, dużo gier wydało mi się wartych uwagi. Marzec obfitował w dużej mierze w dobre przygodówki i gry RPG, ale znajdziesz na liście również shootery, slashery, platformówki czy małe gry logiczne.
Tylko dla patronów!
Komentarze: 4
The Witness #28 - Music Box Challenge BEZ CIĘCIA!
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Music Box Challenge był nie lada wyzwaniem. Rozwiązanie go w pełni zajęło mi koło 52 minut. Na kanale wrzuciłem jedynie najciekawsze momenty, tutaj jednak znajdziesz pełny zapis wyzwania - bez ani jednego cięcia ;)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 5
Wycinanki audio - Mix #1
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Między nagraniami często trzeba przećwiczyć jęzor, popaplać bez sensu i rozgrzać aparat gębowy. Czasem trzeba ze sobą po prostu pogadać :v A jak się jeszcze człowiek czasem nakręci... to wychodzą z tego takie oto kwiatki!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
Prototypy koszulek
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Dla najwierniejszych fanów przygotowałem kilka prototypów koszulek - ważnym jest, że każdy z Was może uzgodnić ze mną dokładny wygląd i rozmiar! Jak to wszystko będzie wyglądać?
Darmowy!
Komentarze: 6
Nuclear Throne: Mix #1
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Jeszcze za czasów Early Accessa w pocie czoła próbowałem dobić do tytułowego tronu, ale udało mi się to dopiero w lutym tego roku. To było baaaardzo osobliwe spotkanie, co zobaczycie w tym materiale :>
Tylko dla patronów!
Komentarze: 3
Ziggurat: Pojedynek z bossem
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
16 stycznia 2015 roku grając w Ziggurat po raz pierwszy udało mi się dojść do samego końca gry – zapis z pojedynku z bossem udało się nagrać i teraz, po ponad rocznej hibernacji, mogę się nim z Wami podzielić :>
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
The Flame in the Flood #2.5 - Audiolog
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Czasem lama zerwie się ze smyczy i hasa jak opętana :v Tak było i w tym przypadku, kiedy to zapomniałem włączyć nagrywania video podczas kręcenia materiału z The Flame in the Flood #3. Na szczęście ostało się audio... :>
Tylko dla patronów!
Komentarze: 2
Co zobaczą Pjonizatorzy X?
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Podsumowuję, jakie filmy pojawią się w tytułowej sekcji i czego możecie się spodziewać w przyszłości. A jest tego całkiem sporo!
Darmowy!
Brak komentarzy
Czołem, Patronie!
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Czy jesteś zaledwie Panierującym, czy masz chrapkę na Laminatora, tutaj możesz rzucić "Cześć!" i wrócić do scrollowania internetów! :v
Tylko dla patronów!
Komentarze: 7
Indycze Podsumowanie Lutego 2016
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Indycze Podsumowanie Miesiąca to cykl krótkich artykułów, w których zwracam uwagę na te indyki, które przykuły moją uwagę w danym miesiącu. Wybór całkowicie subiektywny, ale jeśli Twoje gusta są choć trochę podobne do moich, na pewno znajdziesz w nich coś dla siebie. W tym miesiącu dominują gry RPG, ale mą uwagę zwróciły też horrory (taki psikus!), gry eksploracyjne, a nawet farmerskie!
Tylko dla patronów!
Komentarze: 6
Making of: Przegląd Tygodnia #38
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Jak wygląda produkcja Przeglądu Tygodnia? Pokazuję na przykładzie PT #38 ;)
Tylko dla patronów!
Brak komentarzy
Z archiwum Lam #2
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
Zaledwie garstka osób pamięta, jak wyglądał pierwszy prototyp strony kanału, zanim zająłem się nią na dobre. Oto kilka screenów i krótka historia strony ;)
Tylko dla patronów!
Komentarze: 1
Z archiwum Lam #1
autor: Staszek iGRAszek
1 rok temu
12 października 2014 roku powstał post z harmonoGRAmem na fejsie. Ciekawi, jak to wyglądało kiedyś?
Tylko dla patronów!
Komentarze: 3

Wyszukiwarka

Wybierz