SELL&BUY

Slow Fashion Wsparcie na zakup rzeczy w nurcie Slow Fashion dobrych, renomowanych, światowych marek( rzeczy używanych) W celu promocji nurtu zero waste na grupie S&B poprzez zakupy rzeczy używanych za niewielkie pieniądze i tym samym wsparcie i edukacja

O Autorze

Dzień dobry
Jestem administratorką wraz z koleżanką grupy sprzedażowej SELL&BUY które oferują przestrzeń do zakupu i sprzedaży ubrań i akcesoriów z drugiej ręki i nie tylko w bardzo atrakcyjnych i przystępnych cenach. 

Wsparcie na zakup rzeczy w nurcie Slow Fashion dobrych, renomowanych, światowych marek( rzeczy używanych)

W celu promocji nurtu zero waste na grupie S&B poprzez zakupy rzeczy używanych za niewielkie pieniądze i tym samym wsparcie i edukacja grupy Slow Fashion. Budowanie świadomości wśród Polek, aby kupować mniej ubrań, kupować z drugiej ręki, ale dobrej jakiści i cenie.

Warto pamiętać, że mniej wyrzucanych ubrań, to mniej odpadów i mniejsze zanieczyszczenie środowiska, które jest naszą wspólną odpowiedzialnością.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika