Alina Sikorska

W Patronite od 27.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 893

Liczba Patronów: 1527

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
468 miesięcznie
6 864 łącznie
Żona, matka, muzykolog. Prowadzę blog Piękno Kobiet.

O Autorze

Jestem muzykologiem, autorką licznych artykułów m. in. w miesięczniku „List” oraz w magazynie muzycznym „Ruah”, redaktorką książek, prezesem Fundacji Budzenie Pasji, a przede wszystkim mamą szóstki dzieci. Urodziłam się w Gliwicach, w wieku 4 lat rozpoczęłam naukę gry na skrzypcach. Przez parę lat mieszkałam w Wuppertalu (Niemcy). Jako stypendystka Rządu RP ukończyłam studia muzykologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Koncertowałam z zespołem ARMIA, z którym nagrałam album „Soul Side Story”. Dziś rozwijam pasje w swoich dzieciach, czyli wciąż robię to, co kocham. Publikuję na portalu 12tu.pl. Od 1 listopada 2020 prowadzę na Facebooku bloga PIĘKNO KOBIET. Jest to miejsce, w którym dzielę się moimi wrażeniami z obserwacji świata. Jako kobieta, żona, matka opowiadam o tym, co czytam, czego słucham, co we mnie drga. Pragnę pokazać piękno w różnych jego wymiarach. Piszę i fotografuję z nadzieją, że dla kogoś będzie to światłem, nadzieją na lepszy świat, w którym jest dużo dobra, miłości i życzliwości. Mam nadzieję, że z tego wszystkiego powstanie piękna, pasjonująca, pełna światła książka. 

Piękno Kobiet: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063641975513

12tu.pl: http://www.12tu.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 144 zł
Anna Zalewska
Anna Zalewska
Próg: 144 zł
Monika Hadam
Monika Hadam
Próg: 12 zł
Anonimowy patron
Próg: 12 zł
Łukasz Michalski
Łukasz Michalski
Próg: 144 zł
Monika Wlezień
Monika Wlezień
Próg: 12 zł