Barwy Biedy

W Patronite od 26.02.2016

Barwy Biedy - komiks internetowy. Bieda, nędza, geje, szarość, szara tęcza.

O Autorze

“Barwy Biedy” to komiks internetowy, który rysowany jest przez Kasię Babis alias Kiciputka i scenariuszowny przez Ilonę Myszkowską alias kobietę Ślimaka. Ukazuje sie od 5 stycznia 2013 roku. Zawiera historię dziwną, trochę obyczajową, trochę paranormalną i trochę gejową :P Ukazywał się najpierw całkiem regularnie, a potem całkiem chaotycznie, a teraz znowu jest regularnie :D!

Prosimy o wsparcie dla komiksu tj. dla nas żebyśmy miały na bułki na przykład. Dużo lepiej się rysuje i pisze komiks z bułką w brzuchu niż bez bułki w brzuchu, jest to fakt potwierdzony przez amerykańskich naukowców i przez wszystkich komiksiarzy świata.

Jeśli będzie dużo wsparcia będą różne komiksowe bonusy na stronie i fp!

Jeśli łączna suma piniądzów będzie wynosić:

30zł+

 na fanpage i stronie ukaże się jakiś dodatkowy art raz na miesiąc! Będzie pienkny!

70zł+

robimy krótki komiks typu “zadaj pytanie postaci” - wybierzemy najciekawsze pytanie jakie padnie na fp / w komciach i postać z Barw na nie odpowie :D

100zł+

 Ilonka robi raz na miesiąc chatkowy odcinek o tworzeniu barw

150zł+

dorzucimy odcinek specjalny raz na miesiąc.

200zł+ 

Kiciputek robi streamy z rysowania odcinków NIESAMOWITE

Więcej nie chce nam się na razie wymyślać, pewnie więcej tego samego :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)