PROGRAM7 TV

W Patronite od 09.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2655

Liczba Patronów: 3081

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
100 łącznie

Zawodowstwo - poziom I

4 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 480 zł

brakuje

Ktoś przejdzie na zawodowstwo. Jedna osoba z naszej ekipy ( a będzie to Marek ) będzie się od teraz zajmować tylko tworzeniem i publikowaniem materiałów na naszym kanale. Będziemy mogli swobodnie podróżować w celu nagrywania materiałów w różnych zakątkach kraju.

Zawodowstwo - poziom II

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 980 zł

brakuje

Wynajmiemy miejsce na studio i wyposażymy je, Później zatrudnimy montażystę, a jak będzie potrzeba to także operatora. Będziemy mogli obsłużyć w ten sposób więcej tematów i zrobić to szybciej z korzyścią dla wszystkich. Poprawi się także jakość naszych materiałów.

Ekspansja

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 980 zł

brakuje

Poważnie rozważymy przejęcie TVP. :) Tak na serio, to od dłuższego czasu zastanawiamy się nad zmianą platformy, na której znajdują się nasze filmy. Problem ten powstał w związku z nieuzasadnioną cenzurą prewencyjną stosowaną na obecnej platformie, ograniczaniu zasięgów, ograniczeniu pojawiania się naszych filmów w wynikach wyszukiwania itp. Taka operacja wiąże się także ze zmianą serwera, na którym znajduje się nasza strona www i być może ze zmianą tej strony. Wynajmiemy człowieka lub firmę, która ogarnie to dla nas. To byłby właśnie ten krok w przód w kierunku całkowitej niezależności.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
MARIA TKACZYK
MARIA TKACZYK
Próg: 20 zł
Piotr Dabrowski
Piotr Dabrowski
Próg: 20 zł