Projekt "Inaczej"

W Patronite od 21.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 998 łącznie

WIĘCEJ PODRÓŻOWANIA WEEKENDOWEGO

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Taka kwota miesięcznego wsparcia pozwoli mi poświęcić więcej czasu na podróżowanie. Będę w stanie również zakupić sprzęt niezbędny do uatrakcyjnienia moich filmów, zdjęć, materiałów z trasy.

REZYGNACJA Z ETATU

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Uzyskiwanie comiesięcznych środków na spłatę kredytu na kampera pozwoli mi pożegnać się z pracą na etacie i rozpocząć życie w podróży. Brak etatu, to również więcej czasu, który mogę poświęcić na nagrywanie materiałów wideo, podróże... etc. W kwocie 3000 uwzględniona jest rata kredytu do spłaty oraz miesięcznego utrzymania się w podróży. Jest to stan na dzień dzisiejszy i mam nadzieję, że wraz z realizacją kolejnych kroków mojego planu na życie, kwota wystarczająca do utrzymania się w podróży będzie o wiele niższa ;)

ŚWIAT STOI PRZEDE MNĄ OTWOREM!

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 500 zł

brakuje

Taka kwota miesięcznego wsparcia pozwoliłaby mi nie tylko nie martwić się o koszty podróży, ale też pozwoliłaby zbudować bufor bezpieczeństwa na nieprzewidziane wydatki, awarie ... etc. W związku z tym mógłbym wybierać się dalej i dalej. A dojechać kamperem da się naprawdę daleko! Szczególnie w kierunku wschodnim ;)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Matysiak
Paweł Matysiak
Próg: 12 zł
Magdalena  Szewczuk
Magdalena Szewczuk
Próg: 48 zł