Avatar użytkownika

Projekt "Inaczej"

0
patronów
0 
miesięcznie
2 246 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 246 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

12 zł miesięcznie
Wybierz 12 zł
100 dostępnych miejsc
Jesteś przekonany, że chcesz zrezygnować z jednej kawy w Starbucksie i wesprzeć mój projekt? Bardzo się cieszę!

W zamian możesz otrzymać wszystkie zalety oferowane na stronie Intellegis.pl oraz pół godziny rozmowy online (spotkanie w aplikacji MS Teams) w każdym miesiącu trwania wsparcia.
24 zł miesięcznie
Wybierz 24 zł
100 dostępnych miejsc
Wow! Widzę, że podchodzisz do tematu na poważnie!

W zamian możesz otrzymać wszystkie zalety oferowane moim patronom na stronie Intellegis.pl oraz półgodzinne spotkanie (może to być zwykła rozmowa, support techniczny, albo konsultacja w sprawie Twojej strony internetowej) w aplikacji MS Teams (w każdym miesiącu trwania wsparcia).
62 zł miesięcznie
Wybierz 62 zł
100 dostępnych miejsc
Nieźle! Widzę, że poważnie chcesz się zaangażować w rozwój!

Każdy mój Patron z tego progu otrzyma wszystkie zalety oferowane na stronie Intellegis.pl oraz 1,5 godziny spotkania online w aplikacji MS Teams (w każdym miesiącu trwania wsparcia), które może przeznaczyć na rozmowę na dowolny temat np. wsparcie techniczne dla swojego projektu w domenie Intellegis.pl.
74 zł miesięcznie
Wybierz 74 zł
100 dostępnych miejsc
To już nie są przelewki! Ty chyba chcesz, żebym zrezygnował z pracy na etacie!

Każdy mój Patron z tego progu otrzyma wszystkie zalety oferowane na stronie Intellegis.pl oraz dwie godziny spotkania online w aplikacji MS Teams (w każdym miesiącu trwania wsparcia), które może przeznaczyć na rozmowę na dowolny temat np. wsparcie techniczne dla swojego projektu w domenie Intellegis.pl.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Projekt "Inaczej" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Projekt "Inaczej", to Open Source Life Project opierający się na idei mieszkania w kamperze. W Polsce. Przez cały rok. Wspólnie możemy zbudować wspaniałą społeczność – właśnie Ty możesz pomóc mi udowadniać każdego dnia, że można żyć inaczej!

Słowo “Inaczej” bardzo dobrze oddaje istotę projektu. Nie jest on jakiś odkrywczy, czy wyjątkowy w swojej istocie, jest po prostu inny. Natomiast fraza: Open Source Life Project, odnosi się do tego, że na świecie jest mnóstwo osób z nonkonformistycznym podejściem do życia. Są oni w mniejszości, ale jednak nie jestem ani pierwszy, ani jedyny – stąd projekt życia o otwartym źródle – z wiedzą dostępną dla każdego.

Zapraszam do wspierania mojego projektu. Jego powodzenie nie jest od tego uzależnione, ale dzięki niemu będę mógł szybciej zrealizować moje cele.

Mieszkam w kamperze już od 2017 roku

Tak jest! Udowodniłem, że się da, że można żyć inaczej – poza utartymi schematami, z pominięciem kredytów na 40 lat. Teraz przyszedł czas na kolejny krok.

Chcę, aby projekt faktycznie dostał skrzydeł, na które zasługuje, stąd profil w tym serwisie. Nie planuję się na tym dorobić. Oczywiście sam projekt mieszkania w kamperze będę kontynuował niezależnie od otrzymywanego wsparcia i jego wielkości. Jednak Twoje wsparcie z pewnością pozwoli mi efektywniej go rozwijać. Moim patronom oferuję konkretne benefity. Zapoznaj się z nimi, a być może nawiążemy współpracę! ;)

Jeśli chcesz po prostu śledzić dalsze losy projektu zapraszam na moją stronę internetową projektinaczej.pl, na której publikuję artykuły nie tylko związane z tematyką mieszkania w kamperze, ale również life-style-owe czy związane z moim życiem zawodowym.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Projekt "Inaczej" już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena “Mag Blue” Nilsson
Magdalena “Mag Blue” Nilsson
62 zł
Paweł Matysiak
Paweł Matysiak
12 zł
Magdalena  Szewczuk
Magdalena Szewczuk
48 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.