Projekt "Inaczej"

W Patronite od 21.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1548

Liczba Patronów: 1814

Zostań Patronem
2 patronów
60 miesięcznie
1 818 łącznie

WIĘCEJ PODRÓŻOWANIA WEEKENDOWEGO

2 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

1 940 zł

brakuje

Taka kwota miesięcznego wsparcia pozwoli mi poświęcić więcej czasu na podróżowanie. Będę w stanie również zakupić sprzęt niezbędny do uatrakcyjnienia moich filmów, zdjęć, materiałów z trasy.

REZYGNACJA Z ETATU

3 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 940 zł

brakuje

Uzyskiwanie comiesięcznych środków na spłatę kredytu na kampera pozwoli mi pożegnać się z pracą na etacie i rozpocząć życie w podróży. Brak etatu, to również więcej czasu, który mogę poświęcić na nagrywanie materiałów wideo, podróże... etc. W kwocie 3000 uwzględniona jest rata kredytu do spłaty oraz miesięcznego utrzymania się w podróży. Jest to stan na dzień dzisiejszy i mam nadzieję, że wraz z realizacją kolejnych kroków mojego planu na życie, kwota wystarczająca do utrzymania się w podróży będzie o wiele niższa ;)

ŚWIAT STOI PRZEDE MNĄ OTWOREM!

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 940 zł

brakuje

Taka kwota miesięcznego wsparcia pozwoliłaby mi nie tylko nie martwić się o koszty podróży, ale też pozwoliłaby zbudować bufor bezpieczeństwa na nieprzewidziane wydatki, awarie ... etc. W związku z tym mógłbym wybierać się dalej i dalej. A dojechać kamperem da się naprawdę daleko! Szczególnie w kierunku wschodnim ;)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni