Projekt "Inaczej"

W Patronite od 21.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 998 łącznie
Projekt "Inaczej", to Open Source Life Project opierający się na idei mieszkania w kamperze, w Polsce, przez cały rok. Chcę podróżować, zwiedzać, cieszyć się życiem i dzielić się tym z Wami! Wspólnie możemy zbudować wspaniałą społeczność - własnie Ty możesz pomóc mi udowadniać, że można żyć inaczej!

O Autorze

Słowo “Inaczej” bardzo dobrze oddaje istotę projektu. Nie jest on jakiś odkrywczy, czy wyjątkowy w swojej istocie, jest po prostu inny. Natomiast nazwa Open Source Life Project odnosi się do tego, że na świecie jest mnóstwo osób z nonkonformistycznym podejściem do życia. Są oni w mniejszości, ale jednak nie jestem ani pierwszy, ani jedyny – stąd projekt życia o otwartym źródle – z wiedzą dostępną dla każdego.

Zapraszam do wspierania mojego projektu. Jego powodzenie nie jest od tego uzależnione, ale dzięki niemu będę mógł szybciej zrealizować moje cele. Mieszkam w kamperze już od ponad roku. Udowodniłem, że się da, że można żyć inaczej - poza utartymi schematami, z pominięciem kredytów na 40 lat. Teraz przyszedł czas na kolejny rok.

Chcę, aby projekt faktycznie dostał skrzydeł. Nie planuję się na tym dorobić. Będę kontynuował niezależnie od otrzymywanego wsparcia i jego wielkości. Twoje wsparcie pozwoli mi jednak efektywniej rozwijać moje kanały społecznościowe - częściej wrzucać materiały, tworzyć materiały bardziej wartościowe, kupić niezbędny sprzęt do tworzenia materiałów wideo ... etc. 

Jeśli chcesz po prostu śledzić dalsze losy projektu zapraszam na moją stronę internetową projektinaczej.pl. Przy okazji zapraszam też na mój Instagram. Na moim kanale You Tube na razie nie dzieje się zbyt dużo, ale również warto tam zajrzeć.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Matysiak
Paweł Matysiak
Próg: 12 zł
Magdalena  Szewczuk
Magdalena Szewczuk
Próg: 48 zł