Projekt "Inaczej"

W Patronite od 21.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1217

liczba Patronów: 1454

2 patronów
60 zł miesięcznie
1 518 zł łącznie
Projekt "Inaczej", to Open Source Life Project opierający się na idei mieszkania w kamperze, w Polsce, przez cały rok. Chcę podróżować, zwiedzać, cieszyć się życiem i dzielić się tym z Wami! Wspólnie możemy zbudować wspaniałą społeczność - własnie Ty możesz pomóc mi udowadniać, że można żyć inaczej!

O Autorze

Słowo “Inaczej” bardzo dobrze oddaje istotę projektu. Nie jest on jakiś odkrywczy, czy wyjątkowy w swojej istocie, jest po prostu inny. Natomiast nazwa Open Source Life Project odnosi się do tego, że na świecie jest mnóstwo osób z nonkonformistycznym podejściem do życia. Są oni w mniejszości, ale jednak nie jestem ani pierwszy, ani jedyny – stąd projekt życia o otwartym źródle – z wiedzą dostępną dla każdego.

Zapraszam do wspierania mojego projektu. Jego powodzenie nie jest od tego uzależnione, ale dzięki niemu będę mógł szybciej zrealizować moje cele. Mieszkam w kamperze już od ponad roku. Udowodniłem, że się da, że można żyć inaczej - poza utartymi schematami, z pominięciem kredytów na 40 lat. Teraz przyszedł czas na kolejny rok.

Chcę, aby projekt faktycznie dostał skrzydeł. Nie planuję się na tym dorobić. Będę kontynuował niezależnie od otrzymywanego wsparcia i jego wielkości. Twoje wsparcie pozwoli mi jednak efektywniej rozwijać moje kanały społecznościowe - częściej wrzucać materiały, tworzyć materiały bardziej wartościowe, kupić niezbędny sprzęt do tworzenia materiałów wideo ... etc. 

Jeśli chcesz po prostu śledzić dalsze losy projektu zapraszam na moją stronę internetową projektinaczej.pl. Przy okazji zapraszam też na mój Instagram. Na moim kanale You Tube na razie nie dzieje się zbyt dużo, ale również warto tam zajrzeć.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni