Justyna Margielewska

W Patronite od 29.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1419

liczba Patronów: 954

5 patronów
33 zł miesięcznie
123 zł łącznie

Więcej filmów od Justy o rysowaniu i tworzeniu filmów!

200 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

167 zł

brakuje

Na start, żeby nie zniechęcić proponuję Ci wsparcie w postaci "kieszonkowego" na kredki, markery, bloki... To bardzo przydatne materiały do tworzenia ilustracji i do nowych animacji! Dzięki takiemu "kieszonkowemu" otrzymacie ode mnie więcej inspirujących wskazówek! Materiały plastyczne to taki niezbędnik do tego, aby więcej rysować w świecie rzeczywistym!

W nagrodę będziecie mogli oglądać więcej filmów o rysowaniu na moim profilu You Tube. Dodatkowo będę przygotowywać niespodzianki dla najbardziej aktywnych! Zatem zachęcam Was do komentowania publikowanych przeze mnie postów na Patronite!

Publikowanie dla Patronów.... wyłącznie autorskich treści!

500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

467 zł

brakuje

Od 2000 roku rozpoczęła się moja przygoda z pełni autorskimi projektami. Dotychczas narysowałam wiele komiksów, napisałam opowiadania i tworzyłam animacje. Jeśli chcecie otrzymywać ode mnie nowe ilustracje, kolorowanki, filmy animowane, komiksy, opowiadania, audiobooki i podcasty to warto... kibicować mi i może tak dla zachęty... sypnąć groszem?

Jesteście ciekawi dalszych przygód rysicy Urszuli, a może chcecie dowiedzieć się jak powstają inne moje fabuły? By móc tworzyć więcej unikatowych treści (nie ukrywam, pisanie i rysowanie za darmoszkę nie jest zbytnio motywujące) potrzebuję finansowego wsparcia!

Dobre słowa są na wagę złota, ale skoro można (choćby symbolicznie) zarabiać na tworzeniu fanowskich opowiadań... to tym bardziej powinno się otrzymywać coś w zamian za dzielenie się z innymi... swoimi na 100% autorskimi projektami!

I oczywiście (taka pomoc) pozwoli mi na uzupełnianie mojego artystycznego niezbędnika już w świecie cyfrowym (za kwotę 500 złotych) można zakupić na przykład nowy program do edycji wideo, który czasami niestety... wymaga aktualizacji!