Justyna Margielewska

W Patronite od 29.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2281

Liczba Patronów: 1982

Zostań Patronem
2 patronów
25 miesięcznie
411 łącznie
Maniaczka filmów rysunkowych w 2D, autorka animacji i fanka kina! Rysuje, animuje i gada o kotach, diabełkach i o innych stworkach...

O Autorze

Dzień dobry, Witam Was! Tu Justa z kanału projektjusty na You Tube! Jestem rysowniczką i twórczynią filmów animowanych... tworzonych w domowym studio. Piszę opowiadania i próbuję swoich sił w nagrywaniu autorskich audiobooków z masą własnych bohaterów, którzy czasami są inspirowani, naszym rodzimym folklorem!

Tu macie taką taką zapowiedź… jak opowiadam o moim serialu „Całkiem Nowa Baśń”. Moim „konikiem” jest właśnie, nasza, rodzima demonologia ludowa. Możecie znaleźć odpowiedź w moich filmach kim był na przykład kot Chobołd, albo groźny Żmij?

Oto krótki film, w którym pokazuję jak rysuję... wymyślonego przez siebie azjatyckiego smoka! 

A oto moja rysica Urszula! 

Jakoś tak się porobiło, że od 2003 roku walczę z różnymi programami do tworzenia filmów animowanych. Wcześniej głównie rysowałam komiksy z moimi postaciami i pisałam krótkie opowiadania.

W tym notesie z okładką z Mokosz i  innymi moimi postaciami, zapisuję swoje pomysły na wideo blogi i nowe filmy animowane!  

Jeśli chodzi o animacje to na przykład… mam na swoim koncie odręcznie tworzony film, który jest przy okazji remake'm mojej produkcji o przygodach rysicy Urszuli z 2013 roku… Tej rysicy z mojego logo… W nowym filmie trochę ją „podrasowałam”…

Od końca 2018 publikuję wideo blogi, które nazwałam JUSTA ANIMUJE i opowiadam w nich o sztuce tworzenia animacji, recenzuję ulubione filmy, wspominam o niepopularnych tematach dotyczących kwestii szeroko pojętej edukacji artystycznej (arteterapia, rysunek z punktu widzenia osoby z różnymi niepełnosprawnościami, w tym z punktu widzenia osoby słabo widzącej) i GENERALNIE o tym… ile trzeba się „nagłówkować” aby coś narysować… takiego! To moje, ostatnie rysunki…

Jeśli podobają Ci się moje projekty to możesz mi pomóc w realizacji moich, artystycznych działań! Dziękuję, Justa!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Goszcz
Goszcz
Próg: 5 zł
Motion Kiosk
Motion Kiosk
Próg: 20 zł