Karol Stefański

W Patronite od 04.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2147

Liczba Patronów: 1971

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
75 miesięcznie
465 łącznie
Jak zostać designerem? O tym gadam ja, czyli Karol. Jeśli interesują cię tutoriale do Figmy, projektowanie UX, projektowanie UI, projektowanie stron, aplikacji, i tak dalej — jesteś w dobrym miejscu. Jara mnie tworzenie treści dla takich zapaleńców jak ty!

O Autorze

Siemanko, z tej strony Karol!

Jestem projektantem doświadczenia użytkownika, czyli tzw. UX designerem z wieloletnim doświadczeniem.

Od jakiegoś czasu dzielę się swoją wiedzą i spostrzeżeniami na YouTube i całej reszcie tego social mediowego ścieku. Jest fajnie!

No to co tam tworzysz, Karolku?

Zrobiłem darmowy kurs z podstaw Figmy, tu możesz zobaczyć pierwszy odcinek!

Pokazałem wam, jaka siła drzemie w tzw. społecznym dowodzie słuszności. I jak organizacje nas nimi mamią do swoich produktów.

Albo opowiedziałem o mojej fantastycznej (he-he-he) przygodzie z rekrutacji do zagranicznej firmy robiącej oprogramowanie.

Musisz przyznać, że fajne!

Wiem-wiem, do części ludzi nie trafia moje poczucie humoru. Ale wiesz co? Najważniejsze, że tobie się podoba. I że mi się podoba. Możemy przybić sobie pionę.

Jeśli czegoś nie lubię, to sztywniactwa i traktowania się zbyt poważnie. Cenię jednak profesjonalizm i szacunek do faktów.

Łapiesz ten wajb? To będzie mi bardzo miło, jeśli wesprzesz moją twórczość.

Buziaki! 😽

PS. Nie zapomnij wejść na projektowe.net i pobrać darmowego ebooka o design systemach!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika