Projekt Przebudzenie

W Patronite od 27.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1261

Liczba Patronów: 1290

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
310 miesięcznie
17 890 łącznie
Jesteśmy służbą uwielbienia, którą połączyła pełna gorliwości i żaru modlitwa uwielbienia. Pochodzimy z różnych wspólnot, różnych środowisk, ale łączy nas miłość do Boga.. i pewna charakterystyczna DZIKOŚĆ SERCA!!!
Czujemy że Bóg położył na nasze serca potrzebę organizacji uwielbienia w Polsce.

O Autorze

Jest czas na Przebudzenie!

 • Zapraszamy Was do tworzenia tego dzieła, jakim jest uwielbienie w Polsce.
 • Buduj z nami tą strefę, przestrzeń uwielbienia i chwały dla Pana.
   
 • Zrozumieliśmy że nie jesteśmy w stanie chwalić Pana, uwielbiać, pisać muzyki i jeździć po parafiach w Polsce bez ludzi, który zaangażują swe serca w to dzieło!
   
 • Wspólnie przygotujmy ten drogocenny olej, mieszaninę do wywyższania i uwielbienia!

JESTEŚMY ZESPOŁEM MUZYKÓW,
STALE ZACHWYCONYCH BOGIEM

O nas:

Witaj, nazywam się Marta. Chciałam zaprosić Cię do wsparcia dzieła, które Bóg powołał dla swojej chwały. Nazywamy się Projekt Przebudzenie i jesteśmy służbą uwielbienia tworzoną przez zapalonych, zakochanych w Bogu muzyków.

Prowadzą nas słowa z Księgi NEHEMIASZA 2,17-18 „Teraz więc rzekłem do nich: Widzicie spustoszenie, w jakim żyjemy? Jerozolima jest zburzona, a jej bramy strawione ogniem. Chodźcie, odbudujmy mury Jerozolimy i niech zakończy się nasze pohańbienie! I opowiedziałem im, jak życzliwa była nade mną opieka Boga, a także to wszystko, co powiedział mi król. Oni odrzekli: „Zgoda. Budujmy!” i zabrali się z zapałem do tego dobrego dzieła. „

Podzielę się z Tobą moją historią, jak Bóg doprowadził mnie do miejsca w którym dziś jesteśmy jako Projekt Przebudzenie. Pamiętam, kiedy Bóg po raz pierwszy zaczął mówić do mnie o tym, jakiej CHWAŁY oczekuje OJCIEC. Jako nastolatka, szczerze znudzona brakiem życia, jaki widziałam w kościele wokół, natrafiłam na program o pełnym ognia uwielbieniu w Afryce. Zobaczyłam tańczących, wznoszących ręce w modlitwie ludzi, ich twarze jaśniały od śmiechu, nikt nie prowadził tego uwielbienia, wszyscy grali na tym, co wpadło im w ręce. Ten obraz potężnie wrósł w moje serce, jak ogromna tęsknota za ŻYWYM KOŚCIOŁEM pełnym ŻYWEGO BOGA. Jako dorosły pedagog, muzyk, nauczyciel śpiewu, osoba zaangażowana w wiele muzycznych projektów zawodowych usłyszałam pewnego dnia jak cichy głos szepcze w moim sercu: Zostaw muzykę, którą robisz, czas urzeczywistnić tą tęsknotę, którą odczuwasz od tak dawna-WYJDŹ Z ŁODZI. I tak się stało. Bóg powołał Projekt Przebudzenie jako przestrzeń objawiania Swojej chwały, miłości dla ludzi, swojej szalonej pasji dla niezbawionych. Przebudzenie jest służbą w której rozbrzmiewa JEGO dzikość i potęga, przed którą drży piekło. Chodź z nami i ZBUDUJ MU DOM, taki, który MU się spodoba :).

 

 

Co robimy?

Staramy się ODNAWIAĆ kulturę uwielbienia przez:

prowadzenie warsztatów i szkolenie liderów uwielbienia

- jeździmy i prowadzimy uwielbienia w parafiach w Polsce.

tworzenie muzyki, która oddaje pełne pasji i wołanie serce Ducha Świętego

- nagrywanie teledysków i płyt, aby uwielbienie mogło docierać szeroko i głęboko do serc

- Prowadzenie Warsztatów Modlitwy Uwielbienia Zbuduj Mi Dom o zasięgu ogólnopolskim

- Codzinne, poranne rozważania psalmów WAKEUP Czelendż

- Tworzenie grafik i animacji z rozważaniami Słowa Bożego #NieustanneUwielbienie

- Prowadzenie koncertów uwielbienia w całej Polsce

Modlitwa i uwielbianie Boga na konferencjach, mszach, oprawa muzyczna nabożeństw, żeby mógł wkroczyc KRÓL CHWAŁY

 

Nasze bieżące działania:

- jesteśmy w trakcie rejestracji Fundacji Projekt Przebudzenie, która poświęci się wyłącznie promowaniu uwielbienia w Polsce, 

- przygotowujemy się do wydania dwóch kolejnych teledysków,

- zbieramy pieniądze na sprzęt do realizacji wydarzeń "Strefa Przebudzenia", oraz organizacji uwielbienia w Kościołach, 

- Zaczynamy pracę nad kolejną płytą!

- w grudniu prowadzimy WAKEUP Advent 2021 challenge!

- jeździmy wszędzie tam gdzie nas zaproszą!

- Modlimy się i pragniemy aby uwielbienie było dostępne dla każdego w Polsce!.  

 

 

d

 

d

 

d

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Gosia Woszczyk
Gosia Woszczyk
Próg: 20 zł
Adam berbesz
Adam berbesz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł