Przemysław Sobieszczuk

W Patronite od 13.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1480

Liczba Patronów: 1998

Zostań Patronem
2 patronów
125 miesięcznie
275 łącznie

POMOC W LECZENIU I TRWANIU

3 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

2 875 zł

brakuje

Pomoc nic nie kosztuje, często wystarczy tylko podać rękę. Czasem jednak trzeba w te rękę coś włożyć – nie musi to być dużo. Ważne, żeby tych pomocnych rąk było jak najwięcej, bo nie od dziś wiadomo, że kropla to tak naprawdę nic, ale wiele tych kropel tworzą wielki ocean. Jeśli Ty nie możesz pomóc, powiedz innym, może oni będą mogli?

Od urodzenia, żyję z ciężką nieuleczalną chorobą genetyczną skóry. Mój każdy dzień to ból ciała na którym tworzą się nieustannie rany - bez nawet najmniejszej przyczyny i często bez nawet jakiegokolwiek urazu z zewnątrz ( posłuchaj: https://www.youtube.com/watch?v=EouhgDxUY7E&t=79s). Nie jest łatwo z tą moją chorobą żyć na co dzień kiedy nic tylko zmagasz się z bólem, płaczem, bandażami, maściami, lekami przeciwbólowymi by jakoś trwać. Często mam już dość tej choroby i gdyby nie bliscy i przyjaciele pewnie już bym się załamał, ale trwam dzięki nim. Staram się też trwać dla siebie i innych, bo mimo wszystko kocham życie, nawet jeśli jest ono takie trudne dla mnie.

Jeśli możesz zostań moim Patronem i pozwól mi dalej walczyć z chorobą i być mimo wszystko potrzebnym drugiemu Człowiekowi. Dziękuję.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Magdalena Szwajda
Magdalena Szwajda
Próg: 25 zł