Avatar użytkownika

Przemek Szczotko

14
patronów
770 
miesięcznie
3 265 
łącznie
14
patronów
770 zł 3 265 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Dla ciebie to może drobnostka, a dla mnie to Twoje otwarte serce.
10 zł miesięcznie
Dziękuuuuję za Twoje serce i hojność! :-)
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! :-)
30 zł miesięcznie
Jesteś dla mnie meeeega! serio. Dziękuję :-)
50 zł miesięcznie
Wow! Dziękuję :-)
100 zł miesięcznie
Musisz być bardzo zamożny albo po prostu niesamowicie hojny. Może to i to :-)
Niemniej jednak, baaaardzo Ci dziękuję.
150 zł miesięcznie
Jestem pod ogromnym wrażeniem :-) Wierzę, że każdy, kto się dzieli, otrzymuje znacznie więcej. Życzę Ci tego.
Dziękuję:-)
200 zł miesięcznie
Ogromnie Ci dziękuje za wsparcie. To dla mnie dużo znaczy! :-)
300 zł miesięcznie
Dziękuję! Tyle potrafię Ci powiedzieć za Twoje ogromne serce :-)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Przemek Szczotko w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witaj. Jestem artystą. Uwierzyłem w to, że przez swoją pasję mogę wpłynąć na rzeczywistość i zainspirować Cię do tego samego. OPOWIADAM HISTORIE, które są także Twoimi historiami.

ZAPROSZENIE

Chcę Cię zaprosić do współtworzenia projektów muzycznych, przez które opowiadam o marzeniach, relacjach, wierze, tematach trudnych. W JAKI SPOSÓB? Tym współtworzeniem jest Twoje wsparcie finansowe. Jesteś współtwórcą tych dzieł poprzez to, że pomagasz mi opłacić muzyków, producentów, twórców klipów i inne przedsięwzięcia wspierające MYŚL, którą zawieram w mojej twórczości. 

DROGA

Nazywam się Przemek Szczotko. Kilka lat temu postanowiłem zwariować i stać się znowu dzieciakiem w dorosłym ciele. Piszę to specjalnie, bo nie chodzi tu, by być dziecinnym, lecz raczej mieć w sobie to pierwotne pragnienie dziecka, by marzenie o robieniu rzeczy wielkich i bycia kimś, kto "uratuje świat" stało się po prostu czymś do zrobienia:-) Przecież każdy z nas mówiąc, pisząc, śpiewając, odgrywając role, produkując, tworząc dobre dzieła może zamieniać świat, inspirować innych, pobudzać w kimś zakopane marzenia i pasje. Każdy! 

 

MARZENIA

Wierzę w to, że Bóg dał nam marzenia, które są integralną częścią Jego planu dla naszego życia. Ten plan jest prosty: "Rób to, co kochasz, kochaj tych, dla których to robisz. Bądź szczęśliwy". 

Dostaliśmy "język", którym rozmawiamy ze światem. Moim językiem jest muzyka. Widziałem wiele, doświadczyłem wiele, wypłakałem oczy ze smutku i radości. Stoczyłem niejedną walkę o wartości, rodzinę i bliskość z Bogiem. Najtrudniejszą jednak bitwą był powrót do samego siebie. Odkopanie się z opinii ludzkich o DOROSŁOŚCI, która tak naprawdę jest karykaturą tej dorosłości. Żadna to dorosłość, gdy myślisz, że jesteś maszynką do zarabiania pieniędzy, wybudowania domu, a później rwaniu włosów z głowy na myśli, skąd wziąć na ratę kredytu. Uważam, ze prawdziwy DOROSŁY to ten, który wie kim jest, skąd przyszedł i jakie zadania otrzymał. Jestem DZIECKIEM BOGA! To zaszczyt, przywilej i obowiązek. 

Chcę Ci o tym opowiadać wierząc, że w tej opowieści jest ukryta także Twoja. 

 

Kilka myśli, które zawarłem w muzyce:

Ktoś musi mieć ostatnie słowo!

Gdy lekarze powiedzieli nam, że nasze dziecko pod sercem mojej żony nie przeżyje, bo medycyna na tamten czas potrafiła tylko tyle powiedzieć, a na dodatek zaproponowano nam aborcję jako "pozbycie się" problemy, my się na to absolutnie nie zgodziliśmy. Zaczęliśmy walkę o nasze dziecko. Walkę duchową. 
Gdy nasze dziecko rosło w łonie Patrycji i lekarze ciągle wymyślali choroby jakie będą towarzyszyły Filipowi, spotkałem na mojej drodze pewną siostrę zakonną, której opowiedziałem naszą historię. Ona mi wtedy powiedziała: Wiesz, Przemek, często wyobrażamy sobie Boga jako odległego, który siedzi na swoim tronie daleko w niebie, a my „piszemy do Niego podania”. Zapytała czy tak w stosunku do taty zachowuje się dziecko, które np. prosi o rower? Nie! bezpośrednio pyta: „Tato, kupisz mi rower?”. A ten wiedząc, że to jest dla niego dobre, to choćby miał się zapożyczyć, kupi mu w końcu ten rower. Zgodziłem się. Wtedy siostra, powiedziała: „Tam jest kaplica, a to jest twój czas”. Siedziałem tam chyba z pół godziny  i przez pierwsze 20 minut nie potrafiłem wypowiedzieć do Boga słowa Tato i powiedzieć Mu, że jestem bezradny. W końcu ze łzami w oczach, wykrztusiłem: „Tato… chcę, żeby moje dziecko żyło i było zdrowe. Chcę pełen pakiet”. Później były Międzyzdroje i sytuacja ze szpitalem w Świnoujściu. Po trzech dniach pani doktor sprowadziła całą historię choroby z Zielonej Góry, sama przeprowadziła badania, wzięła nas do gabinetu i powiedziała, że nasze dziecko jest... całkowicie zdrowe. To był ewidentny cud! Drugi cud to uzdrowienie mnie jako dziecka względem Pana Boga. Od tamtego momentu zacząłem Go traktować jako mojego Tatę.
 

 

TRUDNA RELACJA... Z TATĄ

Mój przyjaciel wiele mi opowiedział o jego relacji z tatą. Trudne słowa, komentarze, brak wsparcia. Jak może się czuć dorastający chłopak, gdy ktoś zamiast dmuchać w jego żagle ciągle je zwija? Efektem tego ucieczki, uzależnienia... walka z potworami niewidocznymi dla oka: lęk, nerwica, depresja... dziś jest zwycięzcą. Dziś jest... TATĄ. 
 

 

DOM NA SKALE

 
 

PROJEKT ŚWIĄTECZNY

Gdy byłem z żoną na przełomie czerwca i lipca 2022 roku w Medjugorie spotkałem tam Rafała, który wręczył mi tomik wierszy bożonarodzeniowych. Byłem w szoku. Lipiec, Rafał, wiersze bożonarodzeniowe, Matka Boża. Obaj wiedzieliśmy, że to nie przypadek. To było właśnie jedno z tych zadań prosto z NIEBA, do których zabrałem się od razu. Tego samego dnia napisałem meuzykę do wiersza "Jakby mniej"

 
Do tego projektu zaangażowałem moją córcię Hanię. Czułem w sercu, że musi być w tym RODZINA. Tata z córką - ach :-) 
 

 

 

POMAGAJĄC MI STAJESZ SIĘ CZĘŚCIĄ TYCH PROJEKTÓW.

DZIĘKUJĘ! 

"Dawajcie, a będzie wam dane; miarę dobrą, ubitą, utrzęsioną i wypełnioną ponad brzegi wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie" Łk, 6, 37-38

 

 

Cele Autora

Nagranie płyty
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 230 zł brakuje
25%
Ten cel zawiera w sobie dokończenie nagrań albumu bożonarodzeniowego, który ukaże się na początku grudnia 2023 roku.

Głównym działaniem wokół tego celu jest realizacja już rozpoczętego, kolejnego albumu PS. Ten cel zawiera opłacenie muzyków studyjnych, producenta, grafika, miksu, masteringu oraz wytłoczenia kilkuset egzemplarzy płyt. Działania te planuję zakończyć pod koniec 2024 roku.
Nagrania teledysków
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 2 730 zł brakuje
22%
Moim marzeniem i celem jest, by co trzy miesiące ukazał się teledysk do danej piosenki. Jest to bardzo ważny krok w promocji moich piosenek ale przede wszystkim niesamowicie silne narzędzie artystyczne do ukazania przesłania utworu.
Koszt takiego teledysku szacuję na ok. 10000 zł. Czasem ta kwota może być mniejsza lub większa. Dzięki tym pieniądzom opłacę firmę realizującą taki teledysk, reżysera, opłaty wejściówek do miejsc, gdzie taka opłata jest wymagana, wynajem pomieszczeń, świateł, aktorów i statystów.
Koncerty w całej Polsce i za granicą
  • 30 000 zł miesięcznie
  • 29 230 zł brakuje
2%
Ten cel daje możliwość występowania z moim projektem wszędzie tam, gdzie ze względu na bark popularności mojego nazwiska i mojej muzyki organizatorzy nie podejmują współpracy. Daje mi to możliwość opłacenia muzyków, nagłośnienia, transportu, a więc zaproponowania organizacji takiego koncertu za darmo, lub prawie za darmo. Otwiera to także szansę instytucjom kulturalnym, kościelnym, stowarzyszeniom i fundacjom, które nie mają funduszy na taki cel, a chciałyby go zrealizować.
Takich koncertów planuję wtedy ok. 6 w miesiącu. Moim celem jest, by cała Polska usłyszała moją muzykę i niesione przez nią przesłanie. Niekoniecznie musi się to odbywać drogą radiową i telewizyjną :-)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Przemek Szczotko już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Natalia Kostka
Natalia Kostka
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Anonimowy patron
200 zł
Marcin Filipek
Marcin Filipek
20 zł
Adam S
Adam S
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.