Mariusz Ukleja

W Patronite od 19.05.2020

Cykliczność moich dotychczasowych starań i twórczości

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Moim jak i wielu z Was marzeniem stało się kontynuowanie oblicza podcastowego. Dziś mamy wiele możliwości po które warto sięgać za pośrednictwem tak prostych dźwigni i medium jakim są niewątpliwie platformy podcastowe.

Dlaczego w nie tak mocno wierze? Bo sam z nich korzystam od lat i sprawia mi to ogromną frajdę oraz stanowi niezwykłą trampolinę opartą na wiedzy i doświadczeniu innych autorów i twórców, którzy to chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami, dokładnie tak jak ja.
Aby kontynuować to piękne dzieło sztuki i przestać się oglądać za zajęciami dorywczymi, które pozwolą mi się utrzymać i zarobić na chleb, niewątpliwie potrzebuje wsparcia – WIĘC!

Jeśli w gronie moich słuchaczy znalazł się osobnik, słuchacz, czytelnik, który to jest w stanie wesprzeć mnie swoim ucieszeniem z moich realizacji w postaci jakiegoś GROSZA, to będę równie kontent i rad!

Skąd moja pewność co do tej metody przenoszenia informacji?
Inne kraje pokazały że da się, że robią to od lat i prosperują na tym godnie. Wystarczy chcieć i mieć poparcie i wsparcie. Mój sposób na dorobienie się właśnie skończył i możliwe że właśnie powstaje.

Do CELU dorzucić mogę atut zaangażowania się w większy wymiar i dodanie również odcinków ENG, jednak to wymaga ogromnego nakładu czasu i pracy, który możliwy jest wyłącznie przy dodatkowym wsparciu, aby uspokoić rozgrzane emocje i ducha.
Nic tak kojąco nie działa na potrzebną i ciekawą z każdym to nowym odcinkiem twórczość jak SPOKÓJ i CISZA w umyślę.

A więc myślę że kwestia jest oczywista i asertywna. Po uzbieraniu i stałym podtrzymaniu owego progu jestem w stanie się poświęcić w pełnym zakresie.
Dodatkiem byłby wgląd do moich jeszcze nie opublikowanych, a raczej nie przypisanych do mojej osoby odcinków z zakresu COMEDY, IMPROWIZACJI i zagadki!

A HOJ PRZYGODO – wielu się powiodło niech i Wam oraz nam się powiedzie jako wspaniała społeczność SPORTOWA!
Konstruktywne propozycję pracy zdalnej jako nowy wymiar zawsze otwarte. :)

Nowe projekty i stan umysłu!

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Mam wiele konstruktywnych opcji na rozwinięcie swoich kanałów i dróg komunikacji.
Wiele z nich jest pewnikiem w momencie zainwestowania odpowiednich środków w reklamę.

Budowa nowego podcastu o formie konweniującej z obecnym z tą różnicą że twórczość relacjonowana jest w języku Angielskim. To poszerza ogromnie potencjał i rynek docelowy oraz co jest oczywiste zwiększa zasięg.

Dzisiaj niema rzeczy nie realnych – A podcasty rozbudowują się z każdym dniem.
Trudność stanowi znaleźć odpowiedzialną i kreatywną osobę jako twórcę, który poradzi sobie w każdym czasie i każdej chwili.
Będzie skutecznie improwizował i odegra swoją rolę jak należy.

Cel jest prosty – osiągnąć pułap finansowy, który pozwoli na inwestycję środków na reklamę produktu i eskalację jego zasięgu.
Tyko po to, ażeby przekonać się że było WARTO!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)